OPPO همه جانبه قدرتمند 5G گل سرسبد راه اندازی می شود در کنفرانس آنلاین

اکتشاف در قلب OPPO DNA به همین دلیل است که کسب و کار به طور مداوم نوآوری, بررسی امکانات جدید و هل دادن مرزهای خود را به ارائه بهترین تجربه را به مشتریان خود. این باقی می ماند از طریق به عنوان OPPO به نظر می رسد به #کشف نهایی با ایجاد یک پیشگامانه گوشی های هوشمند تجربه جدید OPPO Find X2 سری.

با توجه به بازخورد مشتری بر روی تمام محصولات خود را با نام تجاری را به شدت سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به تولید جدید OPPO Find X2 سری. این باقی می ماند درست به OPPO را پیگیری بی پایان بهتر از گوشی های هوشمند به خصوص در دوران 5G.

OPPO Find X2 سری از ویژگی های پیشرفته ترین صفحه نمایش OPPO تا به امروز توسعه یافته با تاکید بر وضوح صفحه نمایش نرخ تجدید رنگ و محدوده دینامیکی بالا آوردن کاربران بیشتر روشن و دقیق و صاف و راحت تجربه صفحه نمایش.

پیدا کردن X2 Pro مجهز خواهد شد با یک گل سرسبد سفارشی سنسور تصویر و قابلیت OPPO پیشرفته ترین فن آوری های عکاسی به تاریخ ارائه حق بیمه کیفیت تصویر و تمرکز بر کارایی برای کاربران. علاوه بر این پیدا کردن X2 سری ویژگی های Qualcomm 5G گل سرسبد تراشه Snapdragon 865 که پشتیبانی از SA/NSA دو ماژول شبکه که واقعا به ارمغان می آورد استثنایی 5G تجربه به واقعیت است.

[1] رسمی رویداد راه اندازی شد با توجه به محل در بارسلونا در کنار این رویداد MWC در اواخر ماه فوریه به دلیل افزایش نگرانی های جهانی در اطراف Coronavirus شیوع این موکول شده است به صورت آنلاین راه اندازی – https://youtu.be/yTSZeiaSLxU.

در مورد OPPO

OPPO یک پیشرو جهانی گوشی های هوشمند با نام تجاری اختصاص داده شده به ارائه محصولات با رایحه هنر و فن آوری های نوآورانه. بر اساس نام تجاری عناصر جوان روند تنظیم و زیبایی OPPO به ارمغان می آورد مصرف کنندگان خوشحال تجربه زندگی دیجیتال.

برای 10 سال گذشته OPPO شده است با تمرکز بر تولید تلفن های دوربین در حالی که نوآوری های تلفن همراه عکاسی پیشرفت های فن آوری. OPPO دوران Selfie زیباسازی و اولین نام تجاری برای راه اندازی گوشی های هوشمند با 5MP و 16MP جلوی دوربین. OPPO نیز برای اولین بار با نام تجاری را به شما معرفی موتوری چرخش دوربین Ultra HD از ویژگی های و 5x دوربین دو تکنولوژی زوم. OPPO Selfie متخصص سری F راه اندازی در سال 2016 سوار Selfie روند در صنعت گوشی های هوشمند.

در سال 2017, OPPO قرار گرفت و به عنوان شماره 4 گوشی های هوشمند با نام تجاری در سطح جهانی با توجه به IDC. امروز OPPO کسب و کار را پوشش می دهد از 40 کشور و مناطق دارای 10 R&D موسسات و مراکز در سراسر جهان و همچنین به عنوان یک بین المللی طراحی مرکز در لندنارائه گوشی های هوشمند بسیار عالی تجربه عکاسی را بیشتر و بیشتر افراد جوان در سراسر جهان است.

در مورد OPPO MEA

در سال 2015 OPPO وارد بازار مصر. در سال 2016 OPPO راه اندازی آن در خاورمیانه و آفریقا مرکز فروش در قاهره. بازار OPPO وارد در خاورمیانه و آفریقا عبارتند از: مصر, الجزایر, تونس, مراکش, امارات متحده عربی, عربستان سعودی, قطر, عمان, کنیا و نیجریه.

OPPO راه اندازی کارخانه آن در الجزایر در سال 2017, ساخته شده است که OPPO اولین چینی با نام تجاری راه اندازی کارخانه در شمال آفریقا. در حال حاضر این کارخانه به تولید می باشد.

بر اساس بینش محلی مصرف کنندگان در هر کشور OPPO MEA آغاز شده است و پیشرفت و بومی سازی. و محلی سازی شامل تمام دیدگاه ها نسبت به هر بازار – محصول, محلی سازی بیشتر برای برآوردن نیازهای هسته کاربران; بازاریابی محلی سازی برای بهتر ارتباط برقرار محلی جوان مشتریان و تیم محلی به محلی ما مصرف کنندگان بیشتر و ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان است.

در سال گذشته آن را آغاز کرده است برای تنظیم خط تولید خود را در خاورمیانه و منطقه به طور خاص. این شامل راه اندازی آن گل سرسبد OPPO Find X گوشی های هوشمند و معرفی OPPO R سری. OPPO ادامه خواهد داد به تکامل محلی آن محصول خط به ارائه حق بیمه بیشتر سری به مصرف کنندگان جوان در منطقه است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
OPPO روابط عمومی تیم
ایمیل: [email protected]

منبع OPPO

لینک های مرتبط

https://www.oppo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>