پارادایم منتشر شده مطالعه مستقل اعتبار صنعت پیشرو پس انداز برای جراحی ایمپلنت هزینه مهار

WALNUT CREEK, کالیفرنیا., ژوئیه 16 سال 2020 /PRNewswire/ — پارادایم رهبر صنعت در حل فاجعه بار و پیچیده مراقبت های بهداشتی چالش ها و بهبود زندگی امروز اعلام کرد که یافته های حاصل از یک مطالعه مستقل راه اندازی شده با بوستون شرکای استراتژیک, Inc. (BSP) که تعیین پارادایم تخصص شبکه های هزینه کاهش عملکرد در ایمپلنت به مراتب بیش از استاندارد صنعت است. بوستون شرکای استراتژیک تأیید کرد که “فیوژن توسط پارادایم℠” a data-driven ایمپلنت مهار هزینه راه حل کاهش ایمپلنت هزینه 25 درصد بیش از معمول صنعت نتایج.

پارادایم اضافه شده Fusion به مجموعه خود را از خدمات در سال 2017 از طریق کسب آن از پیش بینی, پزشکی, جراحی, مدیریت پیشگام در جبران خسارت کارگران صنعت. فیوژن یک راه حل ثابت با 10 سال سابقه از موفقیت است که قدرت قوی ترین ایمپلنت مدیریت فرایند داوری در این صنعت است.

“ایمپلنت هزینه مهار همچنان به صورت یک نقطه درد برای شرکت های بیمه به عنوان غرامت کارگران فولاد ایمپلنت روش اغلب صورتحساب و پرداخت متناقض با پرسش از شفافیت در سراسر فرایند” گفت: Fabian d’souza, MD رئیس و بنیانگذار بوستون شرکای استراتژیک. “ما مطالعه حاضر با هدف مقایسه اثربخشی پارادایم را تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی به استاندارد صنعت مذاکره مبتنی بر رویکرد است. آن را روشن و بر اساس تجزیه و تحلیل کمی که فیوژن توسط پارادایم برتر است رویکرد است که به تولید قابل توجهی کاهش هزینه برای جبران خسارت کارگران دهندگان در مقایسه با زمانی که به نوعی صنعت نتایج.”

تاسیس در سال 2003 بوستون شرکای استراتژیک, Inc. جهانی بهداشت تجزیه و تحلیل شرکت متمرکز بر اقتصاد بهداشت و درمان و نتایج تحقیقات. BSP مطالعه منابع 137 میلیون خطوط ادعا می کنند اطلاعات از منابع صنعت از جمله Fusion توسط پارادایم مرجع قیمت پایگاه داده نتیجه رسید که الگوی تخصص شبکه های رسیدن به بالاترین صرفه جویی در هزینه در سراسر صنعت است.

با توجه به BSP عدم تولید کننده ایمپلنت قیمت گذاری شفافیت اغلب منجر به بیمه گر پرداخت به طور بالقوه تا دو برابر هزینه به بیمارستان. در BSP مستقل تجزیه و تحلیل شیوه های صنعت و نتایج Fusion توسط پارادایم عملکرد بهتری نسبت به صنعت در ارائه صرفه جویی در هزینه های سراسر کلیدی رویه دسته بندی شامل زیر است:

  • ارتوپدی روش نشان دهنده تعداد قابل توجهی از عمل جراحی برای پرداخت غرامت کارگران دهندگان. این مطالعه نشان داد Fusion توسط پارادایم کاهش تثبيت روش هزینه به طور متوسط از 25 درصد بیش از استاندارد صنعت است.
  • ستون فقرات روش از جمله گردن اتصالات و neurostimulator implantations اغلب در ارتباط با ایمپلنت هزینه های. فیوژن توسط پارادایم تولید کاهش هزینه است که به طور متوسط 18 درصد بالاتر از نمونه صنعت پس انداز در سراسر این روش.
  • عصبی و مغزی روش های رسیدن به, قابل توجهی صرفه جویی در هزینه با فیوژن توسط پارادایم با ایمپلنت کاهش هزینه های زیادی در این صنعت به طور متوسط اضافی 16 و 14 درصد بود.

فیوژن با استفاده از چهار مرحله داوری فرایند تولید سازگار, داده محور, کمک هزینه برای جبران خسارت کارگران دهندگان. در علاوه بر این به پزشکی قانونی ارزیابی و تعیین هدف کمک هزینه فیوژن متفاوت با آن اختصاصی مرجع قیمت پایگاه داده است که شامل اطلاعات در زمان واقعی برای اطمینان بیشتر به تاریخ ایمپلنت هزینه ها میان به فرایند بررسی. پارادایم تخصصی شبکه فراهم می کند یک توضیح کامل از بررسی به ارائه دهنده با هر adjudicated مورد, می ایستد و با آن کمک هزینه کامل دفاع.

“فیوژن نشان دهنده مدرن روز به روش ایمپلنت هزینه مهار” گفت: Ken Hannigan, Chief Executive Officer, پارادایم های تخصصی شبکه. “رویکرد ما متفاوت از صنعت معمولی مذاکره مبتنی بر رویکرد است. ما را طراحی کرده اند ثابت شده قضاوت فرایند است که با این نسخهها کار برای تعیین درست تحقیق مبتنی بر هزینه ایمپلنت. در نتیجه به عنوان تایید شده توسط BSP بازده قابل توجهی صرفه جویی در هزینه برای جبران خسارت کارگران دهندگان. BSP مستقل یافته ها قوی سنجی از ما برتر رویکرد است که مهندسی شده و honed برای 10 سال به تولید بیشتر قابل اعتماد و قابل توجهی کاهش هزینه در صنعت است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این کاغذ سفید شامل یافته های مطالعه, بازدید: https://info.paradigmcorp.com/implant-cost-containment-download-form

در مورد پارادایم
برای تقریبا 30 سال پارادایم شده است رهبر صنعت در حل فاجعه بار و پیچیده مراقبت های بهداشتی چالش ها و بهبود زندگی است. با متصل ترین و با تجربه تیم در مراقبت های بهداشتی ما تعریف و ارائه نتایج است که بیش از مالی و سلامت انتظارات مشتریان و همچنین برای افراد و خانواده خود را.

پارادایم ارائه راه حل های خود را از طریق سه بخش: فاجعه بار Care مدیریت مراقبت های پیچیده راه حل های تخصصی شبکه. پارادایم بخش های ساخته شده بر تخصص از شش بهترین در کلاس کسب و کار: پارادایم نتایج این ALARIS گروه Encore, نامحدود, بازگرداندن, توانبخشی, پیش بینی, پزشکی و Adva-Net. در سال 1991 تاسیس پارادایم است که مقر آن در ولنوت کریک کالیفرنیابا دفاتر در سراسر ایالات متحده برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.paradigmcorp.com/.

پارادایم تخصص شبکه های نوآورانه ارائه می دهد داده محور شبکه راه حل های چالش برانگیز ترین و گران قیمت و مدیریت نشده در بخش غرامت کارگران: ارتوپدی و ستون فقرات, درد, مدیریت, اعتیاد, پست-مراقبت حاد رفتاری بهداشت و درمان و جراحی ایمپلنت.

منبع پارادایم

لینک های مرتبط

https://www.paradigmcorp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de