پدر و مادر از UA دانش آموزان فایل طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازپرداخت برای اتاق هیئت مدیره و هزینه های زیر پردیس shutdown

پدر و مادر از دو دانشگاه آریزونا دانش آموزان طرح دعوی در دادگاه فدرال جمعه به دنبال بازپرداخت برای اتاق هیئت مدیره و هزینه های از بدن که نظارت آریزونا سه دانشگاه بعد از کلاس منتقل حاضر در پی COVID-19.

این طرح دعوی در دادگاه در برابر آریزونا Board of Regents به دنبال کلاس عمل وضعیت به نمایندگی از همه مردم ساخته شده است که پرداخت آن در ASU UA و NAU برای بهار سال 2020 ترم و که پس از آن از دست داده و مزایای آنها پرداخت می شود. آن را نیز به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان دانش آموزان آغاز شده و دادخواست و ارسال نامه به دانشگاه ها تلاش برای به دست آوردن پول.

در حالی که خوابگاه باز باقی می ماند در تمام سه دانشگاه بسیاری از دانشجویان چپ دانشگاه و ماندن در جاهای دیگر و دانشگاه ها باید تشویق دانش آموزانی که می توانید زندگی می کنند در جایی دیگر به انجام این کار.

هیئت رجنت و دانشگاه ها بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اتاق و هیئت مدیره قصد دارد هزینه هزاران دلار در هر سال برای دانش آموزان و متفاوت است که بسته به دانشگاه که خوابگاه و چه برنامه های غذایی انتخاب شده است. دانش آموزان نیز پرداخت صدها نفر در هزینه های خدمات مانند بهداشت و درمان و درمانگاه و دو و میدانی و مراکز تفریحی است که آنها ممکن است با استفاده از در حال حاضر اگر آنها نقل مکان کرد و در خارج از دانشگاه.

دانشگاه آریزونا است تامین مسکن و برنامه غذایی اعتباری به دانش آموزان در حالی که دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی گفته اند که آنها در حال ارائه نشده هر بازپرداخت در این زمان.

“ABOR است, در اصل بهره مندی از این بیماری همه گیر” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

چه طرح دعوی در دادگاه مدعی

طرح دعوی در دادگاه ادعا نقض قرارداد ناعادلانه غنی سازی و تبدیل همه از آن منجر به از دانش آموزان دریافت نمی خدمات آنها برای پرداخت یا بازپرداخت برای این خدمات است. این دو دانش آموز که پدر و مادر در زمینه کت و شلوار ترک دانشگاه در ماه مارس است.

آدم لویت شریک در DiCello لویت Gutzler از ایلینوی و شرکت مشاور برای شاکیان گفت: این شرکت برای اولین بار طرح دعوی در دادگاه در برابر دانشگاه های مرتبط با COVID-19 بازپرداخت اما این شرکت شنیده می شود از دانش آموزان و والدین در دیگر دانشگاهها و می تواند بیشتر دنبال اقدامات قانونی. اندرو Rosenkrantz و سوزان و کریستوفر اسقف مستقر در ایلینوی هستند شاکیان در آریزونا پر کردن.

“آنچه آنها انجام می دهند فقط درست نیست و منظور و هدف ما از طرح دعوی در دادگاه است که در نهایت نیاز به آریزونا Board of Regents برای بازگشت کسانی که کمک های مالی به صاحبان حق از آن وجوه از دانش آموزان و پدر و مادر خود را” لویت گفت.

شاکیان به دنبال نرم افزار تاریخ بازپرداخت بر اساس روز این خدمات استفاده نشده بود.

کت و شلوار اذعان دارد که در حال حرکت در کلاس های آنلاین و تشویق دانش آموزان به ترک دانشگاه شد و تصمیم گیری به عهده دارد اما عبور از هزینه های برای خدمات استفاده نشده بر روی دانش آموزان نمی شد شاکیان استدلال می کنند.

“به جای اذعان به دشوار مالی تاکید می کند که COVID-19 قرار داده است در خانواده های دانشجویان دانشگاه در آریزونا و خانواده های آنها شد و انتظار می رود به تحمل فشار از استرس” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

سه قانون شرکت های ذکر شده در این مورد: DiCello لویت Gutzler شیکاگو قانون دفاتر Robert Ryan D. ققنوس و Matthew S. Miller, LLC شیکاگو.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: UA اعتبار کافی نیست

در UA دانش آموزان می توانید یک بررسی و یا اعتباری به حساب جاری خود را برای این سال را به مسکن یا بزرگتر اعتباری اضافه شده به خود دانشگاه حساب اعمال می شود نسبت به 2020-21 هزینه های مسکن. گزینه های طیف وسیعی از حدود 640 تا به بیش از 2500 دلار بسته به نوع مسکن و گزینه ای که انتخاب شده است و نمودار در دانشگاه, وب سایت نشان می دهد.

برای برنامه غذایی دانش آموزان هم می توانید با دریافت 10 درصد از هزینه های خود را مسترد به عنوان تخفیف یا 20 درصد از هزینه های خود را اعمال می شود به عنوان یک اعتبار نسبت به سال آینده برنامه های غذایی (در حدود 20% از ترم باقی می ماند).

لویت گفت: UA اعتبارات کافی هستند زیرا آنها نه پوشش مقدار کامل از دست داده و نیاز دانش آموزان برای زندگی در خوابگاه و یا خرید برنامه های غذایی در سال آینده است که آنها ممکن است به قصد انجام دهید.

ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ قبلا گفته که صحبت از بازپرداخت شد در این زمان در میان بسیاری از COVID-19 نگرانی.

“نکته خنده دار این است که کسی اعلام ملی اضطراری و آنها در حال صحبت کردن در مورد آوردن حکومت نظامی در کالیفرنیا است. و سپس مردم از ما بخواهید ما می رویم به آنها بازپرداخت? شوخی می کنی ؟ منظورم این است که آنچه شما می خواهید به صحبت کردن با ما در مورد بازپرداخت را انجام دهید?” کلاغ گفت.

“بنابراین من می خواهم گفت, ما در حال ارائه کامل خدمات. ما مرتب کردن بر اساس تمام این را در برخی از نقطه, اما ما در حال رفتن به مرتب کردن آن را در حال حاضر. که مانند 48th در یک لیست از 48 چیز است.”

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im