پرداخت آن را به جلو: Duluth ساکنان بسیج به ارائه مواد غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

 

– جاناتان Reznick بود احساس خوبی در مورد ثابت کسب و کار او تا به حال در این بهار — گالاس به تهیه عروسی مذاقات به میزبان جعبه ناهار به تامین حوادث شرکت های بزرگ.

اما تقریبا همه چیز لغو شد پس از COVID-19 شیوع. هنوز هم صاحب MidCoast غذا و رامبلر کامیون مواد غذایی ایستاده در آشپزخانه خود ساخت ساندویچ (ترکیه و بیکن در ciabatta) صبح روز سه شنبه

با خدمات صنعت مصرف برخی از سخت ترین اقتصادی بازدید در طول همه گیر رو تعطیلی یک گروه از Duluthians درخواست برای کمک های مالی برای خرید مواد غذایی از کسب و کارهای محلی برای ارائه به مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از COVID-19 پاسخ.

“این یک پیروزی” گفت: شان Floerke یک دلوت قاضی که بدست بدانید که کارکنان در بیمارستان های محلی از طریق کار خود را در استفاده از مواد مخدر و اختلالات. پس از اتصال با Reznick و شانون کورنلیوس که صاحب دوچرخه زرد قهوه در هرمانتاوون, Floerke رسیده به مخاطبین خود بپرسید اگر آنها می خواهم قبول وعده های غذایی رایگان.

سه نفر رو چراغ سبز و شروع یک GoFundMe جمعه با هدف بالا بردن $10,000. بعد از ظهر سه شنبه کمپین لقب “نگاه کردن به یاران” — در حال حاضر بدست بیش از 14000 دلار.

پس Reznick و کورنلیوس کردم به کار. در MidCoast کیترینگ, آشپزخانه, مدیر کریس Werbelow جعبه ساندویچ با میوه, چیپس و کوکی های خانگی. او و برخی از Reznick دیگر کارکنان به پرونده بخشی از بیکاری در حالی که کسب و کار کند اما آنها چند ساعت اضافی بین اهدا وعده های غذایی و کامیون مواد غذایی است که ارائه ناهار رایگان در سراسر شهر برای کسانی که استطاعت آن را.

آن را قطعا به اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان این ویروس باعث شده است. کورنلیوس گفت: زرد دوچرخه ماهانه درآمد پایین حدود 80 درصد است.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از راه های مختلف افراد می توانند جامعه خود را در حال حاضر” Reznick گفت. “این روشی است که ما می دانیم که چگونه به. ما می دانیم که مواد غذایی است.”

“پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ آنها را نمی توانید اقامت در خانه های خود را در این” کورنلیوس اضافه شده است. “بنابراین ما تا به حال به دوباره اختراع کسب و کار ما در راه به فکر می کنم چگونه می تواند ما را در پاسخگویی به نیازهای همه این مردم؟”

کسانی که نیاز به وسیله اضافی و احتیاطی که شاخص و ارائه مواد غذایی است. Reznick تنها اجازه می دهد تا سه نفر را در آشپزخانه خود را در یک زمان و کورنلیوس بود قرض داده یک ون به استفاده از به خصوص برای تحویل به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

روز سه شنبه این جفت ارز در زمان خود کالا — جعبه ناهار از MidCoast غذا و قهوه و scones از زرد دوچرخه — به کندوی عسل خانه زندگی کمک و مراقبت از حافظه تسهیلات در دولوت. کمک کارکنان وجود دارد مانند دیگران در سراسر کشور گرفته اند اقدامات شدید برای حفاظت از پزشکی آسیب پذیر جمعیت آنها مراقبت است. اگر coronavirus بودند رفت و برگشت از طریق خانه سالمندان می تواند نتایج مخربی به عنوان آنها در یک مرکز در واشنگتن که در آن تقریبا 30 نفر کشته شدند.

“آن را خسته کننده و حمایت از جامعه” گفت: بکی گرگ یک پرستار ثبت شده در کندوی عسل. “آن شوکه همه ما است.”

در طول هفته های آینده و تا زمانی که آنها در حفظ و گرفتن کمک های مالی — Reznick و کورنلیوس طرح پراکنده تحویل به گروه های دیگر از جمله Essentia بهداشت و سنت لوک, Duluth, دو بیمارستان بزرگ.

به عنوان قطب منطقه ای برای مراقبت های بهداشتی وجود دارد ترس است که باید از شیوع بد, Duluth, سیستم غرق خواهد شد و یا مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به سبب شیوع بیشتر قطعات از دولت است.

“هر کس دیگری در خانه نشسته احساس درماندگی” Floerke گفت. “شاید این مدل برای جوامع تعجب که چگونه آنها می تواند کمک به کسانی که کارگران خط مقدم است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>