Onlive سرور اعلام هندی ابر سرور مجازی میزبانی وب در هند با SSD ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود

GHAZIABAD در هند, ژوئیه 25 سال 2020 /PRNewswire/ — ویژگی های بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده هند ارزان ترین سرور مجازی میزبانی وب راه حل خواهد veer در adroit اجرای راه اندازی مجدد و راه اندازی مجدد امکانات. به گفته کارشناسان صنعت هند, سرور مجازی میزبانی وب خدمات را می توان با استفاده از به صورت آنلاین چوب خط Vicidial نرم افزار اندروید, نرم افزار, میزبانی وب, iSO, نرم افزار بازی, نرم افزار, تجارت الکترونیک وب سایت و سیستم مدیریت محتوا هم وردپرس Majento, Druple و بسیاری دیگر. شما می توانید ایجاد و همچنین فعال کردن فرمان های کنسول مانند هر چیزی.

شما باید از رفتن به این نتیجه رسیدند که وجود دارد خواهد بود کافی طیف وسیعی از رمز عبور ریشه اداری و کلمه عبور. این کلمه عبور می توانید تغییر دهید بسته به الزامات دقیق خود را.

چرا هند, سرور مجازی میزبانی وب سرور?

اگر شما در حال برنامه ریزی برای اجرای یک سرور از کامپیوتر خود را و سپس شما باید حفظ سرعت و بدون فعليت يافتن قدرت کامپیوتر ارزان و بهترین سرور مجازی میزبانی وب می تواند در انتخاب نهایی خود را. در اینجا در دسترس متعدد لینوکس, سیستم عامل ویندوز است که می تواند نصب در تنها با یک کلیک و کاربر می تواند تغییر اصلی IP کنسول VNC مدیر و رمز عبور ریشه نیز در دسترس است و یکی از شگفت انگیز ترین ویژگی است که برای نظارت بر پهنای باند Ram و هارد دیسک.

ارزان, سرور مجازی میزبانی وب , سرور شناخته شده به عنوان یکی از بهترین عملکرد گزینه های میزبانی. همچنین اگر شما با استفاده از یک سرور مشترک شما نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن همه چیز را با دیگران در اینجا نیز پیگیری پهنای باند آمار, سرور, آمار و نمودار ماهانه. از سوی دیگر اگر شما انتخاب کردن برای ارزان هند, سرور مجازی, هیچ کس نمی تواند شما مزاحم.

چرا باید به شما استفاده از , هند, سرور مجازی میزبانی وب. بیایید Kدر حال حاضر در مورد آن –

  • حالت نجات
  • خود Shut-down
  • پیکربندی سرور مجازی
  • 24*7 ویژگی های خدمات پشتیبانی
  • راه اندازی سرور در چند دقیقه
  • سیستم عامل نصب مجدد گزینه
  • در دسترس با انتخاب چندگانه از سیستم عامل CentOs, Debian, Ubuntu و متعدد نسخه های ویندوز از جمله ویندوز 2008, 2012, 2016, 2019 و سیستم عامل سفارشی

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از به طور کامل مدیریت سرور مجازی میزبانی وب طراحی شده برای یک هدف خاص. شما همچنین می توانید استفاده از SSD سرور مجازی میزبانی وب, میزبانی وب سایت, سرور های بازی و هر چیزی که نیاز به یک محل برای چندین کامپیوتر به منظور ذخیره به عنوان به خوبی به عنوان خوانده شده فایل های.

وجود دارد برخی از نقاط بیشتر شده اند که می تواند در نظر گرفته شود قبل از اینکه یک نهاد بخواهد به دریافت متمرکز مزایای استفاده از سرور مجازی میزبانی وب راه حل. این خدمات هستند به همان اندازه زیادی با لینوکس و همچنین ویندوز. با هر دو این خدمات تابع impeccably لینوکس و سیستم عامل مبتنی بر ویندوز می توانید در یک کلیک.

رسانه های تماس:
تلفن.- +91 999 05 07737
اسکایپ – Onliveinfotech
Id ایمیل [email protected]
09990507737

عکس:
https://www.prlog.org/12831491

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع Onlive سرور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im