منبع Agritech اعلام GMO ذرت توسعه و تجاری همکاری

پکن, جولای 31, 2020 /PRNewswire/ — منبع Agritech Ltd. (نزدک: دانه) (“شرکت” یا “منبع”), یک, کشاورزی, فن آوری شرکت امروز اعلام کرد که این شرکت وارد شده به یک توافق نامه همکاری با ملی ذرت بهبود مرکز چین (NMICC) پیشرو در موسسه تحقیقات کشاورزی برای توسعه و تجاری جدید GMO ذرت صفات.

NMICC دارای سابقه قوی از موفقیت در توسعه ارقام جدید ذرت داشتن توسعه 64 ارقام هستند که رشد بیش از 30 میلیون هکتار حسابداری برای حدود 15 ٪ از تمام ذرت کشت شده در چین. NMICC سرمایه گذاری منابع قابل توجه و بسیاری از سال را صرف توسعه جدید GMO ذرت صفات در پیش بینی از چین رفتن GMO مثبت است.

این همکاری علائم اولین بار است که منشاء کار کرده با NMICC بنابراین گسترش این شرکت در حال حاضر غنی اتحاد با کشاورزی R&D موسسات در چین.

“ما خوشحال به کار با منشاء Agritech که ما باید به دنبال پیشرفت خود را در طول سال شده اند و بسیار تحت تاثیر قرار گرفته” گفت: مدیر NMICC Jingsheng لای. “آنها یکی از فقط یک زن و شوهر از GMO بذر شرکت در چین است که به صورت عمودی یکپارچه ساخت آنها را شریک زندگی ایده آل با تمام قابلیت های لازم را به دانه صفات به بازار است.”

“NMICC معروف در جامعه کشاورزی در چین برای توسعه ارقام جدید ذرت,” دکتر گفت: Gengchen هان Origin را رئیس و مدیر اجرایی. “ما هیجان زده به همکاری با آنها به عنوان من مطمئن هستم که با هم به ما کمک خواهد کرد که به افزایش داخلی تولید ذرت و همچنین کاهش استفاده از مواد سمی و آفت کش ها با آوردن نوآورانه ذرت دانه صفات به بازار است.”

در مورد ملی ذرت بهبود مرکز چین

ملی ذرت بهبود مرکز چین (NMICC) بود که به طور مشترک تاسیس شده در سال 1998 توسط وزارت کشاورزی و چین کشاورزی دانشگاه (CAU) این NMICC با تمرکز بر پرورش ذرت رقم و بررسی محصولات GMO. از زمان تاسیس آن NMICC تولید 64 تجاری ذرت دورگه و چند GMO صفات ذرت و کشت بیش از 30 میلیون هکتار ذرت—حدود 15 درصد از تمام ذرت در چین.

در مورد منشاء Agritech محدود

منبع Agritech محدود در سال 1997 تاسیس و دفتر مرکزی اش در زونگ-Guan-Cun (ZGC) علم زندگی پارک در پکناست, چین پیشرو در فناوری کشاورزی. در محصول دانه بیوتکنولوژی منبع Agritech را آنزيم فيتاز ذرت اولین ذرت تراریخته برای دریافت زیستی-گواهی ایمنی از چین وزارت کشاورزی است. در طول سال منشاء تاسیس شده قوی بیوتکنولوژی بذر خط لوله از جمله محصولات با glyphosate تحمل و مقاومت در برابر آفت (Bt) صفات. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این شرکت در: http://www.originseed.com.cn یا http://www.originseed.com.cn/en/.

به دنبال اظهارات

این ارتباطات شامل “به دنبال اظهارات” را به عنوان تعریف شده در قوانین اوراق بهادار فدرال از جمله بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و به عنوان تعریف شده در ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات آدرس انتظار می رود در آینده کسب و کار و عملکرد مالی و وضعیت مالی و حاوی کلماتی مانند “انتظار” “پیش بینی” “قصد,” “طرح” “ايمان” “به دنبال” “را” “را” “هدف” و عبارات مشابه و تغییرات. به دنبال اظهارات آدرس مسائل که نامشخص است. به دنبال اظهارات نه تضمین عملکرد آینده و بر اساس مفروضات و انتظارات که ممکن است متوجه نمی شود. آنها بر اساس مدیریت فعلی انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی ها در مورد این شرکت و صنعت است که در آن شرکت عمل می کند اما شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت که بسیاری از آنها فراتر از شرکت کنترل. برخی از عوامل مهمی است که می تواند این شرکت را با نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن مورد بحث در اظهارات به جلو نگاه: عدم توسعه بازار و محصولات جدید و بهینه مدیریت چرخه عمر محصول; توانایی برای پاسخ به بازار و پذیرش قوانین و مقررات و سیاست های مؤثر بر محصولات ما; عدم مناسب مدیریت ایمنی فرایند و محصول پاسداشت مسائل; تغییرات در قوانین و مقررات یا شرایط سیاسی; اقتصادی جهانی و بازار سرمایه شرایط مانند تورم بهره و نرخ ارز نرخ ارز; کسب و کار و یا اختلال در عرضه; بلایای طبیعی و حوادث آب و هوا و الگوهای; توانایی محافظت و اجرای این شرکت حقوق مالکیت فکری و جدایی از عملکرد ضعیفی یا غیر استراتژیک دارایی و یا کسب و کار. این شرکت متعهد هیچ وظیفه یا تعهد به عموم تجدید نظر و یا به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از تحولات آینده و یا اطلاعات جدید و یا در غیر این صورت باید شرایط را تغییر دهید به جز به عنوان در غیر این صورت مورد نیاز و اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا است. اگر چه این شرکت معتقد است که انتظارات بیان شده در این اظهارات به جلو نگاه منطقی آن را نمی توانم به شما اطمینان دهم که این انتظارات را به نوبه خود به طور صحیح و نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی نتایج. شما می خواست به در نظر گرفتن این عوامل با دقت در ارزیابی اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا و در حال هشدار به جای تکیه بی در چنین اظهارات به جلو نگاه که واجد شرایط هستند در تمامیت خود را با این اظهارات هشدار.

منبع منشاء Agritech محدود

لینک های مرتبط

www.originseed.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de