کارگران در کامپیوتر فن آوری های غول پیکر اوراکل در حال بنا به گزارش خشمگین در مورد بنیانگذار لری الیسون طرح به میزبان کمک های مردمی صرف شام در خانه کالیفرنیا هفته آینده برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از کارکنان در حال گردش یک طومار خواستار ردوود کال.-بر اساس شرکت در رهبری به موضع در برابر آنچه به آنها تماس بگیرید الیسون “مخرب ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” Vox گزارش شده است.

“اتحاد خود را با این فرومایه و مخرب رقم خسارت در فرهنگ شرکت ما به عنوان به خوبی به عنوان ما روابط با همکاران و مشتریان” این درخواست را اعلام کرد.

“الیسون حمایت مالی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خطر می اندازد رفاه زنان مهاجران جوامع رنگ, محیط زیست, LGBTQ و ترانس جوامع افراد معلول و کارگران در همه جا” به آن اضافه شده است.

الیسون در حال برنامه ریزی رویداد جمع آوری کمک مالی در املاک خود در رانچو میراژ کالیفرنیا کویر خورشید گزارش شده است.

مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz نیز شناخته شده تهمت حامی و بخشی از انتقال تیم پس از سال 2016 انتخابات باعث اوراکل کارمند جورج Polisner به استعفا کسب و کار خودی گزارش شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس ترس و نفرت و خشونت نسبت به مردم از رنگ و مسلمانان و مهاجران است. آن است که به خوبی شناخته شده است که جرایم ناشی از نفرت در حال صعودی به او ارائه مجوز برای این جهل مبتنی بر بیان کینه توزی او گفت:” در نامه ای ارسال شده در LinkedIn.

پی پال موسس Peter Thiel شده در مغلوب ساختن پیشی جستن ارابه موسیقی از سال 2016 پس از آن اساسا به تنهایی در دره سیلیکون در حمایت از نامزد که هیچ کس به فکر برنده خواهد بود.

اما مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک بی سر و صدا نگه داشته و خطوط باز به رئيس جمهور. در اوایل این سال تعداد انگشت شماری از صنعت فن آوری bigwigs از جمله Marc Andreessen های برجسته سرمایه داری سارا Friar, مدیر عامل شرکت Nextdoor.com Inc. ، و گرگوری Becker, مدیر عامل شرکت دره سیلیکون بانک dined با وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im