معلمان و دانش آموزان دادخواست این مدارس به بیش از coronavirus

بیش از 2000 نفر دادخواست را امضا کرده اند درخواست مسا و Scottsdale مدارس به دلیل از coronavirus.

هر دو بزرگ و حومه مناطق — مسا بزرگترین منطقه در کشور با حدود 60000 دانش آموزان است.

این مناطق باید هر دو اعلام کردند که به دنبال مشاوره از مقامات بهداشتی دولت که توصیه می شود هیچ گسترده تعطیلی مدارس در یک کنفرانس تلفنی با رژیم صهیونیستی است. mlb و مدارس سرپرست کتی هافمن در روز پنج شنبه.

“ما متعهد به تصمیم گیری است که حفظ امنیت ما دانش آموزان و کارکنان در خط مقدم کار ما” پیت Lesar مسا موقت سرپرست نوشت: در نامه ای به پدر و مادر است.

اما پدر و مادر می گویند که آنها در مخالفت با این تصمیم و نگران هستند که بچه ها در حال بازگشت به مدرسه پس از سفر بیش از رخصتی بهار می تواند بدتر ویروس گسترش یافته است.

“کودکان باید در مدرسه در حال حاضر. من باور دارم که بهترین ها را برای معلمان — که بسیاری از آنها ممکن است بالاتر از 50 است که ممکن است بیشتر در معرض خطر شدید مورد” Andrea Conner-Houser یک Scottsdale پدر و مادر گفت. “ما در یک نقطه در حال حاضر که در آن ما باید برای فعال باشید.”

برخی از آریزونا مناطق آموزش و پرورش منشور مدارس و مدارس خصوصی اعلام کرد در حال حاضر آنها را با وجود رهبران دولت پیشنهادات.

تا کنون, تعطیلی مدارس تاثیر می گذارد بیش از 100,000 آریزونا دانشجویان و شامل مدارس در ققنوس و تمپه.

مسا مدارس دولتی

Lesar نوشت که منطقه ارزیابی می, چگونه آن را پاسخ خواهد داد به دانش آموزان و کارکنان از بازگشت از رخصتی بهار, سفر, چگونه آن را رویکرد آینده دانشجو کرده است. او گفت: آن را ادامه خواهد داد برای ارزیابی اینکه آیا به نزدیک است.

این معلوم نیست که آغاز شده مسا دادخواست. کاربر فقط به عنوان ذکر شده “نگران نمایندگان مجلس والدین و افراد است.” اما ده ها تن که امضا خود را شناسایی به عنوان پدر و مادر دانش آموزان و معلمان.

Nate Schloesser که دارای چهار فرزند سه نفر از آنها در مسا مدارس طومار را امضا کردند. او گفت که او مطمئن است اگر او شما ارسال خود بچه ها به مدرسه شنبه اگر مسا باز می ماند.

“ما در یک حالت وحشت. ما نگران نیست. آن را بیشتر در مورد ایمنی از دیگر مردم,” او گفت:. “ما می دانیم که این بسیار مسری است.”

Schloesser گفته او اعضای خانواده با شرایط است که آنها را بیشتر در معرض coronavirus. او با این نسخهها کار از خانه و گفت: این احتمال وجود دارد او سعی خواهد کرد به انجام برخی از فعالیت های یادگیری با کودکان خود مانند تمرین اشکال و رنگ ها.

Scottsdale Unified School District

Scottsdale با ارسال چهار-صفحه نامه به پدر و مادر در روز جمعه ترسیم مراحل این منطقه است که به نگه داشتن دانش آموزان امن است. این اقدامات شامل موظف روزانه شستشو از اتوبوس مدرسه تعویق انداختن هر گونه خارج از کشور و محدود کردن سفرهای غیر ضروری مهمانان.

منطقه خواهد شد مگر اینکه آن را دریافت راهنما به انجام این کار توسط county health department نوشت: سرپرست جان Kriekard.

بسیاری از پدر و مادر که این طومار را امضا کرده گفت: آنها نگران افشای فرزندان خود را به دیگران از بازگشت از رخصتی بهار سفر.

“من شخصا می دانم که بسیاری از دانش آموزان که در حال بازگشت از کشتی های کروز و یا خارج از کشور در طول رخصتی بهار” Kenneth Coln نوشت. “برخی از این افراد حتی مربوط به مدرسه. مدرسه رفتن برای تست همه ؟ این امر می تواند بسیار امن تر به دانش آموزان اجازه می دهد به در خانه باقی می ماند و خود قرنطینه فقط به امن است.”

Conner-Houser که پسر و stepchildren حضور در اسکاتسدیل آریزونا مدرسه همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی. از ديدگاه بهداشت عمومی او نگران آن است که دولت انجام شده است به اندازه کافی نمایش برای تعیین اینکه آیا coronavirus گسترده در جامعه است.

دولت با اولویت بندی تست افرادی که سفر به مناطق متاثر از coronavirus.

او قصد دارد برای حفظ کودکان خود را از مدرسه به خانه و تماس با معلمان خود را برای تکالیف.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به پدر و مادر تنها است که انتخاب به نگه داشتن بچه های خود را, صفحه اصلی,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>