صفحه شهردار به توضیح است که ملت ناواهو جمهور باید مبارزه با اعتیاد به الکل

پس از ساخت یک نظر ملت ناواهو نیاز به مبارزه با اعتیاد به الکل شهر صفحه: شهردار لوی Tappan است زیر آتش از نوجو مردم صفحه ساکنان و ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez.

در تصویر تصاویر گردش در رسانه های اجتماعی یک Facebook حساب تحت Tappan نام نظر بر روی عکس های Nez در آنچه به نظر می رسد یک تست سایت در نزدیکی ملت ناواهو.

“من آرزو می کنم او خواهد نبرد اعتیاد به الکل به عنوان سخت به عنوان COVID19,” Tappan اظهار داشت: با ارسال یک عکس از آنچه به نظر می رسد یک گروه از آمریکایی های بومی ایستاده در کنار خیابان.

نظرات مواجه شد با واکنش بسیار از نوجو مقامات و ساکنان. بیانیه ای از ملت ناواهو در روز یکشنبه به نام نظرات “کلیشه ای و حساس است.”

“ما به عنوان انتخاب رهبران باید با هم کار برای متحد کردن مردم ما به ویژه هنگامی که ما در حال از دست دادن بسیاری از بستگان به COVID-19 نه پاره کردن یکدیگر و singling از آمریکایی های بومی در رابطه با الکل مسائل” Nez در بیانیه ای گفت:.

“بله ما می دانیم که یک مشکل وجود دارد و ما آماده هستیم برای کار با شهردار Tappen به آدرس این مسائل به جای نوشتن حساس نظرات به ما ترکیبات در رسانه های اجتماعی,” او نوشت: با اشاره به Tappan.

ملت ناواهو شده است هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر. این گزارش داشتن 2,292 موارد شناخته شده COVID-19 و 73 و میر ناشی از شنبه.

شهردار پاسخ: اعتیاد به الکل است مرگبارتر از COVID-19

Tappan گفت: آریزونا جمهوری یکشنبه شب که او نوشتن نظر و که آن را از نا امیدی.

“این نوع از همه با یک نامه فرستاديم و دو هفته پیش درخواست چگونه به ما کمک می کند و چگونه ما با هم کار می کنند, به طور خاص در COVID-19 و بسته شدن در منطقه ما” Tappan گفت.

در ماه مارس نيز بسته به تمام ملت ناواهو قبیله ای پارک از جمله بز کوهی دره عمیق و باریک است که در نزدیکی صفحه. Tappan گفت که او می خواهم برای دیدن آن بازگشایی پارک برای ساکنان اما که از جمعه او شنیده نمی شود بازگشت خود را در مورد نامه.

هنگامی که یک Facebook پست در مورد این نامه رو بنویسید که Nez مشغول مبارزه با COVID-19, Tappan پاسخ با نظر خود را در مورد اعتیاد به الکل.

“من می دانم که او اختصاص داده شده به بسیاری از منابع به مبارزه با COVID-19 و من فکر می کنم زمانی که تعداد زیادی حل و فصل آن را نشان می دهد که الکل است که هنوز هم به مراتب مرگبارتر برای ما ساکنان و من فقط آرزو می کنم که ما می تواند کار با آن نوع از منابع در همه ما بیماری” Tappan گفت.

او گفت: صفحه یک “دیرینه موضوع” از 10 به 20 نفر “مبارزه با اعتیاد به الکل و آنها مانند زندگی در کوچه و پارک کردن در پارک” و در نهایت در اتاق اورژانس بارها و بارها. وقتی پرسیده شد که اگر این افراد نوجو او روشن نیست.

“من نمی باید یک نژادپرست چشم انداز, بنابراین من نمی فهمم چرا مردم در زمان آن را نژادپرستانه و وقتی که من می گویند هر چیزی در مورد ملت ناواهو یا Navajos در هر یک از نظرات من. من صحبت کردن در مورد یک مشکل خاص از اعتیاد به الکل,” او گفت:.

“همه آنها خواسته برای عذر خواهی بنابراین من عذرخواهی به مردم من جرم است. بود که قصد” او گفت:.

او گفت: در این هفته او امیدوار است برای کار با Nez و Lizer زمانی که آنها برنامه ریزی برای بازدید از بخشی از ملت ناواهو در نزدیکی صفحه به دست لوازم.

تفرقه نظرات در یک شهر با بسیاری از ساکنان بومی آمریکا

بیش از 30 درصد از ساکنان در صفحه ناواهو با توجه به انتشار. ایالات متحده به داده های سرشماری نشان می دهد که نزدیک به نیمی از صفحه ساکنان بومی آمریکا است.

در ماه آوریل یک صفحه بود پس از دستگیری به پلیس گفت: او نوشت: تهدید Facebook پست بیان نوجو مردم باید کشته شود زیرا او ادعا کرد که همه آنها با آلوده جدید کروناویروس.

در این بیانیه Lizer گفت: “این صفحه شورای شهر که قبلا تاسیس یک نیروی کار برای کمک به مقابله با مسائل اجتماعی” است و این شورا باید “برقراری مجدد این وظیفه نیروی کار و با ملت ناواهو به بهبود روابط و شناسایی و حل و فصل ریشه مشکلات است.”

نيز اضافه کرد که او و Lizer قدردانی فارمینگتون شهردار Nate Duckett و گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi برای رسیدن به ملت ناواهو در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما به صحبت شهردار Duckett و او را مایل به کار با ما. ما نیز با تشکر از شهردار Bonaguidi برای بسته شدن پایین شهر گالوپ حتی اگر آن را به تاثیر منفی خود را در اقتصاد” گفت.

صفحه ساکنان: مردم در صفحه عصبانی هستند

Malarie ویلیامز متولد و مطرح صفحه مقیم دیدم شهردار نظر و خشم بود مانند بسیاری از دیگران است. او خطاب به جمهوری مورد نظر است.

“او در واقع با این نسخهها کار برای بیمارستان” ویلیامز گفت: در مورد Tappan. “او در واقع یکی از سونوگرافی تکنسین. او فوق العاده خوب … او در واقع نشان داد جنسیت نوزاد من به من و خانواده ام پس از این بود که مانند یک شوک کامل است.”

Tappan با این نسخهها کار در, بنر, بهداشت, صفحه, بیمارستان, با توجه به مقاله اخیر از نوجو بار.

ویلیامز به ذکر است که شده است وجود دارد و داد و بیداد در سراسر جامعه کوچک از صفحه به عنوان یک نتیجه از نظرات.

“لوی در واقع هرگز چیزی گفت علنا مانند این” ویلیامز به پایان رسید. “مردم عصبانی بودند. بسیاری از که آمد از نوجو جمعیت و همچنین مناطق اطراف آن است.”

Rachelle علائم دیگر صفحه سابق ساکن که متولد و بزرگ شده در جامعه است و نوجو. او ابراز افکار خود را در Tappan نظرات on Facebook.

او گفت: اعتیاد به الکل یک موضوع پیچیده است.

“این ناشی از تروما نسل را تصویب کرده است که از نسلی به نسل دیگر” مارکس گفت. “قبل از استعمارگران آمد به امریکا, که چیزی است که آنها به ارمغان آورد از اروپا و الکل است. این چیزی است که آنها ارائه زمانی که آنها معامله با ما.”

برای مارکس این مسئله نسل هاست که بازدید خانه برای او به عنوان آن را تحت تاثیر خانواده است.

“منظور از این برای جلوگیری از شهردار صفحه: کسی که یک رهبر … نیاز به تشخیص و پیشنهاد کمک به جای سرگرم کننده را از من مردم.”

رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im