دوزخ در فرودگاه ها به شرح زیر جدید اروپا ممنوعیت سفر

شیکاگو – فرودگاه ها در سراسر کشور پرتاب شد به هرج و مرج در این آخر هفته به عنوان کارگران درهم به رول از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله ترتیب نمایش های بهداشتی برای مسافران بازگشت از اروپا است.

نمرات اضطراب مسافران گفت که آنها مواجه می شوند جام جم-بسته بندی پایانه های, صف های طولانی و ساعت تاخیر به پرواز از بیش از دو دوجین از کشورهای اروپایی بودند از طریق روت 13 از شلوغ ترین سفر هاب در ایالات متحده است. فرودگاه کارگران تردید آنها در مورد سلامت خود و آنها را به دستور خود در قرنطینه به عنوان بخشی از “افزایش ورود نمایش” جمعه اعلام کرد به سرعت گسترش coronavirus.

به عنوان سردرگمی و اضطراب گسترش وضعیت تهدید به تعمیق بحران برای دولت که تلاش کرده است به کوه منسجم پاسخ به همه گیر و یا انتقال پیام مداوم به مردم در مورد آنچه که دولت فدرال در حال انجام برای کاهش شیوع.

مدت کوتاهی پس از مصرف اثر اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از عفونت های جدید در ایالات متحده ناشی از شرایط است که تسهیل گسترش بسیار مسری ویروس با جمعیت کثیری از مردم ایستاده شانه به شانه در برخی موارد برای چند ساعت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot یک دموکرات به شدت به انتقاد از دولت فدرال در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری در شهر o’hare International Airport, گفته, ایمنی مسافران شد “به طور جدی به خطر بیافتد” و هشدار دهنده از “بیشتر حوادث” آمده اگر ارتباطی بهبود نمی یابد.

مقامات دولت اذعان کرد که این 40,000 مسافران بازگشت از اروپا در روز شنبه در ابتدا باعث فشار زیادی بر روی سیستم. وزیر امنیت داخلی چاد گرگ اذعان کرد که منتظر بودند “غیر قابل قبول” اما او گفت: در طول یکشنبه شب در کنفرانس خبری در کاخ سفید که این وضعیت تا به حال به سرعت بهبود یافته با میانگین زمان انتظار رو به کاهش به 30 دقیقه سراسر 13 فرودگاه تحت تاثیر قرار.

تحول چپ مسافران و سوالات در مورد اقدامات جدید’ rollout. بسیاری ابراز تعجب در روز یکشنبه که سلامت چک نمی شد دقیق تر و به طور کلی شامل نمی شود متوسط چک.

مایک McGowan, از Alexandria, Virginia گفت که او و خانواده اش breezed از طریق این خط در فرودگاه بین المللی دالس در خارج پس از سی اعلام کرد که آنها تا به حال نشده است به هر یک از کشورهای اروپایی با محدودیت های مسافرتی – حتی اگر وجود دارد مسافران پرواز خود را که متصل از طریق لندن از اسپانیا و دیگر نقاط اروپا با شماره های بالاتر از عفونت.

فهیم حیات که منتظر 20 دقیقه به تصویب از طریق گمرک و مهاجرت گفت که هیچ یک بررسی درجه حرارت خود را که هیچ ضد عفونی کننده دست در دسترس است و که مسافران بودند آزادانه های قلم آنها به عنوان پر کردن فرم های مهاجرت. “من تمیز آخرش گفت:” 29 ساله از دومفریس ویرجینیا. “پس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من فکر می کردم در مورد دو بار.”

صحنه های از شب شنبه ، هر چند اسیر در غلیان احساسات عصبانی رسانه های اجتماعی پست کرده بود شبیه هرج و مرج اجرای در اوایل سال 2017 از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر با هدف قرار دادن شهروندان عمدتا از کشورهای مسلمان که باعث سردرگمی و تظاهرات در آمریکا در فرودگاه به مسافران از خاورمیانه بازداشت شدند و یا ارسال می شود و تقریبا بدون هیچ هشدار.

در یک توییت ارسال شده در اوایل صبح یکشنبه چند ساعت پس از گزارش از مسدود شدن پایانه های آغاز شده در گردش – Wolf اذعان پشتیبان و گفت: وزارت امنیت داخلی بود و عجله برای اضافه کردن غربالگری ظرفیت و کمک به شرکت های هواپیمایی تسریع روند.

“من درک می کنم این است که بسیار استرس زا” گرگ گفت در توییتر. “در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که “با این ملی اضطراری وجود دارد خواهد بود متاسفانه بار از اختلال و افزایش زمان پردازش برای مسافران است.”

سناتور. Dick Durbin, D-Ill., با استناد به هشت ساعت منتظر برخی از مسافران با تجربه را متهم به تهمت و دولت در حال آماده نشده است. یک همکار سنا دموکرات Ed Markey ماساچوست نوشت: نامه ای به بالا گمرک و حفاظت مرزی مقامات و به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پرسیدن چگونه مقامات در نظر گرفته شده برای “جلوگیری از گسترش این اختلال.”

یک مقام کاخ سفید که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که فرد مجاز به صحبت علنی روز یکشنبه اعلام کردند که گمرک و حفاظت مرزی شد استقرار افسران جدید به آدرس فرودگاه خطوط و گرگ گفت: بعد از آن مسائل بودند “ثابت شده است.”

هرج و مرج در آمد که ایالات متحده آماده برای گسترش ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند شروع یک شبه جمعه آوردن تعداد محدود کشورهای در اروپا به 28.

در دالاس-فورت ورث فرودگاه بین المللی, مردم صرف ساعت در تنگ ترمینال در حال انتظار برای پر کردن پرسشنامه از CDC. دوروتی لاو از لانگویو تگزاس گفت که او ایستاده بود در یک آداب و رسوم خط از 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر شنبه پس از بازگشت از سفر به مکزیک است.

“ما همه در حال جمع در همان خط ایستاده در کنار هم” لاو گفت WFAA-TV. “من کمتر نگران در مورد نیاز به ایستادن در اینجا برای مقدار از زمان است که من و بیشتر در مورد که در آن مردم در حال سفر از که در اطراف من هستند و چه آنها ممکن است یا نه ممکن است در معرض.”

مسافران گزارش مشکلات مشابه در نیویورک John F. Kennedy International Airport. “فقط در حال انتظار در یک خط بسیار طولانی با هزاران نفر از مردم به آداب و رسوم روشن در JFK T4” یک کاربر در توییتر نوشت. “مطمئن نیستم که واقعا با توجه به چیزهایی که به طور جدی.”

پس از خواندن در مورد صف های طولانی در اهار در شنبه 34 ساله مت McIlvane گفت که او “در حال آماده شدن برای بدترین” از بازگشت از اتریش. اما ژولیت, ایلینوی, اقامت در بر داشت 40 دقیقه صبر کنید برای دریافت از طریق آداب و رسوم.

“به نظر می رسد مانند یک ماشین خوب روغن در حال حاضر,” او گفت:.

مسافران با اینحال توصیف اضطراب خود را به عنوان آنها به سمت چپ سفرهای کوتاه میان ویروس سریع پیشرفت در سراسر جهان است. پنجاه و نه سال آلما گارسیا, شیکاگو, در حال برنامه ریزی به صرف 60th birthday در یونان – اما او و دوستان او تا به حال برای خروج از کشور یک بار در اوایل دولت بسته تمام رستوران ها و مغازه ها. آنها می ترسید فرودگاه خواهد بود.

اگر چه سفر خود را از طریق گمرک به طول انجامید حدود یک ساعت آنها نگران این را دیگر بعد از تجربه 13 ساعت توقف در لندن به دلیل تاخیر در پرواز است.

“این nerve-racking,” او گفت:.s

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر