نیویورک, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — بین المللی حمایت سازمان شهروند جهانی همراه با بانوی دل شکسته امشب اعلام $127 میلیون در تعهدات به تاریخ در حمایت از بهداشت و درمان کارگران در مبارزه علیه COVID-19 بیماری همه گیر. شرکت همکاران و خیر اعلام حمایت خود را برای COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانیطراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد, در طول یک جهان: با هم در خانه جهانی پخش رویداد. کمک های مالی به صندوق حمایت خواهد کرد که کار در سراسر جهان واکسن توسعه داد ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) و یونیسف. که با هم در خانه تلاش نیز کمک بیش از 100 اضافی محلی و منطقه ای سازمان های خیریه است که همچنین دریافت کمک های مالی از جمله آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید, با لينک مستقيم, مراقبت های تغذیه امریکا و ایران راه, در میان دیگران. Changemakers, سرمایه گذاران و رهبران بنیاد فعلیت دادن خود را برای کمک به سرعت به تلاش های مربوط مانند قوی تر سیستم های بهداشتی و واکسن توسعه است.

تاریخی هشت ساعت در سطح جهانی ترویج خاص به دست آورد بی سابقه ای در سراسر جهان توزیع رسیدن به میلیاردها. بیش از 60 جهانی شبکه های پخش در سراسر بیش از 175 کشور جهان نه سیستم عامل های دیجیتال و صدها نفر از وابستگان جشن و پشتیبانی شجاع بهداشت و درمان کارگران انجام کار صرفه جویی در زندگی در خط مقدم. یک جهان: با هم در خانه لگد کردن با شش ساعت دیجیتال جریان بود که پس از دو ساعت پخش ویژه. پخش ویژه بود به میزبانی جیمی فالون از ” نمایش امشب,’ جیمی کیمل از ‘Jimmy Kimmel Live’ و استفان کلبرت از ‘The Late Show with Stephen Colbert,’ با دوستان از خیابان کنجد. همه بودند در دست برای کمک به متحد کردن و الهام بخش مردم در سراسر جهان با تمرکز بر جوامع نهفته COVID-19. هشت ساعت شامل مکالمات و مراسم تجلیل از دانشمندان و متخصصان مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات ضروری کارگران است که باید دفاع و پشتیبانی مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

اطلاعیه از شرکای تجاری شرکت های بزرگ و خیر شامل:

 • دستگاه های آنالوگ: علاوه بر کمک مالی به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانیاین ADI بنیاد نیز اهدا برای حمایت از پژوهش در واکسن و سلول های بنیادی مرکز در بیمارستان عمومی ماساچوست برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن جدید و فن آوری به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.
 • بلومبرگ Philanthropies: بلومبرگ Philanthropies با همکاری شهروند جهانی برای حمایت از یک جهان: با هم در خانه ابتکار از جمله کمک خواهد کرد که به طور مستقیم به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی. بودجه را پشتیبانی ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان با تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و آنها را به اطلاعات لازم و آموزش به تشخیص و درمان بيماران مبتلا است. بودجه نیز کمک خواهد کرد که با تلاش برای پیگیری و مطالعه گسترش این ویروس, سرعت بخشیدن به توسعه درمان واکسن و تست و تولید هدایت اقدامات است که عموم مردم باید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.
 • سیسکو: از اوایل مارس سیسکو دارای وجوه اهدا شده به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی طراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد و محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای حمایت از بی خانمان ها و مردم رو به مالی یا ناامنی غذایی با توجه به COVID-19. سیسکو نیز ارائه خود را Webex ویدئو کنفرانس و امنیت محصولات به صورت رایگان برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان و مدارس و دولت و کارفرمایان در پاسخ به COVID-19.
 • سیتی: سیتی بنیاد متعهد حمایت COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانی و هیچ بچه ای گرسنه و همچنین بین المللی کشور خاص تلاش. سیتی نیز همسان کمک های عمومی به هیچ بچه ای گرسنه و متعهد بودجه اضافی در ایالات متحده به مشاوره مالی و کمک های فنی خدمات در دسترس برای صاحبان کسب و کار کوچک و خانواده دچار مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.
 • The Coca-Cola Company: شرکت کوکا کولا و کوکا کولا بنیاد اعلام کرد این سهم جهانی COVID-19 تلاش طریق بسیاری از سازمان ها هستند که در پاسخ به نیازهای برخی از آسیب پذیر ترین در طول این زمان. سهم ساخته شده اند به سازمان های بین المللی مانند کاریتاس و جامعه بین المللی صلیب سرخ و داخلی سازمان مانند تغذیه امریکا و پسران و دختران باشگاه از امریکا است. تعدادی از کوکا کولا bottlers نیز redeploying منابع تولید ضد عفونی کننده دست و همکاری برای ایجاد سپر چهره برای خط مقدم پزشکی تیم است.
 • Emerson Collective: امرسون جمعی تعهد به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به تلاش و همچنان به سرمایه گذاری در مهم سازمان های منطقه ای مانند یک هکتار صندوق است که پشتیبانی از بیش از یک میلیون مزرعه خانواده در آفریقا. در پاسخ به COVID-19 یک هکتار صندوق بسیج شبکه خود را از 8,000 اعتماد روستایی کارکنان و بیش از 100000 جامعه داوطلبان برای ارائه بحرانی لوازم کشاورزی و کمک های فنی است که اطمینان از کشاورزان محلی امن برای کسب و کار باز.
 • GSK: GSK اعلام تعهد به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی طراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد در مارس 25, سال 2020 است.
 • جانسون و جانسون: جانسون و جانسون اعلام کرده است منجر کانديد واکسن برای COVID-19 و تعهد به سرعت در حال سرعت بخشیدن به R&D بشر تست و ظرفیت تولید به عرضه بیش از یک میلیارد دوز بی خطر و موثر واکسن در سراسر جهان در یک غیر انتفاعی و اساس اضطراری همه گیر استفاده کنید. علاوه بر این شرکت متعهد شده است بودجه برای حمایت از خط مقدم سلامت کارگران است. جانسون و جانسون جهانی COVID-19 پاسخ را می توان یافت در اینجا.
 • آی بی ام: آی بی ام ساخته شده است یک کمک مالی به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانیو همچنین به عنوان یک کارمند دادن بازی کمپین برای حمایت از واکنش جهانی به COVID19. IBM محبوب کانال آب و هوا نرم افزار و وب سایت نیز اهدا بنر فضا به شهروند جهانی به ترویج این رویداد در سراسر جهان است.
 • پپسی: این شرکت پپسی پایه و اساس ساخته شده است یک کمک مالی به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی. پپسی همچنین همکاری با شهروند جهانی در این منجر به OneWorld: با هم در خانه به پشتیبانی از طیف وسیعی از طراحی خلاق و پرداخت منابع رسانه ای. این تلاش بخشی از پپسی را بزرگتر COVID-19 امداد کمک های که عبارتند از: بودجه پشتیبانی حیاتی مانند دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی تست غربالگری و خدمات و توزیع بیش از 50 میلیون وعده های غذایی مغذی به خطر جمعیت با حمایت از بانک های مواد غذایی و دیگر همکاران در سراسر جهان.
 • Procter & Gamble: Procter & Gamble کمک به میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر جهان با ارائه بهداشت و تمیز کردن محصولات برای نگه داشتن مردم در امن و سالم در خانه است. در علاوه بر این به ارائه محصولات به صورت نقدی و در نوع حمایت Procter & Gamble و مارک های خود در حال خدمت جوامع متاثر COVID-19 توزیع ماسک های ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات برای تسکین سازمان دادن رایگان خشکشویی خدمات به کارگران در خط مقدم و همچنین ارائه اصلاح و محصولات مراقبت از پوست به مراقبت های بهداشتی کارگران برای اطمینان از ماسک خود را به درستی. این شرکت همچنین کمک به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانی و حمایت بیش از 200 محلی سازمان های امدادرسانی در سراسر جهان است.
 • بنیاد راکفلر: بنیاد راکفلر در حال کار خستگی ناپذیر برای کمک به میلیون ها نفر از مردم که در حال تلاش برای قرار دادن غذا روی میز و به پایان می رسد دیدار در طول COVID-19 بحران با گسترش دسترسی به مواد غذایی و فواید آنها سزاوار است. پایه و نیز تعهد خود را به راه اندازی یک استراتژی ملی برای گسترش تست و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد به امریکا بازگشت به کار.
 • دولت مزرعه: مزرعه دولتی است که برای ارائه کمک به مشتریان خود در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. علاوه بر این, مزرعه دولت اعلام کرد کمک به سازمان های امدادرسانی در سطح محلی.
 • این Stadler بنیاد خانواده: این Stadler بنیاد خانواده است که حمایت از این که تلاش های خود را از طریق COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق به ساخت انعطاف پذیر سیستم های سلامت – تضمین این که خط مقدم بهداشت و درمان کارگران دسترسی به بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).
 • هدف: به عنوان بخشی از یک جهان: در خانه, هدف ساخته شده است که کمک مالی به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی. علاوه بر این شرکت افزایش سرمایه گذاری خود را در خط مقدم اعضای تیم و همچنین اهدای کمک های مالی به, جهانی, ملی و محلی در سازمان که پرداختن به بزرگترین نیاز در جوامع خود از جمله جمعیت های آسیب پذیر.
 • Teneo: جهانی مدیر عامل شرکت مشاوره Teneo, بسیج, خود, مشتریان, همکاران و کارکنان برای کمک به جمع آوری کمک های مالی از جمله کارمند و شرکت مطابقت بودجه برای حمایت از مبارزه جهانی علیه COVID-19 از جمله حمایت از COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانی و سازمان های محلی در خط مقدم.
 • Vodafone: Vodafone 27 پایه اعلام کرده است که در پاسخ به شیوع COVID-19 با کمک های مالی و پشتیبانی فنی را آموزش دیجیتال سیستم عامل در دسترس به صورت رایگان. آنها repurposed DreamLabخود نرم افزار تلفن همراه با همکاری کالج سلطنتی لندن برای مهار قدرت پردازش از میلیون ها نفر از شارژ تلفن همراه به تحقیقات داروهای جدید در مبارزه با کروناویروس.
 • Verizon: به عنوان بخشی از یک جهان: با هم در خانهورایزون ساخته شده اضافی کمک مالی به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان جهانی بهداشتاضافه کردن به این تعهد است که این شرکت کمک به صندوق قبل از این ابتکار است. ورایزون نیز کمک کرد با این متن به عمل قابلیت در طول پخش بخشی از یک جهان: در صفحه اصلی نشان می دهد در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد بیننده را بحرانی اقدامات به منظور بالا بردن آگاهی و رهبران به آدرس این بیماری همه گیر.
 • WW International, Inc.: WW International, Inc. ارائه تا 10 میلیون وعده های غذایی و 3 میلیون پوند از محصولات تازه با شرکای سالم و بی خطر موج و تغذیه امریکا است.

سرپرستی با همکاری لیدی گاگاهنرمندان شرکت کننده در پخش ویژه شامل Alicia Keys, Amy Poehler, Andrea Bocelli, Awkwafina, Beyoncé Knowles-کارتر Billie Eilish, Billie Joe Armstrong سبز روز Burna Boy, Camila Cabello, Celine Dion, Chris Martin, David & Victoria Beckham, Eddie Vedder, Ellen DeGeneres, التون جان, FINNEAS, ادریس و سابرینا Elba, J Balvin, Jennifer Lopez, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, LL COOL J, Lupita Nyong‘, o, Maluma, Matthew McConaughey, اپرا وینفری, Paul McCartney, Pharrell Williams, Priyanka Chopra, جوناس, Sam Smith, Shah Rukh Khan, Shawn Mendes, Stevie Wonder, تیلور سویفتسنگ نوردو آشر.

پخش همچنین شامل سابق ایالات متحده برای اولین بار بانوان خانم لورا بوش و خانم میشل اوباما, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, سازمان ملل متحد معاون دبیر کل آمنه J. محمد و که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus.

شش ساعت دیجیتال رویداد شامل عملکرد و ظاهر از Adam Lambert, Andra روز, Angèle, Anitta, آنی لنوکس, Becky G, بن پلات, Billy Ray Cyrus, سیاه, قهوه, Bridget Moynahan, Burna Boy Cassper Nyovest, Charlie Puthکریستین و کوئینز مشترک, Connie Britton, Danai gurira شاهددلتا, Neighbours, Don Cheadle, Eason چان, Ellie Goulding, ارین ریچاردز, FINNEAS, هایدی کلوم, Hozier, Hussain Al Jassmi, Jack Black, Jacky Cheung, Jack Johnson, Jameela جمیل, James McAvoy, جیسون سیگل, Jennifer Hudson, Jess Glynne, Jessie J Jessie Reyezجان افسانه Juanes, همراهی Kesha, Lady Antebellum, Lang Lang, Leslie Odom جونیور, لوئیس همیلتون, لیام پین, لیلی Reinhart, لیلی Singh, Lindsey Vonn, لیزا Mishra, لولا لنوکس, Luis Fonsi, Maren Morris, Matt Bomer, مگان Rapinoe, Michael Bublé شیری شانس نائومی اوزاکا Natti Natasha, Niall Horan, Nomzamo MbathaP. K. Subban, تصویر, این, Rita Ora, Samuel L Jackson, سارا جسیکا پارکر, سباستین Yatra Sheryl Crow, شو Madjozi, SOFI TUKKER, SuperM, قاتلان, Tim Gunn, Vishal Mishra و زوکرو.

سود ویژه پخش شده در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در ABC, NBC, ViacomCBS شبکه CW, iHeartMedia, Bell Media شبکه و سیستم عامل در کانادا و هوا در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 در 7:15 p. m. به وقت تهران در بی بی سی یک.

اضافی رسانههای شامل: AXS TV beIN Media Group, عصر ایران, رسانه های Canal + بین المللی Caracol, تلویزیون, کوروس, سرگرمی, Deutsche Telekom, Digicel, DPAN.TV زبان اشاره آمریکایی (ASL) پشتیبانی شده توسط Comcast DPG, رسانه, دبی -, تلویزیون, فرانسه-TV, Fuji TV, Hulu-ژاپن بینش تلویزیون JOOX کاتز شبکه های LiveNow/یازده ورزش Mediacorp M6-فرانسه, MultiChoice, National Geographic, Naver پارسیان, نوا-بلغارستانیک قهرمانی RAI ایتالیا, Rede Globo Rogers Media RTE, RTL, Sony Pictures-آمریکای لاتین, هفت, شبکه, Sony Pictures-هند ترنر شبکه تلویزیونی بین المللی, SVT سوئد, TV2-دانمارک, TV2-نروژ, TVE-اسپانیا , TV4-سوئد, UNIVISION, Viacom18 و YLE-فنلاند.

شش ساعت دیجیتال جریان سرپرستی از سراسر جهان منجر به جهانی پخش با بسیاری از عملکرد و حضور در پخش یکmazon نخست تصویری, سیب, ARD, beIN Media Group, بل, رسانه, Brut, رسانه های Caracol, تلویزیون, کوروس, سرگرمی, DailyMotion, Deutsche Telekom, Digicel, Facebook, فرانسه-TV, Hulu-ژاپن IMDb, Instagram, JOOX, LiveXLive M6-فرانسه, Mediacorp, Multichoice Naver پارسیان, شبکه 10, یک قهرمانی, Rede Globo راجرز رسانه های Roku SET & Sony-Liv, The Guardian, جزر و مد TuneIn, TV2-دانمارک, TV2-نروژ, TVE-اسپانیا TVI پرتغال-حرکت یا کشش ناگهانی, Twitter, Yahoo, YLE-فنلاند و یوتیوب.

یک جهان: با هم در خانه نیز به زودی به Alibaba TencentBaidu bilibili, Bytedance, Kuaishou, NetEase و Weibo.

اجرایی تولید یک جهان: با هم در خانه هستند میشل آنتونی جهانی, گروه موسیقی, Declan کلی از Teneo, بابی کمپل از Haus of Gaga و جولی Greenwald از اقیانوس اطلس ، با تشکر ویژه باور نکردنی کارکنان و پیمانکاران از شهروند جهانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای هفته ها در این ویژه, در حالی که همچنین مدرسه در منزل فرزندان خود مراقبت از پدر و مادر و جامعه خود. لطفا www.globalcitizen.org برای یک لیست از این افراد شگفت انگیز.

ماه گذشته در پاسخ به جهانی همه گیر جهانی, شهروند راه اندازی فوری کمپین در حمایت از COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای که. دعوت از افراد برای اقدام و درخواست رهبران جهان و شرکت های بزرگ برای حمایت از, پاسخ با منابع کافی شهروندان جهانی از بیش از 150 کشور در سراسر جهان گرفته اند صدها نفر از هزاران نفر از اقدامات در حمایت از پاسخ صندوق. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه اتصال و اقدام بازدید globalcitizen.org/togetherathome.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهروند جهانی و برای حمایت از COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق کهلطفا globalcitizen.org و follow @GlblCtzn Twitter, Facebook و Instagram با استفاده از #GlobalCitizen.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که پاسخ به همه گیر و COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق, لطفا به www.who.int/COVID-19 و follow @که در Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn و Infinite.

تماس با ما:

شهروند جهانی:
Charmion N. Kinder, [email protected]

سازمان بهداشت جهانی:
پل Garwood, [email protected]

برای ایالات متحده سوالات مطبوعات:
آفتاب ساکس از طرف شهروند جهانی [email protected]

بین المللی مطبوعات سوالات:
Weber Shandwick از طرف شهروند جهانی [email protected]

منبع شهروند جهانی

لینک های مرتبط

http://www.globalcitizen.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im