در پرادایس ولی کوتاه مدت اجاره با 300 نفر منجر به استناد پلیس می گویند

با وجود این ماه تلاش توسط Airbnb برای سرکوب حزب خانه حداقل یک شهر آریزونا هنوز هم در حال تجربه مسائل را با احزاب در اجاره کوتاه مدت.

در شنبه دره بهشت پلیس نامیده می شدند به یک حزب با حدود 300 نفر در یک کوتاه مدت اجاره.

پلیس تعطیل و تقدیر نامه صادر شده به صاحب خانه برای جنایی littering سرکش جمع آوری و بیش از حد سر و صدا یک سخنگوی پلیس گفت:. یکی از بازداشت شده بود برای نامربوط حکم.

شهر مدیر جیل Keimach گفت: دره بهشت دارای تعداد زیادی از اجاره کوتاه مدت است که پلیس به طور منظم بازدید از زمانی که در پاسخ به شکایت.

“داشتن احزاب است و نه غیر معمول” Keimach گفت. “داشتن این اندازه از یک حزب نیست طبیعی است.”

این واقعه پس از Airbnb چهارشنبه اعلام کرد که آن را به حال تعلیق یا حذف 50 کوتاه مدت لیست اجاره در سراسر آریزونا پس از رسیدگی به شکایات مربوط به اشخاص یا حوادث.

دره بهشت بود نه در میان 12 آریزونا جوامع با به حالت تعلیق و یا حذف لیست.

Airbnb و VRBO فقط دو تا سایت های محبوب است که تبلیغات و میزبان اجاره تعطیلات.

داده ها از دنور-بر اساس تحقیقات شرکت AirDNA نشان داد Airbnb بازار منفجر شده در آریزونا پس از یک سال 2017 قانون دولت محدود چگونه شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند تنظیم اجاره کوتاه مدت.

اجرای کدهای محله

روز شنبه, پارتی که جذب دره بهشت پلیس بود در یک 6,400 فوت مربع خانه در نزدیکی لینکلن درایو و 56 خیابان با توجه به آنلاین لیست اموال.

آریزونا جمهوری رسیده به صاحب LLC است که ذکر شده است در ملک سوابق برای خانه, اما بلافاصله نمی شنوند.

پلیس در پاسخ به تماس های از فعالیت های مشکوک در اموال اما Keimach گفت: خانه های جدیدتر کوتاه مدت اجاره و یکی نیست که به طور معمول به سطح افزایش پاسخ پلیس.

“وجود دارد ممکن است یک یا دو بازدیدکننده داشته است توسط اداره پلیس” Keimach گفت. “آن نبوده است در رادار ما.”

خانه بوده است “سبز-tagged” برای 90 روز بعد به عنوان سایت یک سرکش جمع آوری یک سخنگوی پلیس گفت:. این طراحی اجازه می دهد تا صاحب و آینده مستاجرها می دانم که وجود خواهد داشت افزایش مجازات برای یک بعدی پلیس پاسخ Keimach گفت.

اما این شهر تا به حال چندین اختلالات پس دولت قانون گسترش حمایت های کوتاه مدت اجاره برای کار در دولت, او گفت:.

آنها به تنهایی نیست.

ساکنان در سراسر کشور باید شکایت در مورد سر و صدا بیشتر زباله و ترافیک در محله خود پس از سال 2017 دولت قانون اثر صورت گرفت.

دره بهشت دارای یک سرکش-جمع آوری فرمان که کد-مأموران انتظامی و پلیس می تواند مرجع زمانی به نام برای اجاره خواص. روز شنبه پلیس نیز با تکیه بر احکام مربوط به سر و صدا و سطل زباله به موضوع استناد Keimach گفت.

اما برای شهرستانها مانند Scottsdale که احکام حاکم بر این تعداد زیادی از مردم که می توانید اقامت در یک خانه تک اجرای دشوار است با توجه به حقوق و حریم خصوصی است که جلوگیری از غیر قانونی جستجو و تشنج.

“آن را از بین بردن صلح و آرامش از ما محله” Keimach گفت: از کوتاه مدت اجاره موضوع است. “این چیزی است که کارکنان واقعا نا امید در مورد.”

سال گذشته و پس از نصب شکایت از همسایه ها و شهرستان رهبران رژیم صهیونیستی است. mlb امضا لایحه اجازه می دهد بیشتر قوانین و مقررات.

اما Keimach گفت: این مقررات تا حد زیادی بی اثر شده است.

مقررات دولت جدید نه داشتن یک تاثیر

Ducey را 2019 قانون اجازه شهرداری برای محدود کردن اجاره به مدت یک شب باقی می ماند در حالی که منع حوادث مانند عروسی است که در غیر این صورت نیاز به یک مجوز.

اجاره اپراتورها در حال حاضر ملزم به ارائه اطلاعات تماس برای کسی که می تواند پاسخگویی به شکایات و لیست مالیات بر فروش مجوز شماره در هر گونه تبلیغات برای اموال. شهرستانها شروع به اقدام سال گذشته پس از اجاره کوتاه مدت نیست گزارش سهم خود را در فروش مالیات است.

آنلاین مسکن اپراتورها می شود و جریمه بین 250 $و $1,500, و گاهی اوقات بیشتر برای نقض تحت قانون جدید است.

دره بهشت است با ارسال نامه به تمام آن کوتاه مدت اجاره اپراتور درخواست آنها را به پایبندی به دستورالعمل جدید. تنها درصد کمی باید پیروی Keimach گفت.

Airbnb, همچنین هشدار به میزبان و مهمان در اوایل سال جاری گفت: احزاب ممنوع خواهد بود در حالی که اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده در محل در سراسر کشور.

اما Keimach گفت: این غیر ممکن است برای شهرستانها و شهرها به اجرا اجتماعی فاصله و یا ماسک پوشیدن در مالکیت خصوصی. Maricopa County دستورالعمل می گویند اجرای ماسک مورد نیاز باید در اطراف مرکز آموزش و پرورش برای اولین بار مجرمین با جریمه برای تکرار جرم شروع در $50.

“50 دلار نمی کند تغییر رفتار” Keimach گفت.

Airbnb گفت که نگرانی های مطرح شده توسط Arizonans از طریق شرکت 24/7 محله تدریس خصوصی در خانه منجر به طور مستقیم به بسیاری از لیست که به حالت تعلیق درآمد.

همسایه که نگران یک حزب و یا اختلال در Airbnb در این نزدیکی هست می توانید تماس بگیرید 1-855-635-7754 به گزارش یک موضوع است.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbet