کره جنوبی طنز اجتماعی “انگل” و جنگ فیلم “1917” به رهبری اسکار زمینه اوایل روز یکشنبه در یک شب که پر شد با jibes در مورد عدم تنوع در بزرگترین افتخارات در صنعت فیلم است.

“انگل” برنده بهترین های بین المللی از ویژگی های و اکران بونگ جون هو برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی دو نفر از شش احتمالی جوایز اسکار.

“با تشکر از شما هر کس. من آماده ام به نوشیدن امشب گفت:” بونگ که برنده ایستاده از افراد مشهور-بسته بندی مخاطبان است.

بین المللی فیلم دسته بود که قبلا به نام بهترین فیلم خارجی زبان شد اما تغییر در این سال به تأمل بیشتر را شامل نگرش است.

“من این را تحسین جهت است که این تغییر نماد,” بونگ گفت: در کره, صحبت, طریق یک مترجم.

“انگل” که focues در شکاف ثروت در کره جنوبی نیز دیده می شود به عنوان یک پیشتاز برای آرزو بهترین عکس جایزه است که می تواند برای یک تاریخی شب – هیچ غیر انگلیسی زبان فیلم تا به حال برنده جایزه در جوایز اسکار.

بهترین تصویر, اسکار, اعلام می شود و در پایان سه ساعت نشان می دهد که تصور می شود سه راه مسابقه بین “انگل” انگلیسی کارگردان سام مندس’ همهجانبه جنگ جهانی اول فیلم “1917” از تصاویر جهانی و “Once Upon a Time in Hollywood,” کوئنتین تارانتینو را دوست دارم نامه ای برای نشان دادن کسب و کار از سونی پیکچرز.

“1917” برنده سه اولیه جوایز در روز یکشنبه به صورت خیره کننده آن “یک شات” احساس فیلمبرداری برای جلوه های بصری و ویرایش صدا در حالی که “روزی روزگاری” به ارمغان آورد و اولین اسکار بازیگری برای براد پیت که نقش حمایت به عنوان یک گذاشته پشت مرد شیرین کاری.

“من کمی gobsmacked به شما بگویم حقیقت” گفت: پیت که به یاد می آورد روزهای آغازین خود را شروع به عنوان یک بازیگر ناشناخته.

“‘Once Upon a Time in Hollywood’ – ain’t که حقیقت؟,” او گفت: اختصاص جایزه اسکار به او شش فرزند با همسر سابق آنجلینا جولی.

لورا درن در زمان خانه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش خود را به عنوان یک ظالم وکیل طلاق در “ازدواج داستان است.”

“این بهترین تولد تا کنون گفت: درن خواهد شد که به نوبه خود 53 روز دوشنبه.

با وجود دوباره داشتن هیچ رسمی میزبان مراسم آغاز با تعجب ظاهر سابق میزبان استیو مارتین و کریس راک که تحویل یک رشته از سیم ها جوک در مورد عدم زنان مدیران و مردم از رنگ در میان این سال را میدهد.

“من فکر می کردم وجود دارد چیزی است که گم شده در این سال گفت:” مارتین.

“Vaginas?” پکتیا میباشد راک با صدای بلند به تشویق.

راک با اشاره به سینتیا Erivo که بازی برده داری دوران آزادی جنگنده Harriet Tubman در “هریت” و کسی که تنها بازیگر از رنگ نامزد این سال است.

“سینتیا در حال پنهان کردن مردم سیاه و سفید است که آکادمی رو برای مخفی کردن تمام نامزدهای” گفت: سنگ.

در یکی دیگر از شگفتی رپ امینم در زمان اسکار مرحله به انجام “از دست دادن خودتان” خود را در سال 2003 برنده جایزه اسکار آهنگ از فیلم “8 مایل است.”

“آمریکا کارخانه” در مورد کاهش مشاغل صنعتی میانه از رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک و میشل اوباما بانوی اول جدید تولید شرکت برنده بهترین فیلم مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de