اورلاندو سحر و جادو و گرمای میامی ثبت نام همکاری در مقابله با بورس بازی گروه

بوکا راتون فلوریدا., ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — بورس بازی گروهی (“MGG”) گسترش یافته آن زمان با همکاری فلوریدامبتنی بر تیم NBA گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو. این همکاری منحصر به فرد را قادر می سازد هر دو تیم NBA شامل همه MGG خواص در همکاری استراتژیک فرصت ها و فراهم می کند MGG با دسترسی به طیف گسترده ای از غیر بومی مارک های علاقه مند در esports بازار است.


ادامه مطلب

مشترک همکاری به ارمغان می آورد تمام سه فلوریدا سازمان ها با یکدیگر به منظور توسعه فرصت های بیشتر در بومی و غیر بومی در فضای ارائه مارک های با دسترسی بیشتر به تیم ها و مخاطبان و یک درجه بالاتر از حمایت گزینه های سراسر تیم های مختلف و بازار. گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو باید این حقوق شامل MGG همکاری می پردازد و هر دو تیم کمک خواهد کرد در بازاریابی, تبلیغات دیجیتال و با ضمانت فروش از طرف MGG.

گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو باید هر دو ساخته شده در حال انجام تعهدات به esports از طریق همکاری خود را با MGG مربوطه NBA2K تیم: گرما بررسی بازی و سحر و جادو بازی. این مشارکت گسترده را به ارمغان می آورد MGG نزدیک به NBA همکاران و مخاطبان در حالی که به طور همزمان باز کردن فرصت ها برای گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو به معنی ادغام و به طور طبیعی به گسترده تر و جهانی esports جهان با دسترسی به سرپرستی لیگ Call of Duty لیگ, لیگ از افسانه های قهرمانی اروپا و Fortnite.

“گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو نوآوران در ورزش ما فوق العاده افتخار به گسترش روابط ما و شروع اولین سال از همکاری استراتژیک با یکدیگر گفت: Lagen نشSVP مشارکت برای بورس بازی ، “این همکاری می گذارد پایه و فلوریدا برتر NBA و esports فرانچایز را با هم متخصص دانش بازار و به منظور بالا بردن مشخصات esports در فلوریدا.”

“ما شده است یک شریک MGG از مراحل اولیه آن شده اند و با افتخار به تماشای رشد آن را به یکی از برترین فرانچایز در esports گفت:” گلن Oskinمعاون رئیس جمهور از مشارکت شرکت برای Miami HEAT. “این همکاری جدید از جمله اورلاندو سحر و جادو اجازه می دهد تا MGG و شرکای خود برای افزایش دید خود در سراسر ایالت فلوریدا در حالی که اجازه می دهد فلوریدا NBA franchises برای گسترش بیشتر جای پای ما در esports فضا. این یک موقعیت برنده برای همه ما است.”

“اورلاندو سحر و جادو است هیجان زده به تیم با گرمای میامی و بورس بازی در, این اولین از نوع خود مشارکت گفت:” اورلاندو سحر و جادو معاون رئیس جمهور از مشارکت فعال سازی و استراتژی J. T. McWalters. “همانطور که ما کار به سمت esports رهبران در ایالت فلوریداما را پیوستن به نیروهای خود را برای کمک به esports برندها در هدف قرار دادن درآمد جدید فرصت ها و همکاری های استراتژیک در بازار است.”

تریش Wingerson
اورلاندو سحر و جادو
مدیر روابط عمومی
(407) 916-2635 مستقیم
(407) 916-2830 فکس

8701 میتلند اجلاس بلوار.
اورلاندوفلوریدا 32810-5915
www.orlandomagic.com

تصاویر مرتبط

misfits-gaming-group-sign.jpg
بورس بازی گروه نشانه همکاری استراتژیک حقوق مقابله با گرمای میامی و اورلاندو سحر و جادو

منبع اورلاندو سحر و جادو

لینک های مرتبط

http://www.orlandomagic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im