در این مجزا آریزونا بعد ما شادی در شادی بهار بیس بال

ما در حال خارج Hohokam ورزشگاه هنگامی که جمعیت به سلامتی بنابراین ما عجله سراسر پوشیده از چمن میدان که در آن ما می خواهم فقط با پرداخت 5 دلار به پارک.

پسر عموی من ترزا او همسر جانت و من حرکت از طریق کوتاه امنیت خط و من جرعه جرعه مارگاریتا قبل از گوینده تماس “توپ بازی!”

من می دانم این است که بیس بال. باید آن را یک آبجو سرد است. اما این نیز آریزونا که توضیح می دهد که چرا من برگزاری دو tacos و پنیر quesadilla به جای یک سگ داغ.

ما پیدا کردن یک نقطه در چمنی خود و کشش. ورزشگاه پر شده است عمدتا با طرفداران ما تشویق دایاموند بکس ما در تیم شهر.

مردم در اطراف ما خاطره در پتو و به عنوان بچه های خود را به رول کردن کمی شیب آنها چت با چپ fielder در مورد او چگونه باید تبادل به جای هر کس را بر روی تپه.

من دوست دارم که در مورد بهار, آموزش. نه تنها بلیط ارزان (ما snagged ما برای 7 دلار هر) جو گاه به گاه است. ما سازمان دیده بان طرفداران خود را دریافت تصاویر گرفته شده با D-پشت پارچ مورچه برادلی به عنوان او سر به ستاره شرق.

بازیکنان اذعان فریاد تشویق با thumbs-up. شما می توانید استراق سمع مکالمات بین آنها و داوران.

این بیس بال اطمینان حاصل کنید. اما در آریزونا بهار آموزش به طور سنتی به معنای پایان زمستان. ما ریختن ما مانتو و بازی پر از قلاب از کار به خیس خوردن تا خورشید بدون combusting.

من از آمدن به بازی به صورت 30 سال هر چند من خیلی از طرفدار ورزش. من در آن زمان به نظر می رسد برای کم کردن سرعت و اندازه گیری در نوبت به جای ساعت.

با پایین سوم, دو ساعت بعد از ما وارد این دایاموند در حال از دست دادن بزرگ از 10 به 1. ما زحمت ما شلوار کردن از ما زانو به قهوهای مایل به زرد ما ، ترزا و جانت دریافت ذرت سگ.

من دروغ پشت روی چمن ها و گوش دادن به تلفن های موبایل از این مجزا آریزونا در روز است. این را حفظ خواهد کرد من تا بهار آینده.

رسیدن به کارینا مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید