‘ایمان ما به ما رای ما صدای همه مهم رهبران کلیسا می گویند در نامه معنوی

کلیولند, Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — در یک محیط سیاسی مشخص شده با آنچه به آنها تماس بگیرید “تفرقه ميانگين روحیه شعارهای” ملی افسران of the United Church of Christ اصرار اعضای کلیسا به استفاده از رای خود را به عنوان صدای خود را در سال 2020 انتخابات است. در این نامه معنوی این فرقه مدیران را تشویق به مشارکت در ثبت نام رای دهندگان موضوع-آموزش و پرورش و بسیج رای دهندگان. آنها خواسته اند مکلف به توزیع این نامه به عنوان سوپر شنبه روش.

2020 چرخه انتخابات است, تکان دهنده, قوی, علاقه و نگرانی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. در این شرایط دشوار و زمان به چالش کشیدن این تعجب آور نیست. بسیار وجود دارد در معرض خطر به عنوان ما به سر غرفه رای گیری ماه نوامبر.

تفرقه ميانگين روحیه شعارهای غالب امواج رادیو و تلویزیون و گفت و گو است. متفکر محترمانه و سازنده ارز در سراسر اختلاف در مسائل کلیدی به روز در حال تبدیل شدن سخت تر برای رسیدن به. این دقیقا چرا صدای ما و تلاش به مردم با ایمان نیاز دارد. ما می تواند نقش منحصر به فرد در این چرخه انتخابات تشویق احترام به اطلاع dialogue که ایجاد جامعه و امیدوارم که پر از چشم انداز از آینده است که شامل همه مردم است.

در این بار پر سر و صدا می توان آن را وسوسه انگیز به برداشت و خلاص از آنچه احساس می کند مانند یک پلاریزه, تفرقه روند. ما می توانیم از دست دادن قلب و امید است. هنوز ریشه در ایمان ما, ما می توانیم تجدید چشم انداز ما و کار سخت از بازگرداندن جامعه و بلند کردن یک چشم انداز مشترک خوب است.

برای مردم با ایمان در این عرصه عمومی ما می دانیم به عنوان “سیاست” نشان دهنده خیلی بیشتر از این تعصب ما بر اخبار. آن است که ما زندگی کردن فرمان به عشق همسایه ما که خودمان. کتاب مقدس به ما یادآوری می کند و بیش از بیش است که ساختمان روابط راست در جامعه انسانی و با خلقت خدا است که عمل جدا از ارتباط ما با خدا. مهم است که برای جوامع دینی به شرکت در حزبی رای دهندگان آموزش و توانمندسازی برنامه هایی که کمک به ما منعکس جمعی ما زندگی و کار برای بالا بردن منافع مشترک از طریق روند سیاسی است.

ما می تواند با الهام از کلمات دوریس ماهی, “پیرزن D” یک مادر بزرگ از آریزونا که در 90s راه می رفت در سراسر کشور به صدا برای بازگرداندن یکپارچگی ما روند انتخابات: “اگر ما اجازه می دهد حریص و غیر انسانی عناصر به سرقت از ما دور شد و ما خود دولت چون ما نمی باید انرژی یا شجاعت برای مبارزه با آن و استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای عشق و عقل, چگونه باید به ما پاسخ به آن؟”

ما رای بدهند ؟ بله, آن مهم است. رای گیری یکی از راه صدا را به تغییر ما می خواهم برای دیدن در جهان است که گریه می کند برای شفا.

UCC ایمان ما رای ما مبارزات انتخاباتی فراهم می کند اطلاعات و ایده ها برای کمک به افراد و جماعات در توسعه حزبی و راه معنی دار به تعامل سیاسی و انتخاباتی. این ایمان ما رای ما منابع خود را توانمند می تواند UCC اعضا به شرکت در ثبت نام رای دهندگان در موضوع آموزش و پرورش و بسیج رای دهندگان. ما باید خودمان را تجهیز و جوامع ما را مطلع متفکر تصمیم گیری در مورد که ما را به آینده. ما ایمان ما رای کمپین یک راه برای انجام درست آن است و ما امیدواریم که شما پیوستن به این تلاش در سال 2020 است.

صادقانه با شما
ملی افسران of the United Church of Christ
برگرد. John C. Dorhauerکلی وزیر و رئیس جمهور
برگرد. Traci Blackmonدانشیار کلی وزیر دادگستری و کلیسای محلی وزارتخانه
برگرد. کارن گرجستان Thompson, دانشیار کلی وزیر و گسترده تر کلیسا وزارتخانه

تماس با ما:
کانی Larkman
216-736-2196
larkmanc@ucc.org

منبع United Church of Christ

لینک های مرتبط

http://www.ucc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید