ارتو راه اندازی دومین COVID-19 آزمایش پادتن با 100% ویژگی

ارتو قبلا دریافت FDA اضطراری با استفاده از مجوز برای آن COVID-19 کل آنتی بادی آزمون در 14 آوریل سال 2020. توجه داشته باشید هر دو آزمون دارای 100% اختصاصی میباشد.

“مشاهده شده 100% اختصاصی با ارتو را VITROS SARS-CoV-2 آزمون اجازه می دهد تا یک سطح بسیار بالایی از اعتماد به نفس به طوری که مردم را نمی توان به عنوان داشتن یک پاسخ ایمنی به ویروس هنگامی که در واقع آنها نیست” گفت: Christopher D. Hillyer, MD, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک مرکز خون. “از نظر آماری احتمال خطا بالا می رود به طور چشمگیری حتی با کاهش از 100% در ويژگی توجه به درک ما از شيوع COVID-19 ویروس امروز.”

“ارتو مفتخر است که هر دو از ما COVID-19 کل و IgG آزمون در حال دستیابی به 100% ويژگی” گفت: Chris Smith, ارتو تشخیص بالینی’ رئیس اجرایی. “در طول این بحران بهداشتی خوب است که به سادگی به اندازه کافی خوب نیست. این سطح بالا از ویژگی عهد به ارتو را باور قوی که هر آزمون یک زندگی است.”

ارتو کل آنتی بادی تست و راه اندازی به بازار در آمریکا اعلام شد و در 3 آوریل سال 2020. آن تشخیص تمام COVID-19 مربوط به آنتی بادی از جمله IgM که به نظر می رسد در اوایل مرحله حاد عفونت و کمک می کند تا تعیین شروع یک بیمار پاسخ ایمنی با نظارت بر تمام آنتی بادی های تولید شده از طریق پیشرفت بیماری. ارتو جدیدترین تست تشخیص تنها آنتی بادی IgG که به نظر می رسد در خون بیمار در مرحله بعد از عفونت باقی می ماند و بالا حتی پس از بهبودی.

هر دو از ارتو آزمون کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی را درک اگر بیمار در معرض شده است و توسعه آنتی بادی به COVID-19 ویروس.

“COVID-19 رمان ویروس است که هر دو تحقیق و درمان در زمان واقعی” گفت: Michael W. Busch, M. D., Ph. D., مدیر Vitalant موسسه تحقیقات. “یکی از زمینه های اصلی پژوهش این است که شناسایی زمان و سطح آنتی بادی خاص به نظر می رسد در خون است که می تواند کمک به تایید می کنند که آیا یک بیمار آلوده شده است و اینکه آیا یا نه آنها را توسعه داده اند آنتی بادی است. ارتو آزمون است که می تواند به تشخیص هر دو IgG و در کل آنتی بادی کمک خواهد کرد که بیشتر درک ما از هر دو عفونت و ایمنی به منظور تسهیل مناسب راهنمایی بالینی.”

آزمون اجرا در ارتو را بالا توان به طور کامل خودکار تجزیه و تحلیل آن از جمله گل سرسبد VITROS® XT 7600 یکپارچه سیستم VITROS® 3600 Immunodiagnostic سیستم VITROS® 5600 سیستم یکپارچه و به زودی در دسترس خواهد بود در VITROS® ECi/ECiQ Immunodiagnostic سیستم. VITROS سیستم های در حال حاضر نصب شده در بیش از 1000 بيمارستان ها و آزمايشگاه های مرجع در آمریکا هستند و با حوصله و نیاز نیست یک خارجی منبع آب به اجرا ارائه labs قرار دادن انعطاف پذیری.

“هر دو آزمون اجرا بر روی به طور گسترده ای استفاده می شود ارتو VITROS پلت فرم و نتایج خواهد شد به رنگ یک تصویر واضح از یک بیمار پاسخ ایمنی وضعیت” گفت: Chockalingam Palaniappan, دکتری, ارشد نوآوری افسر ارتو تشخیص بالینی. “پزشکان در حال حاضر اطلاعات ارزشمند است که اجازه خواهد داد که آنها را به تصمیم گیری در مورد ادب و نزاکت یک بیمار بازگشت به کار. این اطلاعات حیاتی برای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای و ضروری دیگر پرسنل با تحت تاثیر جمعیت.”

ارتو برنامه ای برای ساخت چندین میلیون COVID-19 آنتی بادی IgG آزمون در هر ماه.

سوال از آزمایشگاه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا مقامات دولتی در مورد COVID-19 آزمایش پادتن کارگردانی می شود به: [email protected]. برای اطلاعات بیشتر: https://orthoclinical.info/2VGEYJG.

ارتو را COVID-19 آنتی بادی IgG آزمایش طراحی شده و صرفا در نظر گرفته شده بود انجام شده توسط آزمایشگاه های حرفه ای و نمی توان به طور مستقیم مورد استفاده توسط بیماران به عنوان آنها را برای استفاده در خانه. بیماران باید با مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به بحث در مورد آنتی بادی تست و بازگشت به کار گزینه های.

در مورد ارتو تشخیص بالینی

ارتو تشخیص بالینی است که یک رهبر جهانی در شرایط آزمایشگاهی تشخیص اختصاص داده شده به بهبود و صرفه جویی در زندگی از طریق نوآورانه تست آزمایشگاهی و خون تایپ کردن راه حل.

زیرا هر آزمون یک زندگیما هرگز متوقف نوآوری به ارائه کارآمد و پایدار آزمایشگاه راه حل های ارائه سریع و دقیق و قابل اعتماد نتایج آزمون که پشتیبانی استثنایی مراقبت از بیمار است.

به عنوان یک شریک قابل اعتماد بیمارستان, بیمارستان, شبکه های بانک خون و آزمایشگاه در سراسر جهان, ما با افتخار در خدمت آزمايشگاه و طب انتقال خون جوامع با راه حل های سفارشی که بهبود نتایج بالینی و بهبود عملکرد آزمایشگاه غلبه بر چالش های نیروی انسانی و مدیریت بهتر هزینه های.

ما طراحی شده توسط ارتو مراقبتما, جهانی, جایزه, برنده, رویکرد جامع به خدمات است که پشتیبانی از مشتریان با بهترین در کلاس پشتیبانی فنی برنده جایزه در زمینه پشتیبانی و خدمات از راه دور و موجودی پشتیبانی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتو را راه حل ها و خدمات بازدید ارتو وب سایت و یا کانال های رسانه های اجتماعی: LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram و یوتیوب.

منبع ارتو تشخیص بالینی

لینک های مرتبط

http://www.orthoclinical.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net