پارک مدیره کمیسیون افزایش نگرانی ها در مورد دو لغو جلسات این سال

شنبه شب جلسه برنامه ریزی شده از مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره به طول انجامید 15 دقیقه قبل معاون رئیس جمهور LaTrisha Vetaw اعلام کرد که لغو شد.

این دومین بار در این سال که یک جلسه از رهبران این شهر پارک های سیستم اتفاق رخ نداد چرا که آنها فاقد حد نصاب. یک Jan. 29 ویژه جلسه لغو شد پس از تنها چهار نفر از نه کمیسیون نشان داد.

برخی از نگرانی آن را دوباره اتفاق می افتد.

“آن را به توقف” Vetaw گفت: پنج شنبه. “مردم رای دادند و ما را به انجام این کار به سخت گیری و حضور و غیاب مهم است.”

لغو جلسات را به عقب رانده مصوبات هیئت مدیره برای قرارداد مهاجم آبزی گونه کار و اجاره نامه های جدید برای سرپرست Al Bangoura محل اقامت در جنوب مینیاپولیس.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که به تصویب هیئت مدیره پارک کار گفت: “او متوجه بسیاری از “موارد تاخیر” در این سال است که او را مانع از امضای کردن در پارک مهم است.

“شما نمی توانید کسب و کار اساسی انجام شود که آچار در حال پرتاب به چرخ دنده ها و حد نصاب را رد کرده است,” او گفت:. “این است که به وضوح اتفاق می افتد و به آن نیاز دارد را متوقف کند.”

Vetaw که قرار بود منجر به چهار جلسه از آنجا که رئیس جمهور Jono Cowgill بود در یک برنامه ریزی تعطیلات گفت: Bangoura نگران است با توجه به زمان خود و کارکنان را صرف آماده شدن برای جلسات.

چهار کمیسیون گم شد از هر دو جلسات: Londel, فرانسوی, AK حسن کلم Severson و رئیس جمهور سابق براد Bourn. در حالی که فرانسوی Severson و Bourn به دلایل غیبت خود روز شنبه هنگامی که رسیده استار تریبیون Vetaw گفت: او نمی دانست که آنها خواهد بود گم شده و قبل از این جلسه آغاز شده است.

در بیانیه ای که اواخر روز شنبه, Cowgill گفت: آن را “غیر قابل قبول” است که کمیسیون انجام داد نیست او اطلاع یا Vetaw آنها خواهد بود غایب از جلسه.

“من ابلاغ شده و من تمایل به مطلع می شود زمانی که یک کمیسر رفتن به غایب” او گفت:. “ما نیاز اضافی سیاست های در محل برای اطمینان حاصل شود اعلام نشده غیبت نمی تاثیر هیئت مدیره کسب و کار در آینده است.”

Bourn که رهبری هیئت مدیره برای مدت دو سال گفت: او در دارو دوره نقاهت بعد از عوارض ناشی از عمل جراحی است. در روز پنج شنبه گفت: آن را تا به Cowgill و Vetaw به می دانم که حضور پیدا خواهد کرد.

“که واقعا در رهبران هیئت مدیره” Bourn گفت. “من زمان زیادی را صرف بر روی گوشی با کمیسیون. من واقعا نمی دانم اگر این اتفاق می افتد دیگر.”

Bangoura نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر پنج شنبه.

دیگر کمیسیون دیدن غیبت و عدم اطلاع به عنوان یک تلاش برای تضعیف Cowgill رهبری است.

کمیسر Steffanie Musich به نام غیبت “یک بیت از خرده سیاست است.”

“من فوق العاده نا امید که پارک مدیره قادر به انجام کسب و کار با توجه به عدم حد نصاب” او گفت:.

کمیسر مگ فورنی که از دست رفته از جلسه ویژه به دلیل تعطیلات برنامه ریزی شده گفت: آن مشکوک بود که چهار کمیسیون از دست رفته هر دو نشست.

Bourn به نام این اتهامات که در کمیسیون رد شده جلسات به دلایل سیاسی “مظهر نفرت انگیز است.”

بعد از جلسه به طور منظم از پارک مدیره برای 4 مارس.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>