Ontotext GraphDB به نام قهرمان در Bloor نمودار پایگاه داده به روز رسانی بازار

2020 Bloor تحقیقات بازار, به روز رسانی, که تجزیه و تحلیل بیش از یک دوجین شرکت های در حال توسعه نمودار راه حل های در مورد آخرین روند در توسعه گراف محصولات. کلید میان کسانی که روند عمده فروشی تصویب RDF* و SPARQL* توسط RDF فروشندگان مانند Ontotext و حمایت از GraphQL به عنوان یک API به برنامه و پرس و جو و توسعه آسان تر است. Ontotext پلت فرم در حال حاضر پشتیبانی از GraphQL اساسا کاهش موانع ورود به دانش, نمودار, داده ها, در حالی که هنوز ارائه کامل expressivity و قدرت SPARQL.

با توجه به Bloor پژوهش, دانش, نمودار همچنان برای به دست آوردن کشش و محبوبیت و بسیاری از RDF فروشندگان هدف ساخت و ساز خود را. Bloor پژوهشگران و ستایش Ontotext برای تمرکز خود را بر دانش و نمودار به عنوان هر دو تحلیلگران و شرکت دیدن کیلوگرم به عنوان کلید توانمندسازها برای اهداف عمومی و مدیریت داده های برنامه های کاربردی.

این پژوهش دارای نمودار فروشندگان با استفاده از هشت متریک (ذکر شده بر اساس حروف الفبا): تجزیه و تحلیل ترافیک و سهولت استفاده از ویژگی های, ادغام, زبان, عملیات, عملکرد و مقیاس پذیری. Bloor تحقیقات به تقریبا کامل نمره بالا به Ontotext عملیات قابلیت ها و نمرات بالا برای سهولت در استفاده از زبان و ادغام.

در یک تجزیه و تحلیل بحث Ontotext اصلی محصولات Bloor تحقیقات برجسته قابلیت ها و مزایای استفاده از GraphDB و Ontotext پلت فرم و ستایش تمدید قابلیت های پلت فرم پشتیبانی خود را برای GraphQL به توسعه ساده تر و یکپارچه سازی با فن آوری های منبع باز. GraphDB که منبع باز در جلو (front-end و موتور پلاگین در نسخه 9.0., همچنین پشتیبانی از سازگاری است که همیشه مورد با دیگر فروشندگان Bloor گفت.

که در آن ما به خصوص مانند Ontotext است که در مراقبت از آن طول می کشد تا زمانی که پیاده سازی ویژگی های جدید و قابلیت های. برای مثال این بهترین اجرای RDF* که ما را دیده اند در حالی که دامنه Ontotext پلت فرم گسترده تر از هر چیز دیگری در بازار” Bloor پژوهشگران گفت.

Ontotext آخرین محصولات نشان می دهد که آن را احتمالا فکر عمیق تر از ارائه دهندگان دیگر در مورد آنچه که توسعه دهندگان و کاربران را در نمودار به تحلیلگران گفت.

ما انتظار داریم Ontotext به موفقیت های قابل توجهی در آینده در سراسر طیف وسیع تری از شعبات از قبلا در این مورد. اگر شما فکر می کنم که دانش نمودار ممکن است برای شما, سپس شما قطعا باید در نظر Ontotext,” Bloor تحقیقات نویسندگان نوشت.

در مورد Sirma AI EAD تجارت به عنوان Ontotext

Ontotext (www.ontotext.com) یک رهبر جهانی در گراف دانش و فن آوری معنایی پایگاه داده موتورهای. Ontotext صنایع بزرگ دانش نمودار برای فعال کردن واحد data access شناختی و تجزیه و تحلیل از طریق متن و معدن از طریق ایجاد ارتباط بین داده ها در سراسر منابع متعدد. اعمال نفوذ AI شناختی و فن آوری Ontotext کمک می کند تا شرکت یک مزیت رقابتی توسط اتصال نقطه در اختصاصی خود را با دانش و تفسیر آن را با استفاده از اطلاعات جهانی را به عنوان متن. Ontotext GraphDBTM موتور و Ontotext پلت فرم کسب و کار قدرت سیستم های حیاتی در بزرگترین بانک رسانه ای, بازار, سازمان های اطلاعاتی, خودرو و هوافضا تولید کنندگان.

منبع Ontotext

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im