تنها 29 درصد کار می توانید در صفحه اصلی برای جلوگیری از Coronavirus

Coronavirus تشویق بیشتر شرکت های آمریکایی برای مجوز کارکنان به محل کار از خانه برای جلوگیری از جامعه گسترش یافته است. راهنمایی برای انجام این کار آمده است از رده های بالای در غول شرکت های بزرگ از جمله توییتر مایکروسافت و آمازون است.

اما این گزینه ممکن است یک گزینه در همه برای بسیاری از ما.

فقط 29 درصد از نیروی کار ایالات متحده می تواند انجام دهد شغل خود را از خانه حدود 42 میلیون آمریکایی در میان 144 میلیون نفر از کارگران, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

بیش از 70 درصد از آمریکایی ها — فکر می کنم تولید و صنعت خدمات از جمله بازار و رستوران کارکنان — باید گزارش به کار می کنند. همچنین در هر عصر ایران حدود یک چهارم از کارگران آمریکایی نمی پرداخت می شود زمان را به دور ماندن از این شغل است که شما نیاز به وجود داشته باشد در فرد است.

“وجود ندارد tele-برگر و وجود ندارد tele-آمازون یا” co-مدیر ارزش های خانواده @ کار الن براوو گفته بلومبرگ. “وجود انسان است که تحویل آن بسته است.”

براوو مدافعان ایالتی و محلی پرداخت می شود زمان به عنوان ایالات متحده آمریکا یکی از تنها کشورهایی در جهان که نیاز به پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

با کروناویروس در شناسایی بیش از یک دوجین ایالات متحده و داخلی تلفات افزایش, ارسال, کارگران خانه باید منطقی گام بعدی گفت: Scott فان صندلی از انجمن از تداوم و حرفه ای یک 1,700-عضو سازمان حرفه ای کسب و کار توصیه می کند که شرکت های در مورد چگونه به کار در زمان بحران.

“اگر یک سازمان قادر به کار مردم از خانه و سپس بدیهی است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است گفت:” فان, که او نیز در عمل کسب و کار خود را-تداوم شرکت. “ACP توصیه می کند که اگر شما قادر به انجام یک کار از خانه های احتمالی برنامه شما باید اگر نه استناد به آن در حال حاضر مطمئن شوید که تمام چیزهایی که شما نیاز به در محل به استناد آن را آماده رفتن است.”

شیوع این بیماری را تشدید کرده فقط چند روز در ایالات متحده آمریکا به عنوان بیشتر موارد گزارش شده از واشنگتن به نیویورک و نیوجرسی — برخی از 3000 نفر ممکن است تحت قرنطینه در حال حاضر در شهر نیویورک به تنهایی — این سوال که آیا و هنگامی که به کارگران را به خانه تبدیل شده است ضروری تر.

شرکت در ایالت واشنگتن — سخت ترین ضربه تا کنون با 10 مرگ و میر ناشی از این ویروس در دراز مدت مراقبت از تاسیسات — در حال حاضر شروع به انجام این کار در پاسخ به محلی در بخش بهداشت و درمان توصیه های. سیاتل به آمازون و مایکروسافت و خرده فروش Nordstrom که باید همه را تشویق کارکنان اداری که توانایی به کار از خانه و یا ارتباط از راه دور به انجام این کار.

Twitter, Inc. و الفبای Inc.’s گوگل هر دو مستقر در کالیفرنیا نیز گفت: برخی از کارکنان به کار از راه دور. JPMorgan Chase & Co. را آزمایش کرده است ظرفیت آن به کارگران تغییر صفحه اصلی و ارسال صدها نفر از آن نیویورک و لندن فروش و معامله و کارکنان برای پشتیبان گیری از مکان های برای کاهش اختلالات.

“بهترین عمل این است که یک کار از خانه در روز برای هر کسی که قادر است از آن” فان گفت. “این است که استرس خود را تست.”

توانایی به کار از خانه به نظر می رسد مانند آن را ممکن است به شکستن در امتداد آموزشی و نژادی تقسیم بیش از حد به عنوان تنها 3 درصد از کارگران که فارغ التحصیل دبیرستان باید توانایی به کار از خانه – در حالی که نزدیک به 50% با حداقل مدرک لیسانس می تواند با توجه به BLS.

همچنین فقط 20 درصد از سیاه پوستان 16 درصد از اسپانیایی و لاتین شغل دارند که اجازه کار از خانه.

“همانطور که اغلب مورد است این خطرات بهداشت عمومی را پنهان کرده اند و هزینه های بالاتر برای دستمزد پایین کارگران” ایالت پتی موری, D-بشویید. گفت: در هر عصر ایران. “هنگامی که کسانی که مردم را از اصول اولیه نیاز نیست رعایت آنها می توانید انتخاب برای محافظت از خود را که بدان معنی است که آنها نمی توانند انتخاب است که بهترین محافظت از دیگران بیش از حد.”

اطلاعات از خبرگزاری بلومبرگ در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de