یکی از بایدن را شاکیان می گوید او را به او رای

یک زن که در سال گذشته متهم, جو بایدن, نامناسب, لمس کردن در حال حاضر می گوید که او پشت این presumptive حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد, گزارش, هرست, کانکتیکات, رسانه های.

“من می خواهم به مطمئن شوید که پیام من سعی کردم به ارسال سال گذشته در مورد بدن استقلال و حق شفعه — من می خواستم مطمئن شوید که داستان حفظ شده است” امی Lappos گفت. “و من نمی خواهم به weaponized. من حمایت جو بایدن در حال حاضر.”

Lappos در مارس 2019 گفت: هارتفورد کورانت که بایدن عمل نامناسب در سال اول خود را به عنوان معاون رئیس جمهور زمانی که او در اثر مالش بینی خود در طول سال 2009 سیاسی جمع آوری کمک در Greenwich, Connecticut.

با وجود اتهامات Lappos گفت: او قصد دارد برای رای بایدن.

“آیا من می خواهم برای پایان دادن به جو بایدن دو مرد سفید در انتخابات ؟ نه واقعا. من نمی بینم این که بسیار مترقی” گفت: Lappos. “با این حال جو بایدن انتخاب قطعی و بدیهی است به ضرب و شتم [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر و من از او حمایت.”

Lappos همچنین گفت که او معتقد است چیزی اتفاق می افتد به سابق سنا کارمند تارا Reade است اما برخی از شک و تردید در مورد جزئیات دقیق.

Reade گفت: در سال 1993 بایدن او تحت فشار قرار دادند تا در برابر یک دیوار در یک نیمه خصوصی راهرو و تجاوز جنسی ،

“من باور دارم و پشتیبانی تارا Reade. من او را به نفع شک” گفت: Lappos. “من نمی خواهد شرکت در هر یک از هجوم او به خاطر من معتقدم که او صحبت می کند از محل تروما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im