سه توله نجات از کنار جاده در سال 2019 شد بازگشت به بیابان در هفته گذشته — برای ساخت یک “beary” پایان خوش.

سربازان با Arizona Department of Public Safety نجات سه توله خرس در مسیر دولت 77 نزدیکی Dudleyville در مارس 2019 پس از مادر خود با یک ماشین تصادف شد.

مقامات در زمان توله به جنوب غربی مرکز حفاظت از حیات وحش که در آن آنها برای مراقبت با کمی تعاملات انسانی با این امید که آنها در نهایت می تواند منتشر شود بازگشت به بیابان.

“وضعیت ارائه یک فرصت منحصر به فرد به ناتوانی این خرس و سعی کنید به آنها را به یک شانس دوم در زندگی در طبیعت” گفت: داستین Darveau, زمینی, حیات وحش, متخصص برای آریزونا بازی و ماهی بخش.

پس از یک سال در توانبخشی برای توله مقامات منتشر شد در حال حاضر نه چندان کمی خرس در یک مکان از راه دور در آریزونا مرکزی در هفته گذشته. مقامات آهنگ خرس به ببینید که چگونه آنها رشد در یک زیستگاه جدید.

“در حال حاضر در مورد زمان آنها خواهد بود خود را ترک و جسارت خود را, بنابراین ما در حال تلاش برای شبیه سازی است که به عنوان بهترین ما می توانیم در یک محیط کنترل شده گفت:” جیمز اوبراین درمانگاه مدیر و تکنسین دامپزشکی برای حفاظت از مرکز. “ما به حداقل برسد تماس انسان در مراقبت از آنها.”

قبل از اینکه منتشر شد, هر یک خرس tranquilized با توجه به ارزیابی سلامت و مجهز به GPS گوش قبل از تگ قرار می گیرد در این تریلر که حمل آنها به تایید انتشار سایت در یک backcountry منطقه با توجه به انتشار از آریزونا بازی و ماهی.

گوش برچسب ها ارسال داده های ردیابی به یک ماهواره است که پس از آن به یک کامپیوتر دریافت. این اجازه می دهد تا زیست شناسان برای نظارت بر خرس’ حرکات در زیستگاه خود را به کمک به کمک به خرس مدیریت در آینده است.

در حالت ایده آل, این خرس باید قادر به بازگشت به یک زندگی عادی در طبیعت اضافی و بدون هر گونه مداخله.

لیندا Searles بنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز حفاظت از محیط زیست گفت: مردم می توانند کمک به خرس و دیگر حیوانات وحشی آنها را با دادن فاصله مناسب هنگام مواجهه با آنها را در وحشی.

“لذت بردن از حیات وحش از راه دور” Searles گفت. “آیا خوراک آنها را ترک نمی کردن منابع غذایی و یا attractants که آنها می آیند تا در نزدیکی خانه خود را. یادگیری در مورد آنها گرفتن عکس از آنها, اما اجازه دهید آنها را وحشی است.”

رسیدن به رایان در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im