پدر و مادر و مادر بزرگ از یک کودک 6 ساله در شمال آریزونا پسر شده اند متهم در قتل و اتهامات دیگر در مرگ کودک.

الیزابت Archibeque, 26 و آنتونی مارتینز 23 و کودک مادر بزرگ, 50 سال Ann Marie مارتینز در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در Coconino County Superior Court در مارس 23 برای arraignments.

سه دستگیر شده بودند در اوایل این ماه در فلگستفف پس از ان ماری مارتینز به نام 911 و گفت که او فکر نوه اش مرده بود. پلیس این پسر بی توجه. یک افسر اشاره کرد او می توانست مرده را برای ساعت.

پدر و مادر در ابتدا نسبت به این پسر بچه ظاهر فیزیکی — به ظاهر کم وزن برای سن خود و با ساختار استخوان — به یک وضعیت پزشکی و به خوردن رژیم غذایی و یا قرص کافئین. در نهایت آنها گفته پلیس آنها را نگه داشته و 7 سال در گنجه برای 16 ساعت در روز بیش از ماه گذشته و به آنها کمی به خوردن, به گزارش پلیس نشان داد.

وکلای منصوب به دفاع از آنها بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه. یک مدافع نمایندگی Archibeque قبلا گفته او اعتراف گناه نیست.

خدمات مراسم تشییع جنازه برای پسر برگزار شد جمعه در آنچه بیشتر شد یک رویداد خصوصی اما با برخی از پاسخ اضطراری و پلیس با حضور در مراسم تشییع جنازه خانه گفت.

یک هیئت منصفه در روز پنج شنبه متهم Archibeque و آنتونی و ان ماری مارتینز به اتهام قتل درجه اول کودک آزاری و آدم ربایی با توجه به منشی دادگاه ، آنتونی مارتینز نیز دو فقره از تشدید حمله.

پلیس گفت: پسران حبس در گنجه بود مجازات برای سرقت مواد غذایی در حالی که پدر و مادر آرام گرفت. Ann Marie مارتینز پلیس گفت که او آگاه از وضعیت و منظم آنها را برای مصرف مواد غذایی بدون اجازه.

روز او رزرو شده بود به Coconino County jail, Ann Marie مارتینز گفت که او را درک نمی کنند که چرا به خاطر او کاری نمی کند اشتباه است و او را نه خشونت فرد است.

“من یک شهروند مطیع قانون فقط در تلاش برای کمک به grandkids نمی خواهد در خیابان ها,” او گفت: در زندان های تصویری نوشته شده توسط آسوشیتد پرس.

آنتونی مارتینز وارد Coconino County زندان دست به دستبند خود را پشت سر دار در مچ پا و نشستن در یک صندلی چرخدار زیرا مقامات می گویند او در برابر دستگیری در ایستگاه پلیس. او فریاد زد profanities در افسران در اطراف او و در یک نقطه و خواست اگر او می تواند به زندان فرستاده می شود. بیشتر از آنچه که او گفت: در روند رزرو نبود audible, چند, چرا که او با صدای بلند صحبت می کنند.

این دو در ابتدا قرار داده شد در سلول های مجاور به تنهایی به طوری که بازداشت افسران می تواند اطمینان حاصل شود آنها سعی نمی کند به ضرر خود.

الیزابت Archibeque, پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید sweatshirt ابلق به سختی گفت: هر چیزی که گرفته شده به زندان و قرار داده شد, به بزرگتر همراه است که برگزار می شود از دیگر زنان است.

سه زندانی باقی می ماند در هر یک از 3 میلیون دلار پول نقد فقط اوراق قرضه.

چوب پرچم پلیس گروهبان. چارلز هرناندز گفت: این بیماری از 7 سال که همچنین به نظر می رسد دچار سوء تغذیه بهبود یافته است. آریزونا گروه کودک و ایمنی پرسنل در زمان بازداشت پسر و دو خواهر و برادر دیگر سنین 4 و 2.

آسوشیتد پرس نویسنده راسل Contreras در آلبوکرک نیومکزیکو کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im