یکی از سنت پل قدیمی ترین خانه برای فروش: آن را مانند راه رفتن به موزه’

ارواین پارک یکی از سنت پل قدیمی ترین محله های بسیار زیبا است که آن را یک نقطه محبوب برای مراسم عروسی.

زوج های بی شماری را رد و بدل پاکستان در آن پارک مرکزی با مزین چشمه و gazebo حلقه دار توسط شکوه ویکتوریا دوران خانه ها و درختان بلوط.

اما در اوایل ’70s, ارواین پارک بود بسیار زیبا.

بسیاری از خانه های قدیمی خیلی مختصر و مفید که در شهرستان در نظر گرفته razing آنها را برای ساخت مسکن عمومی است. ساکنان بسیج و امن وضعیت تاریخی برای ارواین پارک که موجب احیای. این شهر به فروش می رسد ویران خانه های قدیمی برای $1 به خریداران مایل به زندگی می کنند وجود دارد و سرمایه گذاری در آوردن آنها را به کد.

استیو و وال Laugtug خود را خریداری آجر فدرال-سبک خانه مشرف به پارک حدود 40 سال پیش از یکی از کسانی که $1 خریداران/renovators.

“ما آمد و در پایان دم از این روند گفت:” استیو. “آن دسته از هیپی رفع زهوار در رفته خانه های قدیمی با داربست و نردبان مانند رفتن به یک توسعه جدید است اما خانه های قدیمی بود.

“در آن باقی می ماند که راه را برای نزدیک به 10 سال است. DIYers نمی حرکت سریع واقعی. آن را التقاطی و بد بو.”

وجود دارد یک حس واقعی از جامعه در میان کسانی که در تلاش برای بازسازی محله, او گفت:. “همه کمک همه. همه ما تعجب اگر آن را اشتباهترین چیزی که ما تا کنون انجام داد. وجود دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پارک.”

در حال حاضر کسانی که در بازسازی خانه های قدیمی در حال مهربان و با ارزش است. و محل خود فقط چند بلوک از رستوران ها از غرب خیابان هفتم و اکسل انرژی مرکز تبدیل شده است بسیار مطلوب است.

“این فوق العاده کمی خواب آلود جیب” گفت: استیو.

مینه سوتا بود و هنوز هم یک قلمرو زمانی که محله برای اولین بار platted در سال 1849 در نزدیکی رودخانه را از بالا فرود که در آن steamboats متوقف شده است.

ارواین پارک طراحی شده بود با یک فضای باز در وسط مانند یک نیو انگلند-سبک مربع های عمومی و افراد مرفه شروع به ساخت خانه وجود دارد.

این Laugtugs’ خانه ساخته شده بود در سال 1854 سال, St. Paul گنجانیده شده بود به عنوان یک شهر است.

این سومین قدیمی ترین خانه هنوز ایستاده در خیابان, با توجه به استیو. خانه نقل مکان شده است و نزدیک به پارک از خود سایت اصلی که Laugtugs آن را خریدم.

که در آن نقطه آن را در واقع یک پوسته در یک جزئی پایه و اساس است.

“ما به پایان رسید بنیاد و rehabbed کل خانه” سعید استیو, به روز رسانی mechanicals لوله کشی و سیم کشی و بازگرداندن اصلی چوب گسترده تخته کاج طبقه و درب.

در یک نقطه از خانه شده بود به آپارتمان تقسیم و حذف دیوارهای داخلی به بازگشت آن را به یک 3,600 فوت مربع تک خانواده اقامت.

آنها را حفظ کرده و دوباره به صفحه اصلی دوره شخصیت dentil قالب و جزئیات دیگر و به روز رسانی به کوره های چوب برای شومینه در اتاق نشیمن و اتاق خواب استاد.

“شما فکر می کنم شما در یک خانه در ویلیامزبرگ” استیو گفت. “مرتب کردن آن مانند راه رفتن به یک موزه اما با مدرن آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی و تهویه مطبوع.”

در حال حاضر زن و شوهر در حال حرکت به کالیفرنیا به نزدیکی خود را تنها نوه و خانه خود را در بازار برای $649,900.

“خانه های قدیمی را می توان تیره و دلتنگ اما این اتحاد بزرگ با پنجره های اصلی موجی شیشه” استیو گفت: همراه با نمایش unobstructed از پارک. “شما راست می توانید به چشمه.”

وال Laugtug, 612-751-9921, 123 هزینه تخت ملک دارای فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de