فایت ارک., مارس 13, 2020 /PRNewswire/ — سرعت Industries, LLC (“شرکت”) امروز اعلام کرده است که توافق با ارشد خود را امن وام دهندگان در نظر جامع مالی طرح تغییر ساختار که deleverage ادامه ترازنامه شرکت. این توافقنامه دارای پشتیبانی از 100 درصد از دارندگان ارشد خود را امن یادداشت به عنوان به خوبی به عنوان آن گردان تسهیلات اعتباری وام دهندگان.

پس از اجرای این قرارداد را به شرکت بنیاد مالی لازم برای از سرگیری طبیعی-دوره عملیات زیر COVID-19 شیوع تحقق کامل سود از آن صرفه جویی در هزینه طرح های استراتژیک و سرمایه گذاری به تازگی اجرا شده و ادامه خدمت به مشتریان خود را به عنوان یک پیشرو کاملا یکپارچه ارائه دهنده از مرگ آلومینیوم ریخته گری منیزیم و روی قطعات.

به effectuate طرح و تسهیل این مهم تغییرات شرکت ساختار سرمایه شرکت و شرکت های تابعه ایالات متحده را آغاز داوطلبانه آماده فصل 11 روند ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور.

عملیات شرکت در مکزیک در حال تاثیر پذیری از براده اگر چه آنها بهره مند خواهد شد در دراز مدت از اقدامات شرکت مادر است که به تقویت موقعیت مالی خود را.

ارشد شرکت امن noteholders همراه با آن موجود گردان اعتباری وام دهندگان ارائه خواهد شد تعهدات تا 175 میلیون دلار در بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی برای کمک به اطمینان حاصل شود که این شرکت می تواند برآورده تعهدات خود در طول فرآیند است. تحت شرایط پیشنهادی آماده طرح توجیهی شرکت خواهد کرد تبدیل آن موجود ارشد امن یادداشت به 100 ٪ از سهام در تجدید سازمان شرکت می باشد. به عنوان یک نتیجه از آن noteholder و وام دهنده حمایت از این شرکت انتظار دارد که برای تکمیل این روند در سه ماهه دوم سال 2020 – کشورهای در حال ظهور به عنوان یک نظر مالی قوی تر شرکت است که به خوبی موقعیت برای موفقیت در پست COVID-19 محیط زیست است.

“در طول دو سال گذشته ما راه اندازی شد قابل توجه برنامه های جدید برای صنعت خودرو به بیشتر نفوذ این مهم رشد بازار و پیاده سازی یک سری از طرح صرفه جویی در هزینه به موقعیت کسب و کار ما برای موفقیت طولانی مدت گفت:” اسکات گاوارشد اجرایی. “متاسفانه ما قادر به درک کامل مزایای جدید این برنامه ها و اقدامات قبل از coronavirus تضعیف تقاضا مختل ما زنجیره تامین و مجبور ما را به طور موقت نزدیک بسیاری از گیاهان در ایالات متحده.”

“ما با اعتماد به نفس در ما رفتن به جلو جهت و اساسی قدرت از کسب و کار ما هستند و این اقدامات در حال حاضر برای اطمینان از ما قرار دارد برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل ما هنگامی که ما و مشتریان ما – در حال قادر به ادامه عادی-دوره عملیات” آقای Bull ادامه داد. “ما از ما وام دهندگان و کارکنان و مشتریان و تامین کنندگان خود را برای حمایت و نگاه به جلو به حال حتی یک شریک قوی تر به عنوان یک نتیجه از اقدامات ما در حال گرفتن به منظور ارتقاء موقعیت مالی ما.”

این شرکت در زمینه مرسوم حرکات است که اجازه خواهد داد که آن را به حفظ کارکنان دستمزد و مزایای برنامه, افتخار, مشتری ضمانت به طور معمول و در ادامه به پرداخت کنندگان. اگر چه حرکت باقی می ماند و موضوع را به دادگاه تایید این شرکت انتظار دارد که تمام تجارت وام کارکنان نمایندگی فروش و نا امن وام پرداخت خواهد شد به طور کامل و در زمان در دوره عادی از کسب و کار. علاوه بر این شرکت حفظ خواهد شد همه از آن زمان استانداردهای برای ایمنی و کیفیت و شرکتی هر دو در طول و بعد از فصل 11 روند.

اطلاعات بیشتر در مورد این مورد را می توان در یافت http://www.kccllc.net/pace و یا با تماس (866) 967-0269 (در ایالات متحده و کانادا) و یا (310) 751-2669 (خارج از ایالات متحده و کانادا). اجرای طرح بازسازی و کمک های دیگر منوط به تایید دادگاه مصوبات قانونی و عرفی بسته به شرایط.

سرعت صنایع توسط Willkie فار & Gallagher LLP و جوان Conaway Stargatt & Taylor, LLP. FTI مشاوره است که در خدمت به عنوان مشاور مالی. ارشد امن noteholders توسط Schulte Roth & Zabel LLP و گردان تسهیلات اعتباری وام دهندگان ارائه شده توسط McGuireWoods LLP و کانوی مکنزی.

در مورد سرعت Industries, LLC

سرعت است که آمریکای شمالی را پیشرو سرویس کامل و آلومینیوم و روی و منیزیم ریخته گری می میرند شرکت. سرعت ارائه می دهد end-to-end, غیر آهنی, مرگ بازیگران راه حل های زنجیره تامین و یک آرایه وسیعی از قابلیت ها و خدمات از جمله مهندسی پیشرفته, ابزار و قالبسازی ساخت و نمونه سازی دقت ماشینکاری و مونتاژ اتمام و نقاشی. که مقر آن در فیتویل آرکانزاس, سرعت, عمل, بیشترین تعداد و گسترده ترین طیف وسیعی از بستن نیروی مرد ماشین آلات ریخته گری در آمریکای شمالیاست که قرار است سرعت منحصر به فرد برای ارائه گري محصولات برای عملا هر مورد نیاز مشتری. در واقع سرعت است و تنها به صورت عمودی یکپارچه عمده مرگ ریخته گری تامین کننده در آمریکای شمالی ارائه به مشتریان یک فروشگاه توقف خدمات در مقیاس انبوه. برای اطلاعات بیشتر www.paceind.com.

این آزادی مطبوعات است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی و نباید تشکیل یک درخواست برای قبول یا رد آماده طرح یا پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار و نه باید وجود داشته باشد هر گونه پیشنهاد و یا فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت.

منبع سرعت صنایع

لینک های مرتبط

http://www.paceind.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im