این آمار روز, مرجع تاریخ برای دولت فدرال پس از یک دهه تعداد از هر آمریکایی.

این بدان معنی نیست که شما در حال رفتن به خود را سرشماری سال 2020 فرم در پست امروز. در واقع تعداد بسیار کمی از فرم های کاغذی رفته اند به دلیل وجود فشار این زمان در اطراف برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است برای پر کردن اولین فرم آنلاین.

حدود 43.8 درصد از مینه سوتا خانواده ها در حال حاضر پاسخ کوتاه پرسشنامه عمدتا آنلاین, اما برخی بیش از تلفن یا یک مقاله پرسشنامه که از دیروز بعد از ظهر.

که فقط یک smidge پشت رهبر ملی — همسایه ما ویسکانسین — که در آن 44.3 درصد از خانواده ها بازگشته اند پاسخ خود را.

آیووا و نبراسکا در حال نزدیک پشت در حدود 43%. داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی هستند فقط کمی جلوتر از میانگین ملی از 36 درصد.

اداره آمار ایالات متحده منتشر و به روز رسانی روزانه بر روی وب سایت خود نمایش این خود نرخ پاسخ که در حال اندازه گیری درصد از خانواده های مختلف جغرافیا سطح که پاسخ داده اند که تا کنون بدون دخالت سرشماری کارگران است.

مارس 1 مرجع روز ملی سر دفعات مشاهده شده است. داده خواهد شد مورد استفاده برای تعیین کنگره نمایندگی و میلیون ها دلار برای شبکه امنیت برنامه.

هر خانوار خواسته است برای پر کردن یک پرسشنامه که شامل چند سوال در مورد همه مردم زندگی می کنند وجود دارد به عنوان از آوریل 1st, مانند هر فرد سن, نژاد, اسپانیایی, قومیت و رابطه خود را به سرپرست خانوار.

بسیاری از خانواده ها دریافت یکی از, اگر نه دو نامه از اداره آمار کارگردانی آنها را چگونه به آنلاین یا از طریق تلفن به تکمیل پرسشنامه. افرادی که دریافت ایمیل خود را از طریق P. O. جعبه و یا کسانی که زندگی در سرزمین های قبیله ای هر چند نمی توانست بدست این نامه ها. برخی از خانواده ها در مناطق که کمتر احتمال دارد برای پاسخ آنلاین ممکن است در حال حاضر دریافت مقاله پرسشنامه است که می تواند بازگشت از طریق ایمیل. اداره آمار منتشر شده از یک نقشه نشان دادن چه شکلی از ارتباطات است که در هر بخشی از مینه سوتا است.

بر خلاف سال های گذشته اداره آمار است اجتناب از پستی فرم های کاغذی به هر خانواده. اشکال خواهد شد از طریق پست بین مارس 8-16 به خانواده هایی که هنوز پاسخ نداده است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که انجام می شود متفاوت این بار گفت:” مینه سوتا امور خارجه متخصص سوزان Brower.

امروز صبح Brower را در رابطه با بسیاری از استان ها تحت فشار قرار دادند یک متن هشدار به حدود 1.3 میلیون مینه سوتا ثبت نام رای دهندگان تشویق آنها را به پر کردن فرم.

اداره آمار مقامات به خصوص مشتاق این سال برای دریافت به عنوان بسیاری از پاسخ های ممکن از پستها. رسیدن به مردم از طریق تلفن و یا ارسال سرشماری کارگران به دست کشیدن بر روی درب وقت گیر و پر هزینه است و با توجه به COVID-19 نیز ممکن است مشکل ساز باشد.

تظاهرات doorknocking و رویدادهای دیگر مردم را تشویق به پر کردن فرم های خود را که برنامه ریزی شده بود برای این هفته لغو شد با توجه به کوروناویروس. Brower گفت: گروه در مینه سوتا در حال تعویض به تماس های تلفنی به خصوص برای افرادی که در مناطقی زندگی می کنند که به طور سنتی پایین نرخ پاسخ در گذشته سرشماری.

حفاری را به سطح شهرستان در خود پاسخ دهی داده ها نشان می دهد که تغییرات گسترده ای را از جایی به جای دیگر اما در مناطق با نرخ های پایین هستند که به طور معمول رسیده از طریق دست تحویل مقاله پرسشنامه یا آمار داوطلبان جمع آوری پاسخ در فرد است. که برنامه ریزی شده است به رخ می دهد در حال حاضر تا 28 ماه مه در اولین, با توجه به COVID-19.

افرادی که زندگی در آن استان ها ممکن است بدست نامه باعث آنها را به استفاده از فرم آنلاین اما Brower گفت: آنها به انجمن خوش آمدید آنلاین بروید و آن را پر کنید در هر زمان. این امر به ویژه آشکار در شمال مینه سوتا شهرستانهای Mahnomen آشپز, دریاچه جنگل و Cass که همه زیر 20%.

مینه سوتا سنگ شهرستان برای اولین بار به گرفتگی 50% پاسخ نرخ Brower گفت. در واقع بسیاری از جنوبی مینه سوتا شده است برای پاسخ سریع.

“من می دانم که این آمار تعجب آور نیست مردمی در جنوب مینه سوتا” Brower گفت. “شده است وجود دارد بسیاری از کار خوب در رفتن وجود دارد, بیش از سال گذشته به اجازه دهید مردم در مورد آن می دانیم.”

چهار شهرستانهای ویسکانسین – واشنگتن, Calumet, Ozaukee و ووکشا — بالاترین نرخ در میان همه شهرستانهای ایالات متحده در هر 53% یا 54 درصد. کارور کانتی نیز در بالا 20 با حدود 51 درصد.

مینه سوتا مقامات به خصوص در رابطه با مشارکت زیرا دولت پیش بینی شده است احتمالا از دست دادن یک میلیون صندلی از آنجا که جمعیت آن رشد نکرده نگه داشته و با سرعت متحده مانند فلوریدا و تگزاس که در حال آماده کردن خود برای به دست آوردن کرسی است. مطمئن شوید که هر کس در شمارش به دولت ضربه بهتر اجتناب از آن است.

مینه سوتا و ویسکانسین به رهبری این کشور در سرشماری سال 2010 با خانواده بازگشت حدود 74% از پست الکترونیکی-در پرسشنامه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de