اگر شما زندگی می کنند در جنوب مینه سوتا یکشنبه ممکن است به خصوص خوب در صبح به خواب.

Snowstorm بود که هوا به آمار یک نوار گسترده ای از جنوب و مرکزی ایالت مینه سوتا در حال حاضر ردیابی دورتر از شمال با 4 تا 5 اینچ از برف تازه پیش بینی شده در شهرهای دوقلو منطقه مترو یک شب و به صبح روز یکشنبه.

طوفان خواهد رسید لبه غربی از منطقه مترو در حدود ساعت 1 صبح یکشنبه و قطع ظهر. درجه حرارت به شمار می رود در پایین 20s.

“فقط با احتیاط; رفت و آمد در صبح روز یکشنبه می تواند ترسناک” هشدار داد کالیب Grunzke یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در چنهسن. “این خواهد بود همراه با بارش برف و احتمالا علت خطرناک شرایط جاده.”

در حالی که به روز رسانی هوا قرار دادن شهرهای دوقلو مستقیما به یک طوفان زمستانی watch منطقه به شهرستانهای جنوب آن تحت یک بیشتر وخیم زمستان هشدار طوفان.

طوفان خواهد حرکت به سمت شرق در امتداد یک گروه از کنبی در Yellow Medicine County, به دختر خوشگل پلین و سپس به Chippewa Falls, Wis. بارش برف مقادیر در طول این راهرو انتظار می رود برای رسیدن به 6 تا 8 اینچ با سنگین ترین مقدار از جمع شدن در صبح روز یکشنبه با توجه به آخرین NWS هوا.

منکیتو مارشال, Red Wing, Rochester, آلبرت لی و Eau Claire, Wis., همه در زمستان هشدار طوفان در منطقه است.

در ضمن شمالی gusts باد از 25 تا 30 مایل در ساعت را توسعه در بعد از ظهر یکشنبه به عنوان برف تهوع که می تواند منجر به وزش باد و دست خوش پیشامد میشه برف و کاهش دید پیش بینی گفت. Up-to-the-ساعت شرایط جاده را می توان در بخش مینه سوتا سفر اطلاعات سایت در hb.511mn.org.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de