OneSmart اعلام انتصاب افسر ارشد فناوری

شانگهای, Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — OneSmart آموزش بین المللی گروه محدود (NYSE: یک) (“OneSmart” و یا “شرکت”) پیشرو در حق بیمه K-12 آموزش و پرورش شرکت در چینامروز اعلام کرده است که منصوب آقای Tuanwei شیعه به عنوان افسر ارشد فناوری (“CTO”) موثر در 17 فوریه سال 2020به عنوان بخشی از تلاشهای مستمر خود برای ارتقاء مدیریت تیم به غیر روحانی پایه و اساس رشد در دهه آینده.

به عنوان CTO آقای شیعه خواهد بود مسئول برای نظارت بر عملیات در OneSmart را مرکز تحقیقات و فناوری است که در آن او خواهد شد نقش مهمی در حال گسترش اجرای از OneSmart آنلاین استراتژی و بیشتر یکپارچه سازی آن برش لبه آنلاین-ادغام-آفلاین (“OMO”) فن آوری با OneSmart آنلاین. آقای شیعه خواهد شد و گزارش به طور مستقیم به آقای Xi (استیو) ژانگرئیس و مدیر ارشد اجرایی.

آقای شیعه دارای تجربه ی گسترده ای پیشرو کلیدی تحقیق و توسعه طرح های مختلف آنلاین خدمات و محصولات در سرگرمی های آنلاین, تجارت الکترونیک و آموزش و پرورش بخش است. قبل از پیوستن به شرکت آقای شیعه خدمت در چندین نقش های ارشد در سراسر پیشرو شرکت های اینترنتی از جمله Baidu Bilibili و LAIX Inc. آقای شیعه مدرک کارشناسی ارشد خود را در علوم کامپیوتر و فناوری از Hohai دانشگاه.

این شرکت با تقویت تیم مدیریت به منعکس کننده موقعیت خود را به عنوان یک پیشرو در حق بیمه آموزش و پرورش ارائه دهنده خدمات در هر دو صورت آفلاین و آنلاین فضا و تعهد خود را به بهبود رضایت مشتری و بهینه سازی بیشتر عملیات برای اطمینان از رشد سودآور. آوردن آقای شیعه پردازنده به شرح زیر انتصاب آقای Jinshu که به عنوان رئیس آموزش و پرورش مسئول است که بیش از 25 سال تجربه در سراسر روابط دولت و آموزش و پرورش و آقای تاد (Yong) لیانگ به عنوان رئیس منابع انسانی افسر که بیش از 20 سال تجربه در مدیریت منابع انسانی و خدمت در تعدادی از شناخته شده شرکت های جهانی در چین.

“با انتصاب آقای شیعه ما در حال تقویت توانایی ما برای ارائه با کیفیت بالا و دوره های آنلاین و توسعه فن آوری لبه برش به ادغام نیست ما پلت فرم با ما پلت فرم آنلاین OneSmart آنلاین. من مطمئن هستم که آقای شیعه را تجربه فنی خواهد بود ابزاری در طلوع OneSmart به بعدی خود در مرحله رشد است. با اضافات از Tuanwei, Jinshu و تاد به تیم مدیریت ما ادامه خواهد داد به افزایش حق بیمه ما با نام تجاری و خدمات ما را بهبود بخشد تکنولوژی نقاط قوت و ارائه بهترین برنامه ی درسی مبتنی بر راه حل به دانش آموزان هر دو آنلاین و آفلاین. من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با آنها و رفتن به جلو” اظهار نظر آقای استیو ژانگرئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی OneSmart.

بندر امن بیانیه

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات ساخته شده در “بندر امن” مفاد بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. این اظهارات به جلو نگاه را می توان با اصطلاحات مانند “را” “انتظار” “پیش بینی,” “آینده” “در نظر دارد,” “طرح” “معتقد” “برآورد” “اعتماد به نفس” و اظهارات مشابه. OneSmart نیز ممکن است کتبی یا شفاهی به دنبال اظهارات در گزارش خود با ثبت و یا مبله به آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار در گزارش سالانه خود به سهامداران در مطبوعات و دیگر مواد نوشته شده و در اظهارات شفاهی توسط خود افسران مدیران و یا کارکنان خود را به اشخاص ثالث. هر گونه اظهارات که حقایق تاریخی از جمله اظهارات در مورد OneSmart باورها و انتظارات در حال به دنبال اظهارات که شامل عوامل ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن در اظهارات به جلو نگاه. از جمله عوامل و خطرات شامل, اما نه محدود به موارد زیر است: OneSmart اهداف و استراتژی های آن در آینده توسعه کسب و کار وضعیت مالی و نتایج عملیات; توانایی خود را برای ادامه به نفوذ بیمه K-12 و بعد از مدرسه آموزش و پرورش خدمات بازار; تنوع و غنی سازی آموزش و پرورش ما ارائه; افزایش توسعه و مدیریت معلم ما تیم و مواد آموزشی; رقابت در صنعت ما در چین; توانایی خود را برای حفظ و گسترش آموزش آنلاین حضور; مربوط به سیاست های دولت و قوانین و مقررات مربوط به شرکت های بزرگ ساختار کسب و کار و صنعت و توانایی خود را برای محافظت از دانش آموزان ما اطلاعات و به اندازه کافی به آدرس نگرانی های حریم خصوصی. اطلاعات بیشتر در مورد این و دیگر خطرات عدم قطعیت و یا عوامل شامل شرکت براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. تمام اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی که در حال حاضر به عنوان از تاریخ آزادی مطبوعات و OneSmart نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی این اطلاعات به جز به عنوان مورد نیاز تحت قانون قابل اجرا است.

در مورد OneSmart

در سال 2008 تاسیس و مستقر در شانگهای, OneSmart آموزش بین المللی گروه محدود است پیشرو premium K-12 آموزش و پرورش شرکت در چین. پس از شروع کسب و کار ما چشم انداز ما این است که برای ساختن اعتماد ترین “سوم درس” خارج از خانه و مدرسه و ماموریت ما این است که برای بیرون آوردن حداکثر قدرت یادگیری در هر دانش آموز با کشت خود و یا مطالعه و انگیزه و توانایی و پشتکار و فعال کردن دانش آموزان ما به دنبال زندگی موفقیت است. شرکت ما فرهنگ محور است در ارزش های اصلی مشتری مداری, اعدام, نوآوری و کار تیمی.

این شرکت ساخته شده است یک جامع بیمه K-12 آموزش و پرورش پلت فرم که شامل OneSmart VIP کسب و کار (حق بیمه K-12 1-در-1 آموزش خدمات) HappyMath (Premium ریاضی برنامه های آموزش و پرورش) و FasTrack انگلیسی (Premium English برنامه های آموزش و پرورش). همانطور که از اوت 31, 2019, OneSmart عمل یک شبکه در سراسر کشور از 432 مراکز آموزش در سراسر 35 شهرستانها در چین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در OneSmart لطفا http://www.onesmart.investorroom.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

OneSmart
خانم ربکا شن
+86-21-5255-9339 ext. 8139
[email protected]

کریستنسن
در چین
آقای مسیحی Arnell
تلفن: +86-10-5900-1548
E-mail: [email protected]

در آمریکا
خانم لیندا Bergkamp
تلفن: +1-480-614-3004
ایمیل: [email protected]

منبع OneSmart آموزش بین المللی گروه محدود

لینک های مرتبط

http://www.onesmart.investorroom.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>