یک زن که نوشته شده ویروسی تصویری از یک مرد, مشت زدن پشت صندلی هواپیما پس از او reclined آن روز دوشنبه گفت که او می خواهد به پرونده حمله به اتهامات علیه او و او می خواهد یک عقاب آمریکایی پرواز که نه گوش شنوا دارند شکایت خود را به از دست دادن شغل خود.

“بازدید فقط نگه داشته و در آینده به معنای واقعی کلمه و ظاهرا از آن مرد و سپس پرواز” مسافر Wendi ویلیامز گفته فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”.

ویلیامز گفت که او شروع به گرفتن تصویری از مردی که مشت زدن به صندلی خود به دلیل یک پرواز انجام نمی شد چیزی به او را متوقف کند و او گفت: او قربانی یک حمله.

“من ترک یک معلم کنفرانس و ما بر روی این هواپیما و مرد پشت به من به عنوان به زودی به عنوان ما در درجه من پشت بخوابید و او از من پرسید اگر … من قرار داده و من صندلی عقب در حالی که او می خوردند که من” ویلیامز گفت. اما زمانی که او به پایان رسید خوردن او قرار داده و او را در صندلی عقب و زمانی که او شروع به ضربه زدن به آن است.

ویلیامز افزود که هنگامی که او پرواز برای عقاب آمریکایی, یک شرکت تابعه از خطوط هوایی آمریکا به اطراف زن “تا به حال یک نگرش” با او و از او خواست به حذف او تصویری از هدف قرار دادن صندلی خود را.

“او رفت و به او خواهم تغییر شخصیت و مهربان ترین فرد در جهان” گفت: ویلیامز. “او گفت:,” اوه, حال شما خوب است ؟ آن را واقعا تنگ به اینجا.'”

ویلیامز همچنین ادعا کرد که پرواز را تهدید به حذف او از این هواپیما اگر او نمی حذف او و دست او یک “مسافر اختلال توجه” هشدار دهنده او را از محاکمه فدرال.

خطوط هوایی آمریکا در بیانیه ای گفت: “ما آگاه هستند از یک مشتری که اختلاف نقل در آمریکا عقاب پرواز 4392 که توسط جمهوری هوایی در 31 ژانویه ، ایمنی و آسایش مشتریان و اعضای تیم اولویت ما است و تیم ما به دنبال این مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im