– St. Louis County کمیسر بث اولسون, تنها زن و تنها همجنسگرا عضو از شهرستان مدیره روز دوشنبه اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در پاییز.

اولسون انتخاب شد توسط شهرستان و سوم منطقه که شامل غرب Duluth در سال 2016. هنگامی که او چهار سال دیگر به پایان می رسد در ژانویه 2021 او قصد دارد برای بازگشت به بخش غیر انتفاعی که در آن او کار می کرد برای 25 سال قبل از در حال اجرا برای دفتر.

“من همیشه به حال یک تعهد به ارائه یک پلت فرم برای صدای نیستند که به طور معمول شنیده می شود به ساخت جامعه ما مکانی امن که در آن افرادی که به طور معمول ندارد و فرصت های دریافت فرصت” اولسون گفت.

هنگامی که دو نفر از دوستان نزدیک او درگذشت خودکشی در همان سال و در سال 2018 Olson گفت که او شروع به تأمل در زندگی و تمایل به “واقعا تمرکز بر روی که در آن من می تواند دارای بیشترین تاثیر است.”

49 ساله و نمی داند چه به طور خاص او گام بعدی خواهد بود, اما او علاقه مند در بنیاد و کار بشردوستانه سازمان که اولسون فکر می کند می تواند یک کمی بیشتر “زیرک” از دولت هنگامی که آن را تغییر دهید.

در حال حاضر اولسون هنوز یک لیست از چیزهایی که برای انجام قبل از مدت او به پایان می رسد. ماه گذشته مطابق با یک فرمان اجرایی که تاکنون به طور موقت متوقف و توسط یک قاضی فدرال سنت لوئیس کانتی کمیسیون رای به تعویق انداختن مکالمات در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا پناهندگان تازه وارد به حل و فصل در شهرستان مرزی.

اولسون تحت فشار قرار دادند برای هیئت شهرستان به رای دادن به نفع این قطعنامه اجازه می دهد تا پناهندگان تا حد زیادی نمادین تصمیم به St. Louis County بیش از حد دور از هر گونه مینه سوتا آژانس اسکان مجدد برای دریافت پناهندگان مگر اینکه آنها را به یک عضو خانواده زندگی در این منطقه است. او را متعهد به ادامه تلاش های او با وجود آنچه در پایان تصمیم در thet سطح فدرال.

اولسون همچنین امیدوار است یک زن و یا فرد از رنگ ممکن است عضویت هیئت شهرستان هنگامی که او در مراحل پایین. “یکی از چیزهایی که سخت بود برای من در این تصمیم گیری بود که من ارائه یک صدای که وجود ندارد در هیئت مدیره,” او اضافه شده است.

صندلی خود و سه نفر دیگر در شهرستان مدیره خواهد بود تا برای انتخابات در پاییز.

“بث شده است ارزش عضو در هیئت شهرستان و من قصد دارم به دست او دیدگاه های منحصر به فرد,” شهرستان مدیر کوین خاکستری در بیانیه ای گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im