گروه مخالفان فایل طرح دعوی در دادگاه برای حفظ آموزش مالیات خاموش انتخابات

یک گروه مخالف سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک رای گیری که مالیات دولت را ثروتمندترین ساکنان به افزایش نزدیک به 1 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش به طرح دعوی در تلاش برای کشیدن آن را ماه نوامبر انتخابات.

این چالش قانونی ادعای سرمایه گذاری در اد را دنبال نمی کند قانون دولت در جمع آوری طومار امضا و مدعی است که اندازه گیری گمراه مالیات دهندگان با بیان تاثیر کامل از مالیات.

Arizonans برای مدارس بزرگ و یک اقتصاد قوی کمیته حمایت آریزونا اتاق بازرگانی واصل طرح دعوی در دادگاه. Jaime Molera سابق مدرسه دولتی سرپرست نیز ذکر شده است به عنوان شاکی در طرح دعوی در دادگاه است که ریاست کمیته.

“ابتکار فروخته شد به خوبی به این معنی طومار امضاء کنندگان را به طور کامل گمراه کننده 100 کلمه خلاصه” شکایت می خواند.

سرمایه گذاری در اد فرستاده شده 435,669 امضا به آریزونا وزیر امور خارجه در ماه ژوئیه به واجد شرایط برای رای گیری نزدیک به دو برابر مقدار مورد نیاز است.

نبرد این طرح دعوی در دادگاه مجموعه خرس شباهت قابل توجه به یک نبرد جنگیدند در سال 2018 زمانی که آریزونا دادگاه عالی زدم سرمایه گذاری در آموزش و پرورش عمل کردن نوامبر 2018 رای گیری برای گمراه کننده زبان.

سرمایه گذاری در اد دهندگان انتظار داشتند یکی دیگر از چالش های این زمان.

آموزش و پرورش رهبران پشت سرمایه گذاری در اد می گویند اندازه گیری شده است به طور قابل توجهی در بازسازی پس از 2018 و قادر خواهد بود به مقاومت در برابر یک چالش قانونی در سال 2020 است.

“اتاق به طور معمول نشان دهنده خوب پرداخت اجرائی اما این است که نه دلسوز مخاطبان به رای دهندگان به طوری که آنها بتواند نسبت به صاحبان کسب و کار کوچک است که آنها واقعا نمی صحبت می کنند” دیوید Lujan, مدیر آریزونا, مرکز پیشرفت اقتصادی گفت.

چه کت و شلوار ادعا

این امر به ایجاد یک 3.5 درصد مالیات اضافه برای تک افراد با درآمد بیش از 250.000 دلار یا ازدواج درآمد بیش از $500,000.

فعلی نرخ مالیات بر درآمد در ایالت آریزونا برای کسی ساخت $159,001 یا بیشتر است 4.5%. آریزونا میانگین نرخ مالیات بر درآمد است که یکی از پایین ترین در کشور است.

پول با توجه به سرمایه گذاری در اد به شرح زیر:

  • 50% برای K-12 مدرسه و کلاس درس حمایت از حقوق کارکنان.
  • 25 درصد به مدارس برای دانش آموز, حمایت از خدمات کارکنان.
  • 10 درصد به نظارت و حفظ و نگهداری برنامه ها در سطح مدرسه برای نگه داشتن معلمان از خروج از دولت است.
  • 12 درصد به حرفه ای و فنی برنامه های آموزش و پرورش.
  • 3 درصد به آریزونا معلمان آکادمی ابتکار به بنیادی آریزونا کمبود معلم توسط waiving کالج شهریه و هزینه های برای معلمان آینده که موافق به کار در آریزونا مدارس.

Molera شکایت شامل چند استدلال های مختلف.

در این شکایت آمده است که اندازه گیری تعریف می کند “معلم” بیش از حد گسترده بد نمایش دادن که بهره مندی از حقوق و دستمزد را افزایش می دهد چرا که اندازه گیری را تعریف معلم شامل “هر غیر اداری پرسنل مدرسه از جمله معلمان خبره که آموزش دانش آموزان و یا حمایت از پیشرفت تحصیلی دانش آموزان.”

که شامل مشاوران مدارس آموزش و پرورش ویژه دستیاران و پرستاران مدرسه.

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند ابتکار عمل را شکست دولت قانون توسط پایگاه پرداخت برای کسانی که به جمع آوری امضا در تعداد امضاهای جمع آوری شده است. شکایت به نقل از یک گردش عنوان کرد و گفت: “شما پرداخت می شود در هر امضا. من 120 دلار در ساعت, اما من بسیار خوب در آن است. شما می توانید همان اگر شما از بالا, بازیگر, اما 25 دلار است واقع بینانه برای مبتدیان.”

Lujan گفت: این شرکت است که به کمک اندازه گیری جمع آوری امضا به سوابق حقوق و دستمزد که ثابت Molera ادعا اشتباه است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که اندازه گیری را به طور خلاصه ارائه شده به کسانی که امضا دادخواست به سرمایه گذاری در اد در رای گیری گمراه کننده بود چرا که:

  • در این بیانیه با اشاره به مالیات بر افراد بیش از 250.000 دلار به 3.5% “اضافه کردن” به جای افزایش مالیات.
  • این بیانیه به طور کامل می کند دولت تاثیر بر صاحبان کسب و کار کوچک.

Lujan نیز رد این ادعا.

او گفت که ابتکار عمل رفت و قبل از آریزونا شورای قانونگذاری به کار را از طریق هر گونه نگرانی های قانونی. ادعا می کنند که ابتکار عمل را ضربه صاحبان کسب و کار کوچک است نادرست او گفت: از آنجا که این مالیات خواهد شد در افراد کسب و کار نیست.

“این درست است که برخی از ثروتمندان و صاحبان کسب و کارهای کوچک خواهد شد مشمول مالیات بر درآمد, مالیات,” او گفت:. “اما نهادهای کسب و کار خود را مشمول مالیات نمی شود.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de