مخالفت خیابان پیاده روی با پوشیدن لباس نازک برای برخی از ونزوئلا

زمانی که دوباره انرژی مخالف خوان Guaidó بازگشت به ونزوئلا از یک تور جهانی است که او را دیدم در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او تبدیل به یک کهنه صفحه در مخالفت راهکار برای برکناری رئیس جمهور سوسیالیست نیکولاس مادورو-او به نام یک خیابان در اعتراض به.

اما پس از تنها تعداد نسبتا کمی از هواداران نشان داد تا سه شنبه و آنها پراکنده شدند اواسط ماه مارس ducking گاز اشک آور شلیک شده توسط مسلح نیروهای امنیتی تحلیلگران می گویند آن است که زمان برای Guaidó و حامیان بین المللی خود را به اصلاح رویکرد خود را.

در حالی که مخالفان تظاهرات خود جلب کرد به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون شرکت کننده در سال 2016 پس از آن صدها هزار نفر در اوایل سال 2018 زمانی که Guaidó اعلام کرد قصد دارد برای سرنگونی مادورو آنها در حال حاضر رسم هزاران نفر در صورتی که. و هیچ کدام budged دولت است. ناظران می گویند مردم خسته ترس از حامیان دولت و متمرکز بر بقا در میان این کشور سقوط اقتصادی.

“متوسط مردم در انتخابات (برای روز سه شنبه در اعتراض) یک بار دیگر نشان می دهد نیاز به یک محوری در استراتژی” گفت: David Smilde یک عضو ارشد در واشنگتن در آمریکای لاتین است. “فشار بین المللی و خیابان mobilizations در حال رفتن به مادورو دولت قرار می گیرند.”

Smilde گفت: ونزوئلا مخالف است که با حمایت حدود 60 سازمان ملل باید تمرکز بر چگونه به زور انصاف در انتخابات مجلس انتظار می رود بعد از این سال بهتر و برقراری ارتباط به پیروان نیاز به تغییر استراتژی.

مخالفت مجلس استالین گنزالز شده است دیده می شود در تلویزیون دولتی اخبار بخش های شرکت کننده در مذاکرات با مادورو نمایندگان با هدف اصلاح ونزوئلا کمیسیون انتخابات اما Guaidó متحدان نیست در مورد آن صحبت کردیم.

“Guaidó استالین (گنزالز) و دیگران در داخل ائتلاف نیاز به صحبت می کنند به وضوح و می گویند که کار برای انتخابات مجلس است سیاست خود را” Smilde گفت. “آنها نیاز به ورزش واقعی رهبری به آمده تا با یک راه جدید است که نه آغاز و با پایان دادن به” مادورو را در انتخابات ریاست جمهوری.

Guaidó در اوایل سال 2019 افزایش یافت به مرکز ونزوئلا سیاسی فرای به عنوان رئیس مخالفان سالاری در شورای ملی است. او ادعا کرد قدرت ریاست جمهوری در قانون اساسی و قول داد برای پایان دادن به ایرانیها حکومت پیوستن به حامیان بین المللی خود را در این استدلال که رهبر سوسیالیست بود متقلبانه انتخاب مجدد در انتخابات 2018.

با وجود اولیه پشت سر هم برای حمایت Guidó از ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر ونزوئلا در قدرت باقی می ماند با کنترل اصلی در این کشور موسسات مهمتر نظامی است.

Guaidó آخرین اعتراض درو تنها چندین هزار نفر روز شنبه بسیاری از لباس های وطن پرست و زرد و آبی و قرمز و حمل نشانه اعتراض در مقایسه با ونزوئلا به کوروناویروس. مشارکت مردم بسیار کوتاه از تظاهرات سال گذشته است.

رهبران اپوزیسیون در روز چهارشنبه نشان داد هیچ نشانه ای از تغییر استراتژی خود را. نماینده مجلس و Guaidó متحد Juan Pablo گوانیپا اعلام کرد فشار بیشتری را به خیابان. شروع پنج شنبه آنها را تجمع در حمایت از کارگران بهداشت و درمان پس از یک آخر هفته بسیج در “محلات و برریس خیابان های ونزوئلا,” او گفت:.

“این کشور نیاز به فشار کافی به توان تولید را تغییر سیاسی در ونزوئلا” گوانیپا گفت: بدون دادن جزئیات از زمانی که و یا که در آن تظاهرات اتفاق می افتد.

گوانیپا نیست پاسخ به سوالات بعد از آن در روز توسط آسوشیتد پرس در مورد مخالفت استراتژی.

Guaidó گفت: او را حاضر به شرکت در انتخابات مجلس انتظار می رود بعد از این سال اگر این نظارت همان انتخابات شورای تحت سلطه مادورو وفاداران.

اما حتی برخی از حامیان او شروع به حدس دوم استراتژی خود را. هنری راموس, یک نماینده مجلس که ریاست حزب دموکراتیک عمل خبر داد و گفت: با انتخابات ریاست جمهوری از دسترس در حال حاضر وقت آن است برای شروع به آماده شدن برای انتخابات کنگره.

“آنچه که ما می رویم به انجام در خانه بماند و اجازه دولت با شتاب ملی مجلس?” راموس گفت: در هند با Guaidó.

اسکار Vallés یک تحلیلگر سیاسی و استاد دانشگاه در Metropolitana دانشگاه در کاراکاس گفت که مذاکرات سیاسی به بن بست ونزوئلا هستند و احساس به طور فزاینده ای قطع شده است.

“کمتر و کمتر ونزوئلا علاقه مند به سیاست” Vallés گفت. “آنها نمی بینم مخالفان سیاسی و چشم انداز آینده در پاسخ به آنها ضروری ترین و فوری مشکلات است.”

خوزه لئوناردو گارسیا یک صاحب مغازه در کاراکاس گفت: او از كسانى است داده اند. او گفت: این خطرناک است به نگاهی به خیابان ها علیه ونزوئلا را نیروهای امنیتی و زمان آن طول می کشد به دور از خاراندن کردن زندگی.

“هنگامی که نگرانی اصلی شما این است که غذا خوردن, مراقبت از کودکان خود را, همه بقیه ثانویه” گارسیا گفت. “به مسائل بدتر هیچ کس معتقد است که تمام این پیاده روی را اثر تا کنون از بین بردن این اراذل و اوباش از قدرت است.”

فرانسیس اوترو یک آرایشگاه اختلاف نظر داشتند. او اذعان کرد که در ماه ژانویه که به احتمال زیاد درایو مادورو از قدرت اما گفت که آن را در خدمت هدف خود را به یاد دولت از نارضایتی گسترده.

“ما باید یاد بگیرند که نمی توانیم تسلیم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de