پل اونیل که outspokenness هزینه او کار خود را به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش اولین وزیر خزانه داری پس از led Alcoa Inc. از طریق یک دوره مداوم سود دهی شده است. او 84.

وال استریت ژورنال گزارش داد اونیل مرگ در روز شنبه در خانه اش در پیتسبورگ. او که تحت درمان برای سرطان ریه است.

اونیل زد وزارت خزانه داری برای 23 ماه و اولین تلفات از بوش کابینه پس از roiling بازارهای مالی و مدیریت به توهین به سه کار اصلی حوزه: وال استریت کنگره و مقامات خارجی.

اخراج او در طول یک تنبل بازیابی از رکود سال 2001 به دنبال یک حرفه ای است که شامل تبدیل ایالات متحده به بزرگترین آلومینیوم تولید کننده از یک شرکت سودآور بیشتر زمانی که کالا را با قیمت بالا به یک استاندارد گذارنده ساخته شده است که پول در 11 از 12 سال در راس.

در یک دولت که دوری تفرقه اونیل مخالفت با دو تا از آن بحث انگیزترین سیاستهای خارجی و داخلی: تصمیم برای حمله به عراق و در دور دوم کاهش مالیات برای احیای اقتصاد است.

خود را در دشمنی با مجلس شد, وقایع در “قیمت وفاداری” یک سال 2004 کتاب که برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار ران Suskind نوشت: با استفاده از مصاحبه و هزاران صفحه از خزانه اسناد و مدارک ارائه شده توسط اونیل.

یک خودخوانده مستقیم-حرف مفت زن که در تلاش برای معرفی شیوه های کسب و کار به لحاظ سیاسی محور واشنگتن اونیل به ندرت نکردن سرخوردگی خود را با قراردادهای سیاست یا سیاست بین المللی ساخت.

غیر متعارف موقعیت

گفت: او را دیدم ارزش کمی در کلمات نمی حمایت عمل او منفور آمریکا “دلار قوی” سیاست عمدتا لفظی دستگاه با هدف بازار و پشتیبانی توسط رابرت روبین دوم بیل کلینتون سه خزانه دبیران. اونیل به دنبال محدود کردن به یک ورق چندین communiques توزیع شده توسط گروه هفت وزیران دارایی. و او طرفدار کارخانه تورهای بیش از این مراسم از سخنرانی که به طور معمول همراه است.

برای بوش که وارد دفتر در سال 2001 برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی این کشور امنیت اجتماعی سیستم صریح وزیر خزانه داری با یک اولویت برای سال مالی خویشتن داری شد بیشتر از یک مسئولیت در یک پست-سپتامبر. 11 جهان از جنگ و بالونی کسری بودجه. اونیل رفتگان در دسامبر سال 2002 پس از آن او به چالش کشیده در زمان ارتکاب جرم و نشریات از جمله نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال پیش بینی خود را اخراج.

“انجام درست خوب است سیاست” اونیل گفت: در ژوئن 2002. “من نمی دانم که چگونه به مرتب کردن بر اساس آن از هر راه دیگر و این چیزی است که من قصد دارم به انجام تا زمانی که من از کار اخراج شده و یا کشیدن پاره کردن طناب. اگر مردم نمی مانند آنچه من انجام من فحش ندهید.”

‘دست ثابت’

در اوایل بوش توصیف اونیل به عنوان یک “دست ثابت” که تسکین سرمایه گذاران پس از نامزدی او را در مشاوره از دیک چنی که شد معاون رئیس جمهور و رئیس فدرال آلن گرینسپن. اونیل متعهد است که روز خود را به عنوان یک “رایگان-اعم خود اعتراف کرد ماوریک” شد.

همه آنها اشتباه است. در عرض دو ماه اونیل فرستاده دلار ياوه زمانی که او گفت: یک روزنامه آلمانی به آمریکا واقعا به دنبال سیاست دلار قوی پیشنهاد بوش کاهش مالیات نمی تقویت اقتصاد تا آنجا که دولت محاسبه و گفت: وال استریت معامله گران او می تواند یاد بگیرند که شغل خود را در چند هفته.

اونیل گفت: امتناع خود را به چوب به اسکریپت ها و تمایل خود را به صحبت می کنند ذهن خود را ثابت کرد او یک متفکر و مستقل تلاش برای “به مردم آموزش و پرورش.” سناتور چاک Grassley یک بار گفت: “بیشتر از خود unreserved صداقت مورد نیاز است در داخل کمربندی.”

دیگر مدافعان گفت: اونیل را ارزیابی شد اغلب اگر نه همیشه سیاسی زرنگ و دانا. او را مورد سوال موجب بوش جراحی تعرفه ها و سیاست ایالات متحده در کوبا حتی اگر آن نظرات نوسان از دولت ایده ها. در یکی دیگر درست است-اما-بی نزاکت زوزه کش او گفت: در دفاع از قدرت اتمی: “اگر به شما در تنظیم کنار Three Mile Island و چرنوبیل, رکورد ایمنی هسته ای است که واقعا بسیار خوب است.”

در ابتدا او حاضر به انجام برخی از سیاسی سنگین و بلند کردن اجسام بوش برای کمک به فشار $1.35 تریلیون دلار کاهش مالیات از طریق کنگره در سال 2001 سریعتر از نمایندگان مجلس پیش بینی کرده بود. زمانی که اقتصاد ایالات متحده به تضعیف رکود اقتصادی در اونیل را باز سه ماه او اولین رئیس خزانه داری به ریاست بیش از یک انقباض پس از نیکلاس بردی در اوایل 1990s.

حملات تروریستی

حملات تروریستی در ماه سپتامبر سال 2001 که مجبور اونیل به برش های کوتاه از یک سفر به توکیو و بازگشت به واشنگتن در یک هواپیمای نظامی را درهم شکست و ملت و اعتماد به نفس و بدتر بودجه فدرال که در سال 2002 کاهش یافت و به یک کسری برای اولین بار از سال 1997. نرخ بیکاری در 4.2% زمانی که اونیل بود و قسم خورده به دفتر رسیده 7 1/2 سال اخیر از 6% ماه او را از کار اخراج شد.

جان برف, سابق, مدیر اجرایی, CSX Corp. جایگزین اونیل و کمک به بوش امن کنگره برای تصویب دور دوم کاهش مالیات های او می خواهم به دنبال.

این Suskind کتاب هم زده واشنگتن با آن شرح بوش “مثل یک مرد کور در یک بقدر یک اتاق پر از افراد ناشنوا” با کمی علاقه به سیاست و یک اتهام که بوش وارد دفتر در حال حاضر برنامه ریزی برای حمله به عراق. اونیل گفت که او خواندن صفحات از تجزیه و تحلیل در عراق و دیدم کمی دلیلی برای حمله به. هوش استفاده می شود برای توجیه تهاجم بعد ثابت ناقص.

او در سال 2010 خاطرات “تصمیم امتیاز” بوش نوشت که اونیل هرگز آشکارا مخالفت با دولت برنامه ریزی برای کاهش مالیات و که او و خزانه ارشد او به نام پابلو “هرگز کلیک.”

“او نمی به دست آوردن اعتماد به نفس من و نه اعتبار مالی جامعه و یا کنگره” بوش نوشت.

‘هرگز کلیک’

اونیل در زمان موضوع را با بوش ادعا می کنند که او آشکارا در مخالفت با کاهش مالیات.

“این درست نیست” اونیل گفت: در بلومبرگ تلویزیون در دسامبر 2010. او گفت که او مطرح شده اعتراض خود را در ماه آوریل و اوت و نوامبر 2002.

“یکی از چیزهایی که او می گوید در این کتاب این است که دو نفر از ما هرگز کلیک” اونیل گفت: در مصاحبه. “به من بگو آمین.’ من هرگز می تواند کشف کردن که چگونه به یک منطقی مترقی گفتگو با او در مورد هر چیزی است.”

پل هنری اونیل, دنیا در دسامبر. 4, 1935 در خیابان نقل مکان کرد و اغلب در دوران کودکی خود با پدرش نظامی, نقل و انتقالات, زندگی در آلاسکا و هاوایی و جاهای دیگر. او پس از درگیری با سناتور رابرت برد طولانی خدمت دموکرات از ویرجینیای غربی در مورد کسی که تا به حال فقیرترین دوران کودکی است.

“من شروع به زندگی در یک خانه بدون آب و برق” اونیل گفت: برد در سال 2002 شنوایی در یک زمان ارز که تقریبا به ارمغان آورد وزیر خزانه داری به اشک قبل از بسته بندی شده ،

اونیل مطالعه اقتصاد در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی از دانشگاه ایندیانا در بلومینگتون.

مشاغل دولتی

دولت خود را حرفه ای شروع به عنوان یک کامپیوتر تحلیلگر سیستم در امور جانبازان اداره در سال 1961 در حال حرکت به سمت دفتر مدیریت و بودجه از سال 1967 تا 1977. او مشغول به کار در ادارات از لیندون جانسون و ریچارد نیکسون قبل از افزایش به بودجه معاون مدیر تحت Gerald R. Ford.

در طول فورد ریاست جمهوری اونیل توسعه دوستی با گرینسپن و سپس رئیس شورای مشاوران اقتصادی دونالد رامسفلد و چنی که هر دو در خدمت به عنوان رئیس ستاد. اونیل بعد گفت که او به شدت تحسین فورد. در 2019 در Gerald R. Ford Foundation را به او اعطا مدال برجسته خدمات عمومی.

خروج دولت پس از فورد شکست در انتخابات در سال 1976 اونیل ساخته ثروت خود را به عنوان یک مدیر اجرایی در International Paper Co., جایی که او رئيس جمهور از سال 1985 تا 1987 و مستقر در نیویورک الکوا. او در سال 2001 افشای مالی او گزارش دارایی های با ارزش بین $67 میلیون و 253 میلیون و او را یکی از ثروتمندترین مقامات در دولت بوش است.

در الکوا جایی که او مدیر عامل شرکت از سال 1987 تا سال 1999 اونیل افزایش بهره وری کارخانه و قدرت مدیران کارخانه به جای شرکت بالاتر یو پی اس را به تصمیم گیری. او همچنین به معنای واقعی کلمه زدم دیوار در الکوا دفاتر در پیتسبورگ مقر آن در آن زمان برای بهبود ارتباطات است. او خود را رها گوشه اتاق قرار می گیرد و مدیران در اتاقهای ابتکار او انجام شده به خزانه به ترس از برخی از کارمندان دولت در بخش 19th-century building.

بازسازی الکوا

اونیل مدت در الکوا که طی آن نیروی کار افزایش یافته و به بیش از 140,000 از 48,000 برنده ستایش از مقامات اتحادیه تبدیل شد و این موضوع یک مدرسه بازرگانی هاروارد مورد مطالعه است. در طول تصدی خود او تبدیل به اطراف یک اقتصاد شرکت بیش از یک نزدیک به 12 سال است که در آن ایالات متحده تولید کنندگان hemorrhaged بیش از 200 ، 000 شغل.

در فولاد شهر با یک تاریخ غنی از اتحادیه های او به دنبال بهبود شرایط محیط کار برای رندر سازماندهی نیروی کار غیر ضروری است. مبارزات انتخاباتی خود را برای بالا بردن ایمنی کارگر بهبود الکوا رکورد به 0.2 روز کاری از دست حوادث و یا حوادث برای هر 100 کارگران که منجر به روز کردن کار از 1.86 به گفته یکی از دانشگاه هاروارد مطالعه است.

“من همیشه احساس اونیل تا به حال یک نگرانی و حساسیت کار مردم” جورج بکر جمهور سابق United Steelworkers اتحادیه گفت: در مارس سال 2001. اونیل “می داند که شما باید همه چیز را برای ایجاد ثروت است.”

ماشین ورزشی

پس از بازگشت به واشنگتن به خدمت تحت بوش — که او در ابتدا سعی کرد رد کرد و گفت او اشتباه بود مرد را برای این کار — اونیل به دنبال بهبود بهره وری و ایجاد انگیزه در کارکنان دوباره تاکید بر ایمنی. همیشه در عمومی با یک منظمی کمرنگ سر از موهای سفید او شروع به کار قبل از طلوع آفتاب رفت و آمد در نقره ای آئودی TT ماشین ورزشی از آپارتمان خود را در واترگیت پیچیده را ترجیح می دهند آن را به یک دولت-اختصاص ماشین همراهی توسط سرویس مخفی سپاه پاسداران است.

اونیل رابطه با وال استریت رو به وخامت گذاشته و در آغاز زمانی که او تمسخر معامله گران به عنوان “مرتب کردن بر اساس از مردم شما می خواهید برای کمک به شما فکر می کنم در مورد سوالات پیچیده.” آن را کمک نمی کند زمانی که او مطرح شک و تردید در مورد فداکاری خود را به یک ارز قوی و سفر به آسیای مرکزی در ماه جولای سال 2002 حتی به عنوان S&P 500 شاخص آن نوشته شده بیشترین میزان کاهش از اکتبر سال 1987 سقوط.

او تیره و تار روابط با کنگره در ابتدا امتناع محروم تقریبا 100 میلیون دلار از سهام Alcoa قبل از موافقت به انجام این کار. وی با تشریح تلاش های خود را قانونگذاران برای تقویت اقتصاد به عنوان “نشان می دهد کسب و کار” — و در عین حال یکی دیگر از شما نمی توانند-رسیدگی-به-حقیقت ادعا.

کسب و کار زرنگ و دانا

قبل از اکتبر 2001 سنا شنوایی بوش به یاد او وزیر خزانه داری “پل رفتن نیست و استدلالی” اونیل بعد به یاد می آورد.

اونیل تیزهوشی و اشتیاق به باک کنوانسیون را تولید نتایج. با این استدلال که دولت باید رفتار بیشتر شبیه یک شرکت خصوصی او مقایسه طول زمان آن را در زمان خزانه خود را در پایان ماه کتاب مالی به مدت سه روز از چند هفته.

او را متقاعد بین المللی دولت ها برای افزایش میزان کمک های مالی ساخته شده توسط بانک جهانی و سرکوب تامین مالی تروریسم است. او تور آفریقا در مارس 2002 با U2 جلو, بونو, نقشه کشی جهانی توجه رسانه ها به این قاره فقر و نمره اونیل تجلیلی از اول بودن خزانه داری وزیر به نظر می رسد در “اپرا وینفری نشان می دهد.”

در جای دیگر در صحنه جهانی اونیل هم زده بحث با حمایت برای پایان دادن به بزرگ مالی کمک مالی برای بازار در حال ظهور در کشورهای بحران و سپس حمایت از وام صندوق بین المللی برای ترکیه و آرژانتین و برزیل. او گفت: آرژانتین تا به حال “هیچ صنعت به صحبت می کنند” و کاروان بود حلیم با تخم مرغ زمانی که او بازدید وجود دارد. او دو بار فرستاده برزیل اوراق قرضه وضعیتی وخیم گفت: کمک های اضافی نیست “به نظر می رسد درخشان” و سپس نشان می دهد بودجه ممکن است در نهایت در “حساب های بانکی سوئیس.”

پس از خروج از دولت اونیل بازگشت به پیتسبورگ دوباره متولد فولاد شهر که او از کجا آمده و به دنبال منافع خود را در ساخت صنعت پزشکی وجود دارد بیشتر کارآمد و مشاوره مستقر در نیویورک استون گروه LP.

در اواسط سال 2019 آن را آشکار بود که وقت نشده بود بسیار کاهش تمایل خود را برای گفتمان فرانک.

در یک بحث با یک بیمارستان محلی هیئت مدیره که در آن او در خدمت اونیل کشیده هیچ مشت در نظرات انجام شده در روزنامه های محلی. “من به سرعت کشف که هیئت مدیره یک شم. جلسات هیئت مدیره بودند شم. آنها نشان می دهد و در مورد چگونگی فوق العاده بودند و آنها نیست.”

اونیل و همسرش, نانسی, حال چهار فرزند: پاتریشیا مارگارت جولی و پل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im