استکهلم, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — سه افتخاری پزشکان منصوب شده اند توسط این هیئت تحقیقاتی در موسسه کارولینسکا. پاسکال Cossart, Sven Hagströmer و توماس Sakmar خواهد شد که دکترای خود را به طور رسمی اعطا در استکهلم شهرستان سالن در 13 نوامبر سال 2020.

دکترای افتخاری اعطا می تواند به محققان که به کمک علم بشریت و یا موسسه کارولینسکا. می توانید آن را نیز اهدا می شود به افرادی که فاقد الزامات رسمی از دکترا اما باید کمک به تحقیق و توسعه مربوط به کی است.

پاسکال Cossart

پاسکال Cossart جهان پیشرو متخصص در زمینه عفونت های زیست شناسی. از طریق تحقیقات پیشگامانه ترکیب میکروب شناسی و زیست شناسی سلولی او نشان داده است که چگونه تعامل بین باکتری لیستریا – که او با استفاده از به عنوان یک مدل و سلول های انسانی می تواند باعث عفونت شود. او پیشگام در زمینه تحقیق امروز شناخته شده به عنوان cellular microbiology. در علاوه بر این به کار خود را به عنوان استاد در پاستور موسسه پاسکال Cossart عمل کرده و به تقویت اروپایی تحقیقات میکروبیولوژی و زیست شناسی سلولی.

برای سال های بسیاری پاسکال Cossart پشتیبانی علمی مشاغل جوان و زن و محققان. او نیز تا حد زیادی کمک به اروپا همکاری در زمینه تحقیق عفونت زیست شناسی. در طول زندگی حرفه ای اش پاسکال Cossart دارای چندین جایزه دریافت کرد. در میان آنها رابرت کخ جایزه (2007) در بلزن جایزه (2013) و FEBS/برزخ در علم جایزه (2014). پاسکال Cossart عضو آمریکایی آکادمی ملی علوم (NAS) و همچنین جامعه سلطنتی بریتانیا. او همچنین به عنوان Secrétaire perpetuel از آکادمی علوم فرانسه.

“من واقعا احساس افتخار به شنیدن این که من اهدا شد این دکترای افتخاری. من احساس افتخار چون برای من که موسسه کارولینسکا است سحر و جادو نام یک محل که در آن علم مفتخر است بیش از هر جای دیگری است. دریافت دکترای افتخاری در رشته پزشکی برای کسی که در اصل یک شیمیدان است که علاوه بر این بسیار چاپلوس به این معنی که علم من با تمام همکاران من واقعا به سطح من به دنبال شده است و واقعا قدردانی می گوید:” پاسکال Cossart.

سون Hagströmer

اقتصاددان سون Hagströmer دهکده شرکت سرمایه گذاری Creades و همچنین بانک سوئدی Avanza. امروز او به عنوان رئیس در هر شرکت. سون Hagströmer بسیار اختصاص داده شده به کارآفرینی اجتماعی و موسس Allbright – یک پایه است که با هدف برای برابری و تنوع در میان مقام در سوئد کسب و کار جهان است. او همچنین بنیانگذار Berättarministeriet و علمی انتشارات جمعه Tanke.

سون Hagströmer است قادر و پرشور کتاب جمع آوری. برای سال های بسیاری از او گرفته شده علاقه های فعال در Hagströmer Medico-تاریخی کتابخانه در موسسه کارولینسکا. سون Hagströmer بودجه خرید آثار قابل توجه در تاریخچه پزشکی و فعال استخدام کارکنان با دانش تخصصی. بعلاوه او به تاسیس یک انجمن به نام Hagströmerbibliotekets vänner (“دوستان Hagströmer Medico-تاریخی کتابخانه”) که سازماندهی نمایش سمینارها و سخنرانی در کتابخانه.

“هنگامی که من برای اولین بار مورد توجه من قرار ملاقات, من فکر کردم آن را نوعی از شوخی. چگونه می توانم دریافت چنین قدردانی توسط موسسه کارولینسکافقط برای انجام چه بود ، هدف من از به جهان را به مکانی بهتر که در نوع خود واقعا لذت بخش است. این اذعان به من می دهد قدرت به سعی کنید حتی بیشتر می گوید:” Sven Hagströmer.

توماس Sakmar

توماس Sakmar بسیار واجد شرایط محقق در زمینه سیگنال های تلفن همراه انتقال و پروتئین G-همراه گیرنده. گسترده ای در این زمینه تحقیق و بررسی چگونه سلول های انسانی واکنش نشان دادن به محرک از محیط اطراف خود و در پاسخ می توانید با فعال کردن پروتئین های خاصی در داخل سلول. توماس Sakmar را دانش پروتئین در شیمی به عنوان مثال چگونه آنتی بادی در برابر پپتید آمیلوئید بتا تولید شده است ارزش بسیار خوبی برای کی. او سابق است استاد مدعو در گروه نوروبیولوژی مراقبت از علوم و جامعه در موسسه کارولینسکا.

توماس Sakmar یک محقق از دانشگاه راکفلر. با آغاز مبادلات دو جانبه از دانشمند بین کی و راکفلر او تقویت همکاری که به نوبه خود داده است تحقیقات از هر دو دانشگاه های دسترسی به روش های جدید و تجهیزات و مواد مهم. همچنين توماس Sakmar گرفته علاقه های فعال در کار کی در کل در میان چیزهای دیگر, میزبانی وب, سخنرانی های رهبری و نظارت.

“من احساس فوق العاده ای حس قدردانی به دریافت این افتخار بزرگ از موسسه کارولینسکا. من خوش شانس بوده که در زندگی حرفه ای من را بهره مند از نزدیک انجمن با چندین پیشرو در تحقیقات پزشکی دانشگاه و من احساس خاص و پیوند نزدیک به کی که از من استقبال با آغوش باز. من بسیار آموخته اند که بیش از دهه گذشته از بسیاری از همکاران و من خوشحال هستم که این افتخار را سیمان ارتباط من با کی جامعه است. به عنوان یک پزشک و دانشمند وجود دارد هیچ افتخاری بالاتر از اینکه همراه در این راه با کی می گوید:” توماس Sakmar.

اولین افتخاری پزشکان پزشکی در موسسه کارولینسکا منصوب شد در سال 1910. هر سال حدود 20 نامزد در حال ارائه به هیئت تحقیق. نامزد پذیرفته شده از اعضای هیات در موسسه کارولینسکا با دکترا. بین سال های 2000 – 2019, 77 جدید افتخاری پزشکان منصوب شده اند که 22 نفر زن بودند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
آن Thyrfing
+46-8-524-863-44
[email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/karolinska-institutet/r/pascale-cossart–sven-hagstromer–and-thomas-sakmar-appointed-honorary-doctors-at-ki-2020,c3087332

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع موسسه کارولینسکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im