حامیان یک نظارت محل تزریق در جنوب فیلادلفیا را به طور موقت متوقف برنامه های خود را پس از ملاقات با مخالفت شدید.

این تصمیم توسط مقامات در Safehouse غیر انتفاعی تشکیل شده برای باز کردن نظارت محل تزریق آمد فقط قبل از مرکز پزشکی مجموعه به آنها اجاره فضا اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه سایت در ساختمان خود را با توجه به Philadelphia Inquirer.

NPR با اشاره به سایت بود که برای اولین بار در ایالات متحده که در آن مردم با اعتیاد می تواند با استفاده از مواد مخدر و دیگر مواد مخدر غیر قانونی تحت نظارت های پزشکی.

شهردار جیم کنی گفت که در پرتو این تحولات “و قوی ابراز نگرانی بیش از گذشته دو روز آن را روشن است که هیچ سایت باز خواهد شد imminently.”

“من خوشحالم که این اجازه خواهد داد که Safehouse زمان بیشتری برای بررسی گزینه های خود را و به تعامل با جامعه” او گفت:. “این اجازه خواهد داد که کسانی که با نگرانی به زمان بیشتری برای دریافت پاسخ. و آن را اجازه خواهد داد که هر کس به یک نفس عمیق و تمرکز بر روی هدف نهایی این تلاش برای نجات جان هموطنان Philadelphians که در حال مبارزه با اعتیاد است.”

یک Safehouse رسمی گفت: سازمان نامشخص است چه مدت تاخیر در نهایت باز کردن سایت خواهد بود این سوال اشاره کرد.

“ما می خواهیم به صحبت کردن با مردمی” گفت: Safehouse معاون رئیس جمهور رندا Goldfein. “ما شنیده ام که مردم نگران بودند با این روند که مردم می خواست زمان بیشتری برای بحث در مورد آن برای دریافت اطلاعات بیشتر و ما می خواهیم به افتخار همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im