یک جهان مبارزه: دانشگاه پکن تقویت همکاری جهانی در میان COVID-19

در این مدرسه زبان های خارجی (SFL) در شهر پکن دانشگاه ترجمه شده در چین اسناد رسمی در پیشگیری و کنترل COVID-19 به عربی و منتشر ضد COVID-19 اسناد (به عربی Version) در مارس 6 در یک ویدیو کنفرانس با 11 عربی سفرای چینمدیر دفتر نمایندگی از لیگ کشورهای عربی به چینو 8 سفرای عرب به چین.

از ماه مارس در امید های چین ضد pandemic تجربه با جهان عرب هیئت علمی و دانشجویان گروه زبان عربی خود را اختصاص داده شده به ترجمه دستورالعمل حاوی توسط چین ملی کمیسیون بهداشت. عربی مواد توزیع خواهد شد به عربی سفارتخانه ها در چین, چینی, سفارتخانه ها و شرکت های دولتی در کشورهای عربی به طوری که این منابع ارزشمند می تواند در دسترس عربی گسترده تر جامعه و کمک به 400 میلیون نفر زندگی می کنند در 22 کشورهای عربی و منطقه کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس و در نهایت تسخیر آن است.

عربی تالیف شامل “پروتکل پیشگیری و کنترل COVID-19 (نسخه 1-6)” و “تشخیص و درمان پروتکل برای رمان Coronavirus پنومونی (نسخه آزمایشی 7)“. برای اطمینان از دقت و کارشناسان خارجی نیز دعوت به ویرایش ترجمه. علاوه بر این تعدادی از کلید راهنمایی اسناد نیز ارائه شده است به زبان انگلیسی با غلط گیری از کارشناسان در PKU مرکز علوم بهداشت.

علاوه بر این به عنوان بخشی از تلاش ها برای کمک به خارجی ها بهتر درک شرایط پزشکی که آنها ممکن است در سراسر آمده در اطلاعیه ها و اخبار نوشته شده در دانشکده و دانشجویان از SFL با هم قرار دارند چند زبانه COVID-19 اصطلاحات کتاب در 21 زبان مختلف.

دکتری چن Binbin از گروه چینی در شهر پکن دانشگاه رفت و به طول های بزرگ برای راه اندازی یک ترجمه گروه شناخته شده به عنوان “چین-ایران اپیدمی پیشگیری متقابل کمک تیم” گرد هم آوردن بیش از 200 داوطلب از چین, ایران و افغانستان به ترجمه چین ضد همه گیر دانش و تجربه به فارسی و به اشتراک گذاری آنها را با ایرانیان از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

پس از COVID-19 شیوع شهر پکن دانشگاه به تصویب رسید کشت از اقدامات در پاسخ آن. تیم پزشکی از 454 متخصصان مراقبت های بهداشتی از PKU وابسته به بیمارستان شد و بلافاصله اعزام به ووهان چین بدترین آمار شهرستان. این ترم بیش از 2800 معلمان تدریس 4,437 دوره های آنلاین به بیش از 40 ، 000 دانش آموزان در انواع سیستم عامل آنلاین. 60 از PKU‘s بین المللی معلمان آینده از 31 مختلف کشورها و مناطق در سراسر 5 قاره غلبه بر چالش های ناشی از بودن در مناطق مختلف و در ادامه به آموزش کلاس های خود را.

علاوه بر این دانشگاه پکن است فعال در های خود را ضد همه گیر با تجربه دانشگاه در سراسر جهان در طول چند ماه گذشته. دانشگاه گسترده ای از گفتگوهای انجام شده از طریق شرکت در مجمع جهانی اقتصاد جهانی دانشگاه انجمن مدیران و برگزاری ویدئو کنفرانس با شریک دانشگاه ها از جمله دانشگاه توکیودانشگاه کالج لندن, قاهره , دانشگاه, دانشگاه میشیگان و قطر دانشگاه.

همکاری های بین المللی نقش حیاتی در مبارزه با این بیماری همه گیر. به عنوان COVID-19 شیوع باقی می ماند و شایع در بسیاری از نقاط جهان دانشگاه پکن ادامه خواهد داد برای حفظ ارتباطات آنلاین با موسسات آموزش عالی در سراسر جهان و همه اعضای PKU جامعه خواهد یدکی هیچ تلاشی برای حمایت از مبارزه جهانی.

منبع دانشگاه پکن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im