در روز 1 stay-در-خانه سفارش در مینه سوتا, خیابان رفتن آرام

شنبه خطور تیره و خاکستری نوع از بعد زمانی که یک فرد ممکن است تصمیم به ماندن در داخل.

و در بیشتر قسمت ها Minnesotans انجام داد. چرا که آنها تا به حال.

در اولین روز از “ماندن در خانه” منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به طور معمول شلوغ پیاده رو در سراسر کشور خالی بود. رشته های ورزشی و سالن های ورزشی رفت و استفاده نشده و خیابان های اصلی آرام بود.

هیچ لگد زدن لاستیک در نمایندگی مجاز و فروش خودرو بدون صبحانه در رستوران مورد علاقه خود را بدون سوار چرخ و فلک. بیشتر از همه, هیچ تماس بگیرید.

در یک منطقه گام گذاشتن در آن عمیق ترین مستند تا به حال به نگه داشتن یک ویروس مرگبار در خلیج خلق و خوی بود موقر و آرام چشم انداز زندگی هنوز هم تا حد زیادی خالی از مردم است.

“من فکر می کنم این وهم آور” گفت: 24 سال برایان اندرسون به عنوان او و دوست مدیسون هرش راه می رفت از Whole Foods Co-op در دولوت پس از گرفتن قهوه صبح روز شنبه. “همه در لبه.”

صدها نفر از کسب و کار در سراسر کشور بودند تاریک برخی با “بسته” نشانه های ضبط شده خود را به درب در حالی که بیش از چند خریداران و واکر مرور در پیاده رو و مسیرهای پیاده روی تن ماسک امید به کاهش شانس خود را از قرار گرفتن در معرض به سرعت در حال گسترش coronavirus.

از جان گذشته برای اجرای errands و یا ورزش Minnesotans رنگی به چند مکان آنها می تواند جمع آوری — عمدتا پارک ها و فروشگاه های مواد غذایی. اما حتی در آن آبادیها از فعالیت های خلق و خوی بود و یادآوری خطر عفونت آویزان بیش از هر تعامل است.

“این فقط همان حال” هرش گفت.

‘اجتماعی سکون’

در مینیاپولیس, مرکز شهر, خیابان بودند تا حد زیادی آرام و تنها چند خودرو کروز از طریق منطقه مرکزی کسب و کار.

این رستوران در خیابان Nicollet بسته شد به جز چند که ارائه شده takeout. دیگران تا به حال انباشته صندلی های خود در داخل و درهای قفل شده است.

“تمام مواد غذایی الکل و پول حذف شده از این محل” را بخوانید نشانه های ضبط برای ویندوز مدافع شیطان.

پایین خیابان در قلب خیابان خوردن وجود دارد نشانه کمی از یک ساعت ناهار عجله. چندین رستوران ارسال شده نشانه های تبلیغات منظقه وانت. چند خودرو متوقف شد.

“هیچ تماسی سکسی است!” خواندن نشانه خارج گلم عروسک دونات. “با ما تماس بگیرید … و ما خود را اجرا کرد.”

پیاده رو اکثرا خالی و پارکینگ است که مردم به طور معمول برای مبارزه با شد آسان برای پیدا کردن.

در سراسر رودخانه می سی سی پی از مرکز شهر متحرک در سنت آنتونی اصلی تئاتر خالی است. با Minnesotans دستور داد به جمع هیچ نشان می دهد بازی می کردند.

یک رنگی درخشان قطعه از آثار هنری در پیاده رو خارج از یک آسیاب هنرمند Lofts حاوی یک پیام جمع آن: “اجتماعی سکون.”

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: مردم باید به طور کلی شده است مطابق با اقامت در خانه سفارش دهید.

نقض حمل می تواند یک جریمه تا 1000 $یا 90 روز در زندان بود. اما از صبح روز شنبه پلیس صادر کرده است بدون استناد سالمند گفت:, و اضافه کرد که این گروه قصد دارد به تمرکز بر روی توسعه و آموزش و پرورش قبل از مصرف سخت تر اقدامات است.

“این در واقع یک بحران بهداشتی,” او گفت:.

‘آن را ‘ شهر ارواح’

پارکینگ, زمین های یخی و زمین های بازی در 600 هکتار ملی مرکز ورزشی در بلین معمولا پرتکاپو با ورزشکاران جوان و خانواده های آنها ساکت بودند ،

“ما زمینه های خالی هستند. ما زمین های یخی خالی هستند. ما پارکینگ خالی هستند. این بسیار غم انگیز گفت:” سارا Soli این مرکز افسر ارشد بازاریابی.

تاریخی در مرکز شهر Stillwater معمولا وزوز فعالیت در صبح روز شنبه نگاه بیشتر شبیه به “شهر ارواح” گفت: جیم Hoeffler به عنوان او و همسرش مورین و سگ خود را طلایه دار راه می رفت در مورد.

بیش از در خیابان های بازدید کنندگان قدم زدن از طریق بازار کشاورزان در Lowertown محله دیدم نه تنها به طور منظم گسترش مزرعه, مطرح, گوشت, صنایع دستی salsas و پنیر صنعتگر بلکه چند دست شویی ایستگاه بطری ضد عفونی کننده دست و نشانه ترغیب آنها به حفظ یک فاصله از فروشندگان و مشتریان دیگر.

“ما مطمئن بودیم اگر مردم خواهد آمد که امروز به دلیل [فرماندار] منظور” گفت: برندا کارلسون Eichten از Eichten بازار در مرکز شهر Minn.

همانطور که با بسیاری از شنبه, دوچرخه سواران و جاگر آمار مسیرهای پیاده روی در اطراف دریاچه کومو اما وجود دارد برخی از تفاوت مهم. مانند آنچه در ظاهر به یک فولاد ، یا مرد قد بلند با پوشیدن کامل روشن-پلاستیک صورت سپر به عنوان او با بازی های کوچک قهوه ای و سفید سگ.

یک فاصله ای کوتاه مارجوری McNeely هنرستان به عنوان باغ وحش و Como شهر پارک تفریحی ساکت بودند و هیچ کس در نزد دیگر از دختران جنوب حرکت کوچک دوچرخه گذشته نزدیک Cafesjian را چرخ فلک.

‘ما در حال bummed’

یادآور شد در همه جا از فعالیت هایی است که باید بوده است.

آمریکا بانک ورزشگاه بود که به میزبان RV نمایش تاریک بود آن کاورنو کشور میزبان به هیچ چیز.

“ما در حال bummed گفت:” جو کلاین از Hinckley. این بود که فقط یک شهر آخر هفته برای دیده بانی و امکان ارتقا به camper. آن را تفرج است که او 15 ساله که مبتلا به اوتیسم است به نظر می رسد به جلو به هر سال است.

“او را دوست دارد کمپینگ” کلاین گفت. “او عاشق رفتن به RV را نشان می دهد و رفتن داخل تمام اعضای کمپ.”

در هدف زمینه صفحه اصلی از دوقلوها مینه سوتا لری DiVito و 10 فرد زمینه خدمه باید مشغول قرار دادن نکات تکمیلی در staggeringly سبز و زمین بازی در زمان اولین بازی خانگی فصل بعد در این هفته.

اما با رطوبت گیر در برگزاری DiVito و خدمه اش باید downshifted حفظ این زمینه به عنوان اگر بیس بال باز خواهد گشت این تابستان.

“تحت فرماندار بخشنامه ما در حال رفتن به یک پسر [کار] یک روز دانستن است که ما تا کنون همراه ما در آماده سازی و نگه داشتن هر کس دیگری در خانه برای یک زن و شوهر از هفته” DiVito گفت. “یکی از ما را توده یونجه یا کاه سه تا چهار بار در هفته. ما برنامه های ما از کود دهی و آبیاری در جای خود و ما را صبر کنید.”

نقاط داغ برای مردمی antsy به خارج از خانه بودند مواد غذایی و فروشگاه های سخت افزاری به عنوان مردم مواجه نگردند تا در منابع و یا رفت و به دنبال چیزی است که آنها نیاز به بهبود صفحه اصلی و تعمیرات.

در Hirshfield را در دره اپل که در آن فروشگاه باز است و تنها به منظقه وانت کسب و کار ثابت بود و در زمان کمی قریب به اتفاق قربانیان.

“شما رو 22 درصد از جمعیت که در حال حاضر کار نمی کند و ناگهان همه از یک زمان به انجام پروژه های آنها بوده ام قرار دادن خاموش” گفت: مدیر فروشگاه جاش Rohlfing. “برای برخی از, آن را فقط به چیزی برای انجام.”

هنوز هم مشتریان شد مراقب باشید به نگه داشتن یک فاصله به عنوان آنها راه می رفت سمت راهرو. در Lakeville عجیبی آرام گرفته بود بیش محلی توله غذاهای پچ پچ کاهش می یابد و تقریبا به یک زمزمه.

صحنه مشابه بود در Hy-Vee در اوکدیل که در آن خریداران مراقب باشید به صبر در خط 6 فوت از هم جدا در مقابله با گوشت و دوباره در پرداخت.

برای بسیاری از تنها بودن در خارج اهمیت.

“ما فقط بی حوصله گفت:” مایک Mageau بود که برای یک پیاده روی با همسرش, شکایت خود, کالج, پسران اوون و ایان در دلوت را Lakewalk.

در Ramsey County parks کارکنان انتظار می رود در تعطیلات آخر هفته مشغول. آنها قرار است 40 قابل حمل جدید توالت مستقر اضافی پرسنل تعمیر و نگهداری باز اضافی دروازه های ورودی و ارسال شده ادبیات در مورد بهداشت خوب و اجتماعی فاصله سراسر از 7000 هکتار در 15 پارک.

فرماندار اقامت در خانه سفارش با پیش بینی احتیاطی است که آن را خوب به بازی در خارج, احتمال افزایش تعداد پارک های بازدید کنندگان county Parks کارگردان waterhouse گفت.

“مردم قطعا استفاده از پارک ها و گوش دادن به فرماندار توصیه به خارج و راه رفتن و پیاده روی و دوچرخه,” او گفت:. “ما دیده می شود به عنوان یک پناهگاه امن برای مردم به خصوص از آنجا که بسیاری از چیزهایی که در دسترس نیست.”

 

کارکنان نویسندگان کتی Galioto فیل میلر لیز Navratil Shannon Prather مری لین اسمیت و جیمز والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>