اسکار سهام به روز رسانی در COVID-19

نیویورک, 6 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — امروز, جایزه اسکار, یک تکنولوژی-محور سلامت بیمه شرکت های چند قدم آن است که مصرف به حمایت از اعضا در پاسخ به COVID-19 شیوع.

“ما می خواهیم اعضای ما برای رفتن به دکتر اگر آنها احساس بیمار و آزمایش برای COVID-19 اگر آن را توصیه می شود” گفت: ماریو david payneمدیر عامل و بنیانگذار شرکت در اسکار. “ما نمی خواهیم هزینه آزمون به عنوان یک مانع برای بیماران به دنبال مراقبت. ما برای اولین بار به ارائه پزشکی از راه دور رایگان برای اعضای این زمان خوبی است برای آنها را به استفاده از آن برای پیدا کردن اگر تست برای آنها مناسب است یا اگر دیگر پیگیری مراقبت مورد نیاز است.”

اسکار ساخت زیر منابع در دسترس به اعضای ما:

  • اسکار waiving هزینه های برای تست تشخیصی برای COVID-19. اگر عضو یک سوال در مورد چگونگی پیدا کردن یک ارائه دهنده ما آنها را تشویق به ارسال خود را سرایدار تیم پیام از حساب خود در hioscar.com یا اسکار برنامه و یا با ما تماس بگیرید در 855-672-2755. اسکار waiving این هزینه ها برای تمام اعضای ما که در این آزمون توصیه می شود توسط یک دکتر.
  • ما همچنان به ارائه $0 خدمات پزشکی از راه دور.* پزشکی از راه دور است اولین گزینه برای افرادی است که فکر می کنم آنها می تواند coronavirus. ما پزشکان پزشکی از راه دور می توانید به شما کمک کند تعیین عوامل خطر و مستقیم شما به جای حق برای تست اگر آنها فکر می کنم لازم است.

ما همچنین ایجاد یک مرکز منابع برای اعضای ما به طوری که آنها می توانید اقامت تا تاریخ بر روی آخرین اطلاعات و اقدامات آنها باید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

*در دسترس ترین جایزه اسکار قصد دارد. ما از اعضای نگاهی به جزئیات طرح خود را برای اطلاعات بیشتر.

در مورد اسکار
اسکار اولین شرکت بیمه ساخته شده را به مراقبت های بهداشتی آسان است. که مقر آن در شهر نیویورکاسکار شده است به چالش کشیدن سیستم مراقبت های بهداشتی وضعیت موجود از ما تاسیس در سال 2012 در حال توسعه بدون درز تکنولوژی و ارائه پشتیبانی شخصی برای کمک به اعضای ما حرکت خود را در مراقبت های بهداشتی. اسکار برای اولین بار بود بیمه گر برای ارائه رایگان 24/7 پزشکی از راه دور به اعضا و ادغام با لينک مستقيم برنامه ریزی با ارائه دهندگان خدمات از طریق برنامه ما.

اسکار برنامه همچنین شامل دسترسی به یک شبکه اول پزشکان و بیمارستان ها و همچنین به عنوان یک شخصی, سرایدار, تیم که از اعضای هر مرحله از راه را از پیدا کردن یک دکتر به مرور هزینه های. اسکار شناخته شده است برای ما آسان برای استفاده از ابزار دیجیتال از جمله یک وب سایت و نرم افزار تلفن همراه است که اجازه دهید کاربران خود را مشاهده تاریخچه سلامتی صحبت به طور مستقیم با خود دربان و دسترسی به اطلاعات حساب خود را.

همه محصولات و خدمات ارائه شده به طور انحصاری توسط و یا از طریق شعب عامل توت سلامت, Inc., از جمله اسکار شرکت های بیمه و شرکت های وابسته به آن. سلام می گویند و یا کسب اطلاعات بیشتر در https://www.hioscar.com و یا به دنبال ما در https://twitter.com/OscarHealth.

منبع اسکار سلامت

لینک های مرتبط

https://www.hioscar.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de