رژه با صدها نفر از اتومبیل سلام مسا کوه مشاهده grads

به جای آن از یک زمین فوتبال آنها ایستاده در پیاده رو.

به جای تشویق فارغ التحصیلان قبل از آنها را دریافت کرد آنها یک گروه کر از ماشین بوق.

و با هیچ مرحله به راه رفتن در سراسر آنها هنوز ایستاده بود و خورشید تنظیم در صورتی و آبی در پشت آنها.

صدها نفر از کوه مشاهده سالمندان دبیرستان ایستاده بود همراه لیندسی جاده در مسا شنبه شب در کلاه و لباس دریافت آرزوهای خوب از صدها نفر از اتومبیل. این رویداد سازمان یافته توسط پدر و مادر جای فرد فارغ التحصیلی لغو جدید کروناویروس نبود تحریم مسا منطقه مدرسه.

مسا لغو فرد فارغ التحصیلی و به جای آن اعلام کرد که مجازی فارغ التحصیلی را خود جای داده است. برخی از دانش آموزان گفت که آنها نا امید شدند که مدرسه نمی بیشتر به جشن فارغ التحصیلان.

“آنها در حال حاظر با این کار آنها در واقع دلسرد آن را” الهام Molander یک فارغ التحصیل گفت. یک عضو گروه Molander گفت: او نا امید شده بود که او نمی خواهد یک مراسم پس از انجام آنها را برای مدت سه سال.

سازمان دهندگان گفت: آنها تشویق رفتار ايمن و دستور سالمندان به پایه 6 فوت از هم جدا.

تعداد بسیار کمی از فارغ التحصیلی سالمندان عینک ماسک و بسیاری ایستاده بود خوشه در گروه از جمله یک خط از حداقل 30 خوشه با هم در مقابل مدرسه.

رژه پشتیبانی

رژه رفت و برای بیش از یک ساعت.

خانواده جمع در یک پارکینگ خارج شده و سوار لیندسی جاده برای رژه. آنها سوار اتومبیل های کلاسیک و کامیون وانت بسته بندی شده با خواهر و برادر کوچکتر. چند كوتاه تریلر برای اتومبیل خود را — با یک live rock band درام و تمام.

در آسمان یک هلیکوپتر پلیس yelped در جشن.

برخی از والدین مجهز اتومبیل های خود را با پوستر های رنگارنگ قرمز و آبی معنابخش مدرسه رنگ — با فارغ التحصیل نام و عکس.

دانش آموزان جمع آوری شده در پیاده رو شروع در 6:45 p. m. برخی به سرعت از پایین جاده دوچرخه لین را به مکان های خود را. پایین خط انفجار قرمز پولک دوره ای منفجر شد و به هوا پوشش خیابان. دو دانش آموز شتافت به آغوش یکدیگر به رژه پیچیده.

Destinee ماک پدر و مادر و یکی از سازمان دهندگان گفت: این رژه بود به افتخار بچه ها که احساس آنها از دست رفته در یک مراسم سنتی.

“این کار به آنها احساس می کنید مانند این است که کمتر از آنچه که بسیاری در حال گرفتن” او گفت:.

گریس صفحه یکی از فارغ التحصیلان گفت: او توسط صدها نفر از مردم که نشان داد تا.

“من کمی شک و تردید در مورد این در. من تا به حال هیچ ایده چه بود میخوام اتفاق می افتد اما آن را فقط در مجموع بیش از انتظارات من,” او گفت:.

پدر و مادر عرشه از وسایل نقلیه خود را

برخی از والدین به نظر می رسد برای پاک کردن اشک آنها به عنوان سوار گذشته grads. چوپان آلمانی قوز بیش از صندلی جلو یک هاچ بک آبی به عنوان یک خانواده در جشن از ماشین.

Lenore میلر ضمیمه یک غول زرد موز پلاستیکی بر روی بالای سبز تویوتا به افتخار او خواهر زاده Brianna Williamson آنها به نام “موز” زمانی که او کوچک بود چرا که او دوست داشت به خوردن موز.

فارغ التحصیلی در برخی از نقاط آینه مردی Gras جشن به عنوان خانواده انداخت دانه و آب نبات از کامیون تخت.

جسیکا Wattenbarger ایستاده بود در یک کامیون بستر در طول رژه در کنار دخترش, بهترین دوست, که عینک blow-up Tyrannosaurus Rex صحنه و لباس. این صحنه یک ضربه بود اما مامان گفت که او فقط خوشحال بود برای دیدن او, دختر, کیرستن لی در یک کلاه و لباس شب.

“داشتن جامعه گرد هم می آیند و حمایت از دانش آموزان ما آن را واقعا فقط دلگرم کننده. آن را بسیار خسته کننده به صداقت” او گفت:.

دانش آموزان سعی کردم به افتخار چند فارغ التحصیلی مهره های اصلی: بسیاری از پسران به تن لباس سیاه و سفید با شلوار و کفش چرم ثبت اختراع در زیر لباسهای خود را در حالی که دختران در لباس و جریان لباس.

در 7:15 بعد از ظهر چند پرتاب کلاه فارغ التحصیلی خود را به هوا.

ریک بیلی را از طریق رژه مسیر در خانواده وانت — با بالن و streamers وافغان موسیقی — شش بار به جشن دخترش جسی بیلی. عدم وجود فارغ التحصیلی بوده است “ویرانگر” او گفت:.

“من افتخار می کنم که از همه آنها برای چسباندن از طریق آن واقعا یک زمان برای همه” او گفت:.

چند روز پیش بیلی ایستاده بود و با دخترش به تماشای کوه مشاهده زمین فوتبال استادیوم چراغ روشن به افتخار grads. جسی بود “اشک” از آنجا که او نمی خواهد که در یک مراسم, او گفت:.

این سقوط او را سر به دانشگاه ایالتی آریزونا در برنامه پرستاری.

رژه ارائه پمپ و شرایط خانواده می ترسید آنها می خواهم دست از با COVID-19.

“فرصت امروز به جشن می گیرند با دوستان خود و فقط دیدن نور در چشم او… فقط یک فرصت عالی برای ما” بیلی گفت.

جمهوری, عکاس, Patrick Breen کمک گزارش به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im