پت Sajak انتقاد شدید رسانه های دو طرف با افرادی که می خواهید به بازگشت به کار

“چرخ از فورچون میزبان پت Sajak به نام از اعضای رسانه ها در تشویق مردم رو به افزایش بیکاری و از دست دادن درآمد به ماندن در خانه در میان coronavirus همه گیر در یک صدای جیر جیر ارسال شده در روز یکشنبه ،

“هنگامی که یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک و یا یک میزبان بحث نشان می دهد و یا یک روزنامه نگار است که در حال پرداخت به کار از خانه خود به مردم می گوید که نمی تواند کار پرداخت صورت حساب و یا پرداخت اجاره و یا وام مسکن به ‘خانه بمانند و مراقب باشید چرا که ما همه در این با هم آن را خوب به سوال قضیه,” او نوشت.

ده ها رادیو و تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان مجبور به پخش بخش های خود را از خانه های خود را با توجه به گسترش COVID-19 در حالی که نشان می دهد از جمله ‘معرض خطر!” و “چرخ از فورچون” بوده است ضبط بدون مخاطب است.

در ضمن در خارج از, استودیو, افراد نا امید و ماندن در خانه اقدامات گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به, و دولت به دوباره باز کردن اقتصاد خود است. بیش از 36 میلیون نفر در آمریکا از دست داده اند شغل خود را از شیوع و کارشناسان انتظار دارند که این تعداد برای افزایش, گزارش فاکس نیوز.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز یکشنبه گفت: نرخ بیکاری می تواند پرش به 25 درصد است و کسانی که تحت تاثیر بسیاری از آنها از درآمد خانه. او اضافه کرد که 40 درصد از کسانی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه و درآمد کمتر از $40,000 در هر سال باید از شغل خود را از دست.

بدتر شدن وضعیت این است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت مزایای بیکاری آنها وعده داده شده بود هفته پس از گذاشته شدن. در میان آنها اسکات راس مدیر یک رستوران در الدرسبورگ مریلند بود که اجازه رفتن پس از چند سال به دلیل وضعیت مستند های اعمال شده توسط فرماندار لری هوگان.

“اساسا برای شش هفته من هیچ چیز” او گفت:.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net