خرده فروش آنلاین Brandless بسته تخمگذار کردن Mpls. کارگران به عنوان سرمایه گذار کلیدی دچار تزلزل

Brandless Inc., یک خرده فروش آنلاین که محصولات پخته شده بودند و طراحی شده در مرکز شهر, مینیاپولیس, سقوط, این هفته, گیر افتاد, بین دوقلو فشارهای یک ultracompetitive محیط کسب و کار و یک حامی که نیاز به کاهش ضرر و زیان ناشی از اشتباهات دیگر.

این شرکت که در سان فرانسیسکو آغاز شده در سال 2017 ساخته شده 30 فرد عملیات در مینیاپولیس پس از بنیانگذاران آن انتخاب شده سابق هدف شرکت اجرایی می شود بالای آن merchandiser.

مینیاپولیس تیم طراحی و تهیه صدها نفر از آیتم های خانگی از تنقلات, نوشیدنی و خانگی-تمیز کردن کالاهای اساسی به کودک محصولات و مواد غذایی حیوان خانگی. آن را به شکل آنها به فروش می رسد تنها در دو سطح قیمت 3 دلار و 9 دلار.

اما این شرکت از دست رفته حرکت در بهار گذشته و نبود قادر به آمار عملکرد برخی از اهداف تعیین شده توسط Softbank, Inc., ژاپنی کنگلومرا است که یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در شرکت های فن آوری. آن را تا به حال ارائه به سرمایه گذاری به مبلغ 240 میلیون در Brandless اگر آن ملاقات به اهداف. در ضمن پس از تابستان گذشته Softbank به reeled پس از مگا-سرمایه گذاری در آمریکا دو شرکت WeWork و Uber spiraled.

روز چهارشنبه گزارش سافت 99% افت سود برای سه ماه آخر سال 2019 و گفت: سرمایه گذاری از گل سرسبد آن چشم انداز صندوق تولید یک عامل از دست دادن 2 میلیارد دلار.

Brandless کارکنان گفته شد که روز شنبه این شرکت بسته شد. آن را متوقف و در نظر گرفتن سفارشات و سه پاراگراف بیانیه به نظر می رسد در این شرکت صفحه خانگی اعلام بسته شدن.

“در حالی که Brandless تیم تنظیم یک نوار جدید برای انواع محصولات مصرف کنندگان شایسته و در قیمت آنها انتظار دارند که به شدت رقابتی مستقیم به مصرف کننده در بازار ثابت است ناپایدار فعلی ما مدل کسب و کار” شرکت گفت: در بخشی از این بیانیه است. این شرکت اشاره نمی کند سافت در بیانیه خود.

Brandless بنیانگذاران تینا Sharkey و Ido Leffler کارآفرینان با سابقه در دره سیلیکون به اعتقاد آنها می تواند ارائه محصولات با کیفیت در قیمت های پایین تر با کاهش توزیع و هزینه های بازاریابی.

این شرکت افتتاح شد مینیاپولیس دفتر هنگامی که Sharkey و Leffler استخدام راشل وگاس دور از هدف به رئیس تاجر است. وگاس نمی خواهید به نقل مکان به منطقه خلیج فارس و متقاعد شده که مدیران شهرهای دوقلو به حال مقدار زیادی از کارگران با تجربه در خرده فروشی و صنایع غذایی.

با نام و مفهوم Brandless سعی کردم به سادگی میانه مسیر بین نام تجاری و ژنریک هستند. در یک مصاحبه در سال گذشته وگاس گفت که به تصویر کشیدن Brandless کالا به generic بود “احتمالا بیشتر توهین به کسی چیزی می گویند به کارکنان ما است.”

روز دوشنبه Brandless دفتر در مرکز شهر مینیاپولیس روشن شد بسته بندی شده با کالا و در قسمت پذیرش یک آب نبات شیشه پر بود. اما تنها دو نفر به نظر می رسد به کار. یک کارمند کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

در اوج خود مینیاپولیس دفتر شامل شرکت مواد غذایی-علوم و بسته بندی و خدمات به مشتریان ، این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم هنوز هم در حال کار در دفتر هنگامی که بسته شدن و اعلام شد این هفته.

این شرکت گفت: این امر حفظ حدود 10 آن حدود 80 کارکنان به طور کلی در طول خاموش کردن فرآیند.

اولین نشانه های دشواری را برای این شرکت در ماه مارس زمانی که Brandless گذاشته در مورد 10 نفر و Sharkey پا را به عنوان رئیس اجرایی است. وگاس چپ این شرکت یک زمان کوتاه بعد و تبدیل مواد غذایی اجرایی در تگزاس است. دوم رئیس اجرایی چپ در پاییز گذشته و اوان قیمت که به گفته رئیس امور مالی شد رئیس اجرایی است.

در هفته های اخیر این شرکت و مدیران از جمله Leffler و قیمت آن تصمیم گرفته بود که به این شرکت در حالی که آن را هنوز هم می تواند ارائه مزاياي کارکنان یک سخنگوی تایید کرد.

“من افتخار می کنم از آنچه که ما در ایجاد شده در Brandless و کار سخت و فداکاری از هر کس در تیم” قیمت در بیانیه ای گفت:.

اخبار شرکت جويد بود که اولین گزارش این هفته توسط پروتکل جدید, اخبار فناوری, سازمان, تامین, توسط مالک سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر