کشیش Matt Brown به نیوز مکس تلویزیون: شما می توانید خرید الکل,علف های هرز, اما نمی توانید به رفتن به کلیسا

اجتماعی فاصله قوانین در کالیفرنیا در حال نگه داشتن مردم از مراقبت از سلامت معنوی در یک زمان استرس زا مانند بیماری همه گیر کوروناویروس صندل, کلیسا, کشیش, Matt Brown گفته نیوز مکس تلویزیون.

“شما می توانید خرید ماری جوانا. شما می توانید خرید الکل. فقط اتفاقی از آنچه آنها باور دارند که ضروری و غیر ضروری کاملا توهین آمیز و غیر قابل قبول” براون گفت: روز چهارشنبه “گرگ کلی گزارش.”

براون گفت: هدایت معنوی ضروری است برای بسیاری از افرادی که صدمه دیده شده است توسط coronavirus و قوانین به معنای حفاظت از ساکنان این بیماری است.

“فرماندار مراقبت می کند بیشتر در مورد مردم صندل کلیسا از من انجام دهد. من عاشق این مردم. من برای مراقبت از این افراد” براون گفت. “من صرف قبلی سه ساعت … گریه با یک زن بیوه که شوهرش را از دست داده … او کشته شد چون او در حال اجرا در امتداد یک مسیر دوچرخه سواری و او در تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله و او پلکانی لحظه ای به خیابان و زده بود توسط یک ماشین. این واقعیت است. وجود خسارت های ناخواسته است که اتفاق می افتد به دلیل این کروناویروس و همه این محدودیت ها و راه آنها در حال گرفتن همه به فکر می کنم.

براون افزود: “من باید در این نگاه است که از دست شوهرش او را دوست دارم و من نمی دانم که آیا آن را قانونی و یا به یک مراسم تشییع جنازه خدمات. که در آن ما هستند. ما نمی توانیم وزیر ما نمی توانیم جمع ما نمی توانیم گرد هم می آیند برای نماز و این غیر قابل قبول است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید