کلمبوس, اوهایو, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — نارنجی بشکه رسانه ها و خواهر شرکت آیک شهر هوشمند در حال اهدای اعتبار قابل توجهی در خارج از خانه digital signage سیستم عامل برای حمایت از کسب و کارهای محلی و غیر انتفاعی در سراسر کشور است. با هم نارنجی بشکه رسانه ها و آیک شهر هوشمند عمل یکی از بزرگترین شبکه های مستقل از نشانه های دیجیتال در مکان های یاد در هسته شهری از 18 شهرستانها عمده ما. ابتدا در چهار شنبه, مارس 18th, OBM و آیک در همکاری با محلی شهرستان ذینفعان کار خواهد کرد برای کمک به جوامع خود را از طریق استفاده از صفحه نمایش دیجیتال قادر به ارائه حدود 100 میلیون بارگیری در این هفته.

“ما چه خواهد شهرستانها بود بدون محلی و مستقل تجار و رستوران ها و سازمان های هنری و غیر انتفاعی است که تعریف فرهنگ جوامع ما? این سازمان نه تنها با استخدام بیش از 50 درصد از کارگران آمریکایی آنها غنی سازی زندگی ما و شهرهای ما منحصر به فرد است. ما باید با حمایت از یکدیگر همانطور که ما حرکت به اثرات مخرب COVID-19” گفت: Pete Scantlandمدیر عامل نارنجی بشکه رسانه ها و آیک شهر هوشمند. “ماموریت ما این است که به استفاده از رسانه های ما پلت فرم برای بهبود زندگی در شهرستانها و ما متعهد به اعمال نفوذ دارایی های ما برای کمک به کسانی که رنج می برند در طول این زمان.”

نارنجی بشکه رسانه های توسعه #OBMSUPPORTSLOCAL ابتکار زمانی که دستور تعطیلی از کسب و کارهای محلی شروع به جارو ملت است. ابتکار طراحی شده است برای کمک به ایجاد آگاهی جامعه از راه های که در آن تجار و غیر انتفاعی در حال تلاش برای باقی می ماند باز برای کسب و کار در میان محدودیت های است که آنها را وادار به بستن درهای خود را به عموم مردم است. OBM انتظار دارد که قادر به جای ده ها تن از این سازمان ها در هر شهرستان است و بلافاصله راه اندازی برنامه در لس آنجلس, واشنگتن, آتلانتا, بوستون, کلیولند, دنور, شارلوت, St. Louis, Pittsburgh, Baltimore, سن آنتونیو, کانزاس, شهرستانو کلمبوس.

“با ما مغازه ها بسته برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, ما باید مردم بدانند که ما بستنی هنوز هم در دسترس از طریق محلی تحویل از طریق حمل و نقل از jenis.com, و در محله فروشگاه های مواد غذایی می گوید:” Jeni بنیانگذار Jeni Britton Bauer. “نارنجی بشکه و آیک شهر هوشمند پله تا به ما کمک می کند به اشتراک گذاری این پیام به طوری که مردم می دانند که آنها هنوز هم می توانید Jeni را—هر سفارش ما کمک می کند تا پرداخت تیم ما است.”

به شرکت های محلی و کسب و کار مستقل و غیر انتفاعی و سازمان های جامعه واقع در شهرهای ذکر شده در بالا باید با ارسال یک درخواست به [email protected]. درخواست باید سهم شرح مختصری از کسب و کار و راه است که در آن مشتریان می تواند همچنان به ارائه پشتیبانی در طول این زمان نیاز است.

(نمونه عکس از OBM را علامت های دیجیتال را می توان در اینجا یافت نشد. تصاویر اضافی در دسترس هستند از طریق این شرکت تماس ذکر شده در بالا.)

نارنجی بشکه رسانه ها و آیک شهر هوشمند پیشگام برجسته رسانه ها و شهر هوشمند تکنولوژی برای بهبود زندگی در شهرها است. از زمان تاسیس آن در سال 2004 نارنجی بشکه رسانه های متعهد شده است به یک جامعه گرا مدل توسعه رسانه است و در حال حاضر در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده توسط شهرستانها و صاحبان املاک و مستغلات به طور یکسان به دنبال پیاده سازی برنامه هایی که اضافه کردن به هیجان و شخصیت شهری ، OBM عمل نمادین شهری رسانه نمایش در 18 از بازارهای آمریکا و مداوم آن از نوآوری های متفاوت OBM به عنوان یک رهبر در خارج از خانه میباشد. OBM اهرمی که تخصص به توسعه تابعه آن IKE, شهر هوشمند, یک شرکت است که فروزان راه در شهر هوشمند طرح با آن تعاملی دیجیتال کیوسک آیک. برای اطلاعات بیشتر orangebarrelmedia.com و ikesmartcity.com.

کوری به نفع
مدیر جامعه تعامل و همکاری های استراتژیک
614-394-5658
[email protected]
[email protected]

منبع نارنجی بشکه رسانه

لینک های مرتبط

http://orangebarrelmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net