استکهلم, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — Oncopeptides AB (Nasdaq استکهلم: ONCO) امروز اعلام کرد که رولف Gulliksen منصوب شده است جهانی و رئیس شرکت ارتباطات است. رولف 30 سال تجربه از ارشد شرکت ارتباطات نقش در زندگی علم و صنعت و مشاوره.

قبل از پیوستن به Oncopeptides او به عنوان رئیس شرکت ارتباطات در Hansa Biopharma.

او خواهد بود یک عضو Oncopeptides’ مدیریت تیم و شروع خواهد شد امروز.

“ارتباط خواهد بود بحرانی تابع برای حمایت از ما در حال رشد کسب و کار و حضور در بازارهای کلیدی و هموار کردن راه برای ما پتانسیل تجاری راه اندازی” می گوید: Jakob Lindberg, مدیر عامل شرکت Oncopeptides.

در مورد Oncopeptides

Oncopeptides یک شرکت دارویی با تمرکز بر توسعه درمان های هدفمند برای درمان دشوار خونی بیماری است. این شرکت با تمرکز بر توسعه منجر نامزد محصول melflufen برای اولین بار در کلاس ضد سرطان پپتید-مواد مخدر مزدوج است که به سرعت در حال ارائه یک alkylating حمل بار به سلول های تومور. Melflufen در حال توسعه به عنوان یک درمان جدید برای خونی سرطان میلوم متعدد و در حال حاضر در حال بررسی در مطالعات بالینی متعدد از جمله محوری فاز 2 افق مطالعه و مداوم فاز 3 اقیانوس مطالعه است. Oncopeptides مقر است که در استکهلم سوئد و آمریکا و دفتر مرکزی آن در ایالت ماساچوست. این شرکت ذکر شده است در اواسط کلاه بخش در نزدک استکهلم با صدای تیک تیک ONCO.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

Jakob Lindberg,
مدیر عامل شرکت Oncopeptides
E-mail: [email protected]
تلفن: +46-8-615-20-40

مهار Piir,
رئیس روابط سرمایه گذار در Oncopeptides
E-mail: [email protected]
تلفن همراه: +46-70-853-72-92

این اطلاعات ارائه شده برای انتشار در 08.00 CET آوریل 2 سال 2020.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.oncopeptides.com.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/oncopeptides-ab/r/oncopeptides-strengthens-its-corporate-communications-function-by-appointing-rolf-gulliksen-as-globa,c3079133

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Oncopeptides AB

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im