روچستر, n. y., مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — در مارس 18, کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور امضا و به قانون خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به آدرس تاثیر coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. Paychex, Inc., پیشرو در ارائه دهنده HR حقوق و دستمزد و مزایا و بیمه راه حل های است که کمک به صاحبان کسب و کار را در درک آنچه در این قانون به معنی هر دو برای کسب و کار خود و کارکنان و همچنین ارائه پشتیبانی و منابع است.

“علاوه بر نگرانی های ایمنی و بهداشت این بحران ارائه آن خواهد شد که تاثیر مالی در کسب و کار و مردم در سراسر کشور. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل را ارائه بسیار مورد نیاز امداد گفت:” مارتین Mucci, Paychex رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در حالی که ما در انتظار جزئیات خاص در مکانیک از قانون اجرای Paychex ادامه خواهد داد برای حمایت از مشتریان ما در سراسر این فرایند تضمین خود حقوق و دستمزد منابع انسانی و نیازهای بیمه در حال ملاقات و ارائه آموزش ها و منابع برای کمک به حرکت به عمل بسیاری از مقررات.”

به طور کلی خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون اختصاص دهها میلیارد دلار برای پرداخت بیمار و خانواده را ترک, بیمه بیکاری, بیمه رایگان COVID-19 تست و دیگر اقدامات برای کمک به آمریکایی ها تحت تاثیر بحران. این لایحه نهایی که طول می کشد تا اثر برای بسیاری از کارفرمایان تحت پوشش بعد از 15 روز پس از تصویب و غروب در 31 دسامبر 2020شامل مقررات متعدد مؤثر بر کسب و کار و افراد است.

در اینجا یک نمای کلی از عناصر کلیدی است که به طور کلی اعمال می شود برای کارفرمایان خصوصی با کمتر از 500 کارمند:

 • اورژانس پزشکی خانواده ترک (FML) گسترش عمل می کنند: به طور موقت گسترش مفاد زیر فدرال خانواده و پزشکی ترک عمل به طور خاص به آدرس COVID-19-مربوط به غیبت.
  • کارکنان واجد شرایط که کار کرده اند و برای کارفرمای خود را برای 30 روز که واجد شرایط برای ترک تحت گسترش دلایل ترک خواهد پرداخت توسط کارفرما پس از 10 روز اول پس از ترک در یک رای کمتر از دو سوم از نرخ فعلی پرداخت.
  • وجود درپوش از 200 دلار در هر روز حداکثر تا $10,000تا 12 هفته در سود سال است.
  • کارکنان مجاز به گرفتن اما کارفرمایان نمی نیاز به استفاده از هر پرداخت زمان و در طول خود را ترک کنند.
  • کارکنان تحت پوشش چند کارفرما چانه زنی و توافق خطاب به طور جداگانه در قانون.
  • برخی از درخواست برای معافیت کارفرمایان از کارکنان مراقبت های بهداشتی.
 • حقوق و دستمزد اعتبار مورد نیاز مرخصی خانواده: این اعتبار مالیاتی قابل استرداد است که طراحی شده برای بازپرداخت 100 درصد از دستمزد توسط کارفرما تحت جدید اورژانس FML توسعه برای هر یک از تقویم سه ماهه.
  • اعتبار مالیاتی مجاز است در برابر کارفرما بخشی از مالیات-اعمال نرخ امنیت اجتماعی از 6.2 درصد و مدیکر نرخ 1.45 درصد است.
  • مقدار دربسته برای هر کارمند در 200 دلار در هر روز و $10,000 برای همه تقویم چهارم.
  • اگر اعتبار بیش از کارفرما کل مسئولیت کارفرما بخشی از امنیت اجتماعی و مدیکر در هر تقویم سه ماهه بیش از حد اعتباری قابل استرداد است به کارفرما.
  • قوانین خاص اعمال می شود که در جلوگیری از دو مالیاتی بهره مند شوند.
 • اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی (PSL) عمل: کارفرمایان ملزم به ارائه پرداخت بیمار زمان در دسترس برای استفاده فوری به هر یک از کارکنان که نیاز به چنین زمان به دلایل خاص در ارتباط با COVID-19 همه گیر از جمله قرنطينه در حال حاضر به دنبال تشخیص با توجه به علائم و یا مراقبت از یک فرد است که تحت قرنطینه و یا برای یک کودک که در مدرسه/مراقبت بسته است با توجه به COVID-19.
  • ارائه تا 80 ساعت از پرداخت مرخصی استعلاجی (PSL) به واجد شرایط کارکنان تمام وقت و نرم افزار-نرخ پاره وقت کارمند پرداخت می شود بیمار زمان بر اساس متوسط تعداد ساعت به طور منظم برنامه ریزی شده در یک دوره دو هفته ای.
  • محاسبه و کلاه برای جبران خسارت متفاوت است وابسته به این دلیل برای ترک با حداکثر $511 هر روز اگر کارمند است که فرد به طور مستقیم تحت تاثیر و تا به 200 دلار در هر روز اگر آن را برای مراقبت از شخص دیگری. مجموع کلاه نیز وجود دارد.
  • کارکنان ممکن است نیاز به استفاده از دیگر موجود زمان پرداخت کردن قبل از استفاده از پرداخت بیمار تحت این عمل می کنند.
  • کارکنان تحت پوشش چند کارفرما چانه زنی و توافق خطاب به طور جداگانه در قانون.
  • برخی از درخواست برای معافیت کارفرمایان از کارکنان مراقبت های بهداشتی.
  • کارفرمایان را ملزم به ارسال یک یادداشت از حقوق کارمند; ایالات متحده امریکا و نیروی کار را با ارائه یک مدل اطلاع قبلی ظرف هفت روز از تصویب.
  • پرداخت بیمار زمان ارائه شده تحت این قانون نیست preempted دیگر فدرال و ایالتی و یا محلی است.
 • حقوق و دستمزد اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مرخصی استعلاجی (PSL): این اعتبار مالیاتی قابل استرداد است که طراحی شده برای بازپرداخت 100 درصد از دستمزد توسط کارفرما تحت جدید اورژانس PSL برای هر یک از تقویم سه ماهه.
  • اعتبار مالیاتی مجاز است در برابر کارفرما بخشی از مالیات-نرخ امنیت اجتماعی از 6.2 درصد و مدیکر نرخ 1.45 درصد است.
  • مقدار دربسته در maximums از $511 یا 200 دلار در هر روز بسته به این دلیل است.
  • اگر اعتبار بیش از کارفرما کل مسئولیت کارفرما بخشی از امنیت اجتماعی و مدیکر در هر تقویم سه ماهه بیش از حد اعتباری قابل استرداد است به کارفرما.
  • قوانین خاص اعمال می شود که در جلوگیری از دو مالیاتی بهره مند شوند.

سایر مقررات عمومی:

 • اورژانس بیمه بیکاری و ثبات در دسترسی به عمل 2020: این لایحه را فراهم می کند 1 میلیارد دلار در اورژانس کمک های مالی به ایران برای فعالیت های مربوط به تسهیل مزایای بیمه بیکاری تحت شرایط خاصی.
  • 500 میلیون دلار خواهد بود و به ارائه فوری بودجه اضافی برای همه کشورها برای نیروی انسانی و تکنولوژی و سیستم و سایر هزینه های اداری, ارائه برخی الزامات را برآورده است.
  • باقی مانده 500 میلیون دلار خواهد بود خود را کنار بگذارند در ذخیره اضطراری کمک های مالی به کشورهای که با تجربه حداقل 10 درصد افزایش در بیکاری است. کسانی متحده خواهد بود واجد شرایط برای دریافت اضافی اعطای اگر شرایط خاصی را برآورده.
  • ایالات متحده امریکا و نیروی کار خواهد شد و همچنین با کشورهایی که می خواهند برای اجرای کار های برنامه های.
 • پوشش تست برای COVID-19: تست تشخیصی و ارائه دهنده بازدیدکننده داشته است مربوط به COVID-19 تست از جمله بازديد دفتر مراقبت فوری بازديد و اورژانس بازديد ارائه شده باید بدون هر گونه همکاری-پرداخت بیمه اتکایی یا deductibles.
  • علاوه بر این قبل هیچ مجوز ممکن است مورد نیاز برای تست.
  • این مقررات را اعمال می شود به هر گونه برنامه های بیمه درمانی از جمله فردی و گروهی سلامت برنامه های مدیکر و مدیکید.
  • علاوه بر این بودجه فدرال ارائه خواهد شد برای بیمه افراد برای دریافت بازپرداخت برای COVID-19 تست و خدمات مرتبط.

چگونه Paychex کمک می کند

با یک تیم اختصاصی انطباق کارشناسان Paychex کمک به صاحبان کسب و کار و مدیران منابع انسانی درک و اجرای مقررات بسیاری از خانواده ها برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل می کنند.

علاوه بر این Paychex متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان خود را در حالی که همچنان به حمایت خود 670,000 مشتریان از طریق این زمان به چالش کشیدن. شرکت جامع تداوم کسب و کار برنامه ریزی اجازه داده است Paychex به سرعت در حال پاسخ به تغییر در پویایی کسب و کار, حصول اطمینان از صاف در ادامه از خدمات برای مشتریان و حفظ کارکنان با اجرای کار از خانه قابلیت برای 95 درصد از نیروی کار خود را.

مثل همیشه Paychex مشتریان دسترسی کامل به مجموعه خود را از تلفن همراه و برنامه های کاربردی دسکتاپ و ارائه مناسب آنلاین در دسترس برای همه HR نیاز به همراه خود ابزار است که اجازه می دهد کارگران 24/7 دسترسی به بحرانی حقوق و دستمزد و منابع انسانی توابع از جمله مدیریت زمان پرداخت کردن.

برای یک مروری کامل از قانون و همچنین سایر منابع برای کمک به کارفرمایان حرکت COVID-19 بحران بازدید payx.من/covid19.

توجه داشته باشید: اطلاعات موجود در مالیات نیست و یا مشاوره حقوقی. این مسائل پیچیده هستند و کاربرد بستگی به شرایط فردی. کسب و کار باید با مشورت مالیاتی یا وکیل قبل از اقدام در هر یک از موارد شناسایی شده در بالا.

در مورد Paychex
Paychex, Inc. (نزدک:PAYX) پیشرو در ارائه دهنده یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی راه حل های منابع انسانی و حقوق و دستمزد و مزایا و خدمات بیمه. با ترکیب نوآورانه خود نرم افزار به عنوان یک سرویس فناوری و تحرک پلت فرم اختصاصی برای سرویس های شخصی Paychex سبب کوچک و متوسط صاحبان کسب و کار به تمرکز بر رشد و مدیریت کسب و کار خود را. حمایت بیش از 45 سال از تخصص صنعت Paychex در خدمت حدود 670,000 حقوق و دستمزد مشتریان به عنوان 31 مه 2019 در سراسر بیش از 100 مکان در ایالات متحده و اروپاو پرداخت یک نفر از هر 12 آمریکا کارکنان بخش خصوصی. اطلاعات بیشتر در مورد Paychex با مراجعه به paychex.com و همیشه در ارتباط ماندن در توییتر و LinkedIn.

تماس با رسانه ها

لیزا فلمینگ
Paychex, Inc.
585-387-6402
[email protected]
@PaychexNews

تس فلین
ماشین چمن زنی
716-880-1488
[email protected]

منبع Paychex, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.paychex.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de