صاحب St. Cloud تاریخی مطبوعات نوار و سالن بازداشت شده است به ظن عمدا ایجاد آتش به استقرار خود را که سوخته و به از دست دادن کل در ماه فوریه با توجه به بازرسان فدرال.

اندی ویلز, از, سنت, Minn. است که برگزار می شود در Stearns County زندان به ظن آتش سوزی هر چند او هنوز رتبهدهی نشده است به اتهام, با توجه به دفتر الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

آتش فوران در 100 سال دو طبقه در مرکز شهر استقرار در صبح روز فوریه. 17 ترک آسیب تخمین می زند بیش از 1 میلیون دلار است.

در نوار منتشر شده از یک بیانیه عمومی ستایش آتش نشانان خود را برای سریع کار می کنند. “ما خدا را شکر که هیچ کس در ساختمان در زمان آتش” خواندن بیانیه ای. “ما به دست آورده ایم و بسیاری از کارکنان و دوستان و خاطرات وجود دارد در طول سال. ما درک خود را از افکار و نماز است.”

در پی ATF به نام در تخصص تیم از آتش متخصصان کمک کرد که محلی خدمه آتش و اجرای قانون از طریق حفاری آوار به تعیین منبع فروغ.

روز شنبه ATF اعلام کرد محققان “جمعی ساخته عزم امروز, Feb. 29 طبقه بندی آتش که نابود مطبوعات نوار و سالن آتش زا به عنوان یک عمدا آتش.”

“محققان آزاد خواهد شد اطلاعات بیشتر در خصوص مورد با توجه به ادامه تحقیقات” می خواند بیانیه ای از ع.

مطبوعات نوار واقع در 502 W. سنت ژرمن سنت در مرکز شهر St. Cloud افتتاح شد و در سال 1942 شده است به یک جزء اصلی از شهر شیرجه نوار صحنه.

ماموران آتش نشانی در پاسخ به آتش حدود 2:40 a. m. و آن را در زمان حدود 40 خدمه به خاموش کردن آتش. ساختمان تخریب شد پس از آن.

چند روز بعد عج نامیده می شود در پاسخ ملی تیم برای کمک به بازسازی صحنه آتش و شناسایی محل مبدا انجام مصاحبه و مرتب سازی از طریق قلوه سنگ. این تیم تشکیل شده از پزشکی قانونی داروخانه ها, مواد منفجره, مأموران انتظامی و دیگر veteran ویژه نمایندگی از سراسر کشور با تجربه در “پس از انفجار” و آتش-منبع تخصص همراه با یک سگ آموزش دیده به خر خر کردن accelerants مانند بنزین از قلوه سنگ.

این نادر است برای عج به تماس در این نوع تیم ها; آخرین بار یکی آمد به مینه سوتا در سال 2004.

از ع در آن زمان گفت: حدود 30 عوامل را در کنار خیابان آتش نشانی سنت ابر اداره پلیس و دولت آتش مارشال ،

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im