در مسیر نوآوری Ltd. به انتشار سه ماهه اول سال 2020 نتایج مالی و میزبان یک کنفرانس در چهار شنبه, مه 6 در 9 am PDT

YOKNEAM, اسرائیل, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — در مسیر نوآوری Ltd. (OTI) (OTCQX: OTIVF) یک ارائه دهنده جهانی از ارتباطات میدان نزدیک (NFC) و پرداخت بدون پرداخت پول نقد حل خواهد شد انتشار نتایج مالی سه ماهه اول منتهی به 31 مارس سال 2020 قبل از بازار باز در چهار شنبه, مه 6th, 2020.

مدیریت میزبان یک سرمایه گذار کنفرانس در 9:00am می باشد و در مارس 6th, 2020, به بحث در مورد OTI را در سه ماهه اول سال 2020 نتایج مالی ارائه یک به روز رسانی شرکت و نتیجه گیری با زنده پرسش و پاسخ به سوالات از شرکت کنندگان است.

برای شرکت لطفا از اطلاعات زیر استفاده کنید:

Q1 سال 2020 تماس های کنفرانس و پخش
تاریخ: چهار شنبه, مه 6 2020
زمان: ساعت 9:00 صبح Eastern Daylight Time (6:00 am PST)
ایالات متحده شماره گیری: 1-888-317-6002
بین المللی شماره گیری: 1-412-317-5245
پخش: https://www.webcaster4.com/Webcast/Page/1720/34474

لطفا شماره گیری در چند دقیقه قبل از شروع تماس و درخواست برای پیوستن به “در مسیر نوآوری Q1 سال 2020 درآمد کنفرانس تلفنی” برای اطمینان از به موقع مشارکت.

کنفرانس تلفنی در دسترس خواهد بود برای پخش با کلیک کردن در اینجا و از طریق روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت این شرکت.

در مورد در مسیر نوآوری Ltd
در مسیر نوآوری (OTI) یک رهبر جهانی در طراحی و ساخت و فروش امن cashless راه حل های پرداخت بدون تماس با استفاده از تکنولوژی NFC. OTI زمینه-ثابت نوآوری مستقر شده اند در سراسر جهان به آدرس cashless پرداخت خودکار خرده فروشی و نفت در بازارهای. OTI توزیع و پشتیبانی از راه حل های خود را از طریق یک شبکه جهانی از دفاتر منطقه ای و اتحاد است. برای اطلاعات بیشتر www.otiglobal.com.

بندر امن / به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل صریح یا ضمنی اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 و سایر قوانین اوراق بهادار فدرال. هر زمان که ما با استفاده از کلمات مانند “را” “نگاه به جلو” “انتظار” “پیش بینی” “قصد,” “طرح” “برآورد” “ايمان” “باید” “می” و یا عبارات مشابه ما در حال ساخت اظهارات به جلو نگاه. چرا که چنین اظهاراتی مقابله با حوادث آینده و بر اساس OTI فعلی انتظارات آنها در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت و نتایج واقعی عملکرد و یا دستاوردهای OTI می تواند مادی متفاوت از کسانی که در توضیح داده شده یا ضمنی اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی. عواملی که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده توسط ما به دنبال اظهارات مندرج تحت عناوین “عوامل خطر” در تازه ترین گزارش سالانه (فرم 10-K) و دیگر شناخته شده و ناشناخته ابهامات و عوامل خطر از جمله کسانی که دقیق از زمان به زمان در شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. به دنبال اظهارات ساخته شده از تاریخ از این نسخه و ما به صراحت انکار هر گونه تعهد یا انجام به روز رسانی اظهارات به جلو نگاه. خواننده هشدار به جای تکیه بی در اظهارات به جلو نگاه.

OTI روابط سرمایه گذار تماس:
ایهود Helft
GK سرمایه گذار و روابط عمومی
+1 646 201 9246
[email protected]

منبع در مسیر نوآوری Ltd. (OTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de