پیزلی پارک سری کنسرت لگد کردن با Ndegeocello reimagining شاهزاده

(Jon ماهی, استار تریبیون)

“خوش آمدید به جدید, بته جقه, پارک,” ساختمان, مدیر اجرایی, Alan Seiffert گفت: شنبه شب. “من می گویم “جدید” از آنجا که ما در حال آوردن آن را به عقب به راه ما فکر می کنم شاهزاده آن را می خواستم.”

Seiffert جدید است (در آغاز اکتبر) و پس از چند چیز دیگر در پیزلی مانند شما می توانید در تلفن همراه خود را خرید یک نوشیدنی الکلی و تماشای یک سری کنسرت در استودیو پیچیده ای است که تبدیل به یک موزه در ماه اکتبر سال 2016 ماه پس از پرنس مرگ است.

در شنبه Meshell Ndegeocello لگد بته جقه, اولین, موسیقی زنده, سری, موسیقی شناسی سال 2020 زیرنویس با شاهزاده شعار “واقعی موسیقی توسط نوازندگان واقعی.”

در برخی از نقطه در طول 90 دقیقه روی صحنه Ndegeocello توضیح داد که شنیدن شاهزاده موسیقی چیزی است که موجب پرماجرا ایده های موسیقی برای او.

خواننده/نوازنده بیس/رهبر گروه هدف در پیزلی بود “reimagining شاهزاده” و این که او تفسیر آهنگ های خود را راه خود را با کمک چهار نفر دیگر نوازندگان و چهار خوانندگان.

Ndegeocello آهنگ انتخاب شدند و هر دو آشکار (“When Doves Cry,” “پاپ زندگی”) و مبهم (“عشق 2 9,” “دایره زنگی”) – و همین را می توان گفت از تفسیر است.

در مقابل تصادفی ویدئوها از شاهزاده در کنسرت نشان داده شده روی صفحه نمایش غول پیکر, او و گروه مورد علاقه یدکی ابزار دقیق مکانیکی ریتم جاز پرنیان مقدار زیادی از فضای در ترتیبات یک بیت از droning برخی از پایین-سرعت شیار و طعم funk.

زمانی که Ndegeocello خواند قرائت شد به طور معمول بیش از وجود دارد. زمانی که یکی از پنج نفر دیگر خوانندگان در زمان رهبری رویکرد بیشتر آشنا مانند جاناتان ذخیره کردن به نسخه های معمولی از “دختران رقصنده.”

جذاب تر بودند جاستین هیکس کاهش “اگر من به دوست دختر خود را” به عصر فضا stoner روح Deantoni پارک’ درام-و-صفحه کلید بی کلام تکنوازی و Ndegeocello را dispirited و jazzy “Purple Rain” با باند بازی ضد ملودی به او اهسته و جدا صدای خواننده.

جالب Ndegeocello نیست نه انجام درمان او شاهزاده “گاهی برف می بارد در مه” که به نظر می رسد در زمان آلبوم 2018 را “Ventriloquism.” و متاسفانه 10 بار نامزد جایزه گرمی که منتشر کرده است 12 آلبوم از خود ارائه نمی دهد هر گونه آهنگ ها در ارتباط با او.

سوفیا اریس Lizzo را دیرین جی چرخید آهنگ قبل از کنسرت آغاز شد.

پست های قدیمی تر

تلویزیون نسخه از ‘اردک توانا’ تنظیم خواهد شد در مینه سوتا, بازیگران Lauren Graham

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر