باز کردن ذهن خود را اعلام برنامه جدید – اجرایی طرح برای مدیریت بحران

GETTYSBURG, Pa., مارس 6, 2020 /PRNewswire/ — باز کردن ذهن امروز اعلام کرد راه اندازی برنامه جدید به باز کردن ذهن اجرایی طرح برای مدیریت بحران – ساختمان سازمانی پایداری و موفقیت در یک مختل بهداشت و خدمات انسانی بازار. 32-هفته برنامه طراحی شده است برای کمک به مدیران در تخصص سازمان دهنده حرکت استراتژیک و عملیاتی چالش های COVID-19 همه گیر اضطراری است.

این برنامه متشکل از بر روی تقاضا از منابع و کمک های فنی برای مدیریت بحران. این است که در هفت عنصر مدیریت بحران مدل ایجاد شده توسط ذهن باز تیم:

  • یک برنامه مدیریت بحران
  • یک برنامه مدیریت پول نقد
  • مجازی سرویس تحویل/عملیات مدل
  • مجازی نسل درآمد مدل
  • یک برنامه کوتاه مدت حداکثر درآمد
  • یک برنامه تهاجمی کوتاه مدت توسعه کسب و کار
  • یک طرح استراتژیک برای پست-اختلال در پایداری

به باز کردن ذهن اجرایی طرح برنامه دارای دو مولفه است. اول 32-زنده هفته سری از وب جلسات و کمک های فنی برای پشتیبانی از مدیران با چالش های کسب و کار از وضعیت فعلی اورژانس (و دوره ای که در زیر). بخش دوم این است که بر روی تقاضا منابع با مضمون ابزار ضبط و پاورپوینت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از تمام وب جلسات خوانش کتاب بر روی تقاضا کمک های فنی و مشاوره از تیم مشاوره ما (از طریق شماره تلفن رایگان و e-mail کمک به خط) و مدیریت بحران در خط بحث گروهی—همه در یک مجازی مرکز منابع.

“ما در حال زندگی در فوق العاده دشوار و من می دانم که این بیماری همه گیر است به خصوص در نظر گرفتن تلفات در بهداشت و خدمات انسانی مدیران سازمان در خدمت ترین جمعیت های آسیب پذیر گفت:” باز کردن ذهن اجرایی مونیکا E. Oss. “وضعیت کنونی که کشور ما (و جهان) است که در بیشتر تهدید به مصرف کنندگان است که ما در باز کردن ذهن را متمرکز به عنوان ماموریت ما برای 30 سال—مصرف کنندگان با شرایط مزمن و پیچیده پشتیبانی نیاز دارد. با وجود خطرات برای این مصرف کنندگان—به احتمال زیاد بالاتر از نرخ مرگ و میر برای مصرف کنندگان با شرایط مزمن و کمبود های اجتماعی پشتیبانی مالی اختلال به سازمان است که در خدمت این مصرف کنندگان و (اگر تاریخ راهنمای ما) که احتمال آن است که نیازهای این مصرف کنندگان خواهد بود و دست کم در هر گونه کمک مالی کردند.

کار ما در باز کردن ذهن است به عنوان بخشی از راه حل برای این مصرف کنندگان است. در حالی که ما نمی تواند انجام دهد بسیار در مورد در حال توسعه درمان های جدید و یا مورد تغییر تصمیمات ما رهبران سیاسی ما می تواند کمک به سازمان هایی که خدمات به احتمال زیاد مختل به زودی-به-رکود اقتصادی رخ می دهد.”

به باز کردن ذهن اجرایی طرح برنامه رایگان است برای تمام نخبگان در سطح ذهن باز دایره مشترکین. اما راه اندازی وب توجیهی رهبری باز کردن ذهن اجرایی مونیکا E. Oss—ساختمان تابآوری در برابر سختی ها: باز کردن ذهن اجرایی طرح به صورت سازمانی و پایداری—روز سه شنبه 7 آوریل (در 1 pm شرقی) به عموم مردم باز است ،

هر یک از دو ساعت وب جلسات برنامه ریزی شده در طول هشت ماه شامل 60 دقیقه اطلاعات بسته بندی شده در بحث مدیریت بحران موضوع و 60 دقیقه از مشاوره و کمک های فنی با ذهن باز مشاور تیم.

علاقه مند به مدیران می توانید ثبت نام برای وب توجیهی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن ذهن اجرایی طرح برنامه و کامل وب سایت جلسه توجیهی برنامه در باز کردن ذهن سایت: www.openminds.com.

در مورد باز کردن ذهن
باز کردن ذهن
است که برنده جایزه, منبع اطلاعات, اجرایی, ارائه دهنده آموزش و پرورش و کسب و کار راه حل های شرکت متخصص در بهداشت و خدمات انسانی برای افراد با شرایط مزمن و پیچیده پشتیبانی نیاز دارد. سی سال ما کمک سازمان های اجرای تحول شیوه های کسب و کار آنها نیاز به موفقیت در حال بازار با بازپرداخت رقابت سیاست ها و مقررات. اطلاعات بیشتر در www.openminds.com.

برای سوالات رسانه ای و یا به برنامه مصاحبه با مونیکا E. Oss در چه تخصص بهداشت و خدمات انسانی سازمان می تواند انتظار می رود پس از همه گیر تماس با مینا Dayak, معاون اجرایی رئیس جمهور در [email protected] یا 301-602-8474.

منبع ذهن باز

لینک های مرتبط

http://www.openminds.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر