Omicron به سرعت گسترش می یابد، اما دانشمندان آن را “خفیف” می نامند، هشدار می دهند که وحشت نکنیدOmicron، جدیدترین نوع کروناویروس با نام یونانی، شامل مجموعه‌ای از جهش‌ها است که نشان می‌دهد تا حدودی سریع‌تر واکسن‌های دست سخت پخش می‌شود و قوی‌تر به سلول‌های انسان متصل می‌شود، اما دانشمندان هنوز دکمه وحشت را فشار نداده‌اند.

آنها می گویند که omicron ممکن است باعث بیماری شدیدتر نشود یا از سویه دلتا که اکنون غالب است پیشی بگیرد.

ممکن است دو هفته طول بکشد تا دانشمندان پازل را با یک Omicron کنار هم بگذارند، اما برخی از قسمت ها در جای خود قرار می گیرند. اگرچه نشانه‌هایی وجود دارد که omicron بسیار مسری است، با توجه به موارد بسیار گزارش شده در اطراف ژوهانسبورگ، پزشکی که برخی از اولین بیماران را معالجه کرده بود، گفت که هیچ چیز وحشتناکی ندیده است.

مبتلایان خسته هستند و ضربان قلب یک کودک 6 ساله تند است، اما بیماران حس چشایی و بویایی خود را از دست نمی دهند.

دکتر آنجلیک کوتزی با تشریح بیماران در مطب خصوصی خود در پرتوریا، آفریقای جنوبی، به تلگراف گفت: «علائم آنها بسیار متفاوت و خفیف بود که قبلاً درمان کرده بودم.

با این حال، او هشدار داد که بسیاری از بیماران جوان‌تر هستند، بنابراین یک جهش سریع همچنان می‌تواند افراد مسن یا افرادی را که مشکلات سلامتی قبلی دارند را تهدید کند.

بزرگترین ترس این است که omicron از مصونیت در برابر واکسن هایی که دفاع اصلی در برابر COVID-19 در نظر گرفته می شوند جلوگیری کند. محققان گفتند که بعید است omicron به طور کامل از واکسن ها خارج شود، با توجه به سابقه واکسن ها برای جلوگیری از انواع قبلی.

واکسن‌های ما ممکن است ضربه بخورند، اما همچنان محافظت (شاید بسیار) را فراهم می‌کنند. Ashish K. Ja، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون در توییتی نوشت: ما در مکان بسیار بهتری هستیم. “این مارس 2020 نیست.”

محققان می گویند که به نظر می رسد آزمایش های حساس به نام “PCRs” برای تشخیص omcron می باشد، اگرچه مشخص نیست که تست های آنتی ژن سریع چقدر خوب انجام می شوند یا اینکه آیا درمان های آنتی بادی مونوکلونال و قرص های ضد ویروسی ابتکاری به همان اندازه در برابر سویه جدید موثر خواهند بود.

باور اولیه این است که omicron قرص‌های درمانی هیجان‌انگیز جدید را از مرک و فایزر حذف نخواهد کرد، با توجه به مکانیسم‌هایی که برای جلوگیری از تکثیر ویروس استفاده می‌کنند.

“من این انتظار را دارم [the antivirals] ویلیام شافنر، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشگاه واندربیلت، می‌گوید: «برای این گزینه به همان اندازه کار خواهد کرد، اما ما باید آن را ثابت کنیم.

نسخه omicron باعث ایجاد سرفصل های وحشتناک و نگرانی جهانی شده است، تا حدی به دلیل ناشناخته ها، زیرا موارد جدیدی از کانادا، اسکاتلند و هنگ کنگ گزارش شده است.

احتمالاً فقط زمان بود که او در ایالات متحده ظاهر شد، اگرچه پرزیدنت بایدن روز دوشنبه به یک محیط امیدوارکننده اشاره کرد.

آقای بایدن گفت: «این گزینه باعث نگرانی است، نه وحشت. ما بهترین واکسن جهان، بهترین داروها، بهترین دانشمندان را داریم و هر روز بیشتر یاد می‌گیریم. و با این گزینه با اقدام و سرعت علمی و آگاهانه مبارزه خواهیم کرد، نه هرج و مرج و سردرگمی.»

سازمان بهداشت جهانی در تلاش است تا تعادل مشابهی را ایجاد کند و این گزینه را نگرانی با “عواقب جدی” نامیده و در عین حال نسبت به محدودیت های سفر که می تواند کشورهای آینده را از گزارش دادن گزینه ها منصرف کند، هشدار می دهد.

دولت آفریقای جنوبی از ممنوعیت های مسافرتی که آنها را از هم جدا کرده است خشمگین است و می گوید که دانشمندان نخبه آنها زنگ خطر را در مورد omicron به صدا درآورده اند تا توسط کشورهای ثروتمندی که از دسترسی گسترده به واکسن ها برخوردار هستند مجازات شوند.

به نظر می رسد که شکایات آنها مورد توجه قرار نگرفته است، زیرا کشورهای اروپایی و آقای بایدن ورود مسافران آفریقای جنوبی و کشورهای اطراف را ممنوع کرده اند. ژاپن، مراکش و اسرائیل همه سفرهای خارجی را ممنوع کرده اند و استرالیا نیز بازگشایی برنامه ریزی شده مرزهای خود را به تعویق انداخته است.

آقای بایدن گفت که شفافیت آفریقای جنوبی “باید تشویق و تحسین شود”، اما از محدودیت های سفر خود به عنوان راهی برای به دست آوردن زمان برای واکسیناسیون گسترده تر دفاع کرد.

رئیس جمهور، که بارها گزینه “omni-cron” را نامیده است، در حال برنامه ریزی برای پاسخ با دکتر آنتونی فائوچی از موسسه ملی بهداشت و سایر مشاوران COVID-19 در حالی که دانشمندان جهان در حال مبارزه با گزینه جدید هستند.

بخشی از نگرانی مجموعه ای از جهش ها در omicron است که با جهش های موجود در انواع قبلی اضطراب منطبق است. اینها شامل E484، جهشی است که با کاهش محافظت در برابر واکسن ها و درمان با آنتی بادی های مونوکلونال همراه است. N501 که با افزایش قابلیت انتقال همراه است. امش آدالیا، دانشمند ارشد مرکز امنیت سلامت جانز هاپکینز، گفت و K417 که به ویروس اجازه می دهد قوی تر به سلول های انسانی متصل شود.

او گفت: «تعداد زیادی وجود دارد، اما اینها تعدادی هستند.

تولیدکنندگان واکسن گفتند که در تلاشند تا دریابند که آیا محصولاتشان در برابر omicron موثر است یا خیر. شرکت هایی مانند فایزر و مدرنا گفته اند که می توانند نسخه به روز شده واکسن های خود را تولید کنند، اما این کار حداقل سه ماه طول می کشد. آنها همچنین در حال بررسی این موضوع هستند که آیا شات های تقویت کننده موجود با omicron مقابله می کنند یا خیر.

به نقل از omicron، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه خود را برای تقویت کننده افزایش داده است و می گوید که اگر بزرگسالان شش ماه از سری اولیه واکسن های فایزر یا مدرنا می گذرند، “باید” تقویت کننده دریافت کنند. قبلا گفته شده بود که بزرگسالان زیر 50 سال “می توانند” دوز اضافی دریافت کنند.

روشل والنسکی، مدیر CDC، گفت: “من از 47 میلیون بزرگسالی که هنوز واکسینه نشده‌اند می‌خواهم هر چه زودتر واکسینه شوند و کودکان و نوجوانان خود را در خانواده‌هایشان واکسینه کنند، زیرا ایمنی قوی احتمالاً از بیماری‌های جدی جلوگیری می‌کند.” همچنین می‌خواهم مردم را تشویق کنم که در صورت بیماری، آزمایش کووید-19 بدهند. افزایش تست به ما کمک می کند تا به سرعت omicron را شناسایی کنیم.

دکتر فائوچی و سایر دانشمندان معتقدند که واکسن در برابر این گزینه موثر خواهد بود، اما دولت با تولیدکنندگان دارو در مورد طرح‌های اضطراری در صورت نیاز، از جمله تزریق‌های تقویت‌کننده ویژه برای مبارزه با omicron تماس گرفته است.

رئیس جمهور به سازمان غذا و دارو دستور داد تا بازاریابی این واکسن های تخصصی را «بدون قطع نکات ایمنی» سرعت بخشد.

سویه قبلی که برای اولین بار در آفریقای جنوبی کشف شد، به نام بتا، کارآیی واکسن ها را تا حدی در آزمایشات کاهش داد، قبل از اینکه در نهایت تحت الشعاع قرار گیرد و از واریانت دلتا حذف شود، که برای اولین بار در هند کشف شد و همچنان تهدید غالب برای آمریکایی ها باقی مانده است. . سلامتی.

دکتر شافنر گفت: “بیایید آن را در این همه سروصدا در اطراف omicron فراموش نکنیم.”

یک سوال باز این است که آیا omicron از دلتا پیشی می گیرد، همانطور که در آفریقای جنوبی ظاهر می شود و به نگرانی غالب جهانی تبدیل می شود.

فرانسیس کالینز، مدیر موسسه ملی بهداشت، به سی‌ان‌ان گفت: «فکر می‌کنم از آنچه در آفریقای جنوبی اتفاق می‌افتد مشخص است که این نسخه از omicron واقعاً به سرعت در حال گسترش است. آنچه ما نمی دانیم این است که آیا این نسخه از Omicron در کشوری مانند کشور ما از دلتا پیشی خواهد گرفت یا اینکه دلتا به دلیل موفقیت آمیز بودن، آن را کنار خواهد زد. این ناشناخته دیگر است.»

آقای بایدن گفت که به نظر می رسد واکسن ها از مرگ و میر دلتا جلوگیری می کنند. در ادامه، او امیدوار است که واکسیناسیون گسترده ویروس را سرکوب کند تا چرخه وحشت در مورد گزینه دوم به حالت عادی جدید تبدیل نشود.

وی همچنین گفت که واکسیناسیون و استفاده از ماسک به جای مسدود کردن، برنامه کاری ارجح خواهد بود.

آقای بایدن گفت: “شما باید شات را بگیرید، باید آمپر را بگیرید.” ما می جنگیم و این گزینه جدید را شکست خواهیم داد.»

تاکنون، دولت دستورالعمل‌های COVID-19 خود را برای آمریکایی‌ها تغییر نداده است، زیرا ممکن است بپرسند آیا باید رفتار خود را در آستانه تعطیلات خرید و فصل مهمانی تغییر دهند.

هدف من در این مرحله این است که شما می توانید برنامه های سفر خود را داشته باشید و به آنها پایبند باشید. با این حال، قبل از سفر – واکسن بزنید. دکتر شافنر گفت: هنگام سفر، ماسک بزنید و فاصله اجتماعی خود را تا حد امکان رعایت کنید. “با هر کسی که ملاقات می کنید گفتگو کنید: قوانین اساسی چه خواهند بود؟ شاید همه باید قبل از اینکه دور هم جمع شوند آزمایش شوند.»

در حال حاضر، فرمانداران و سایر مقامات در آستانه رسیدن ویروس به آستانه آمریکا هستند. مقامات انتاریو دو مورد از افرادی را گزارش کرده اند که اخیراً به نیجریه در غرب آفریقا رفته اند.

کتی هوچول، فرماندار نیویورک، دموکرات، در توییتی نوشت: «Omicron درست در آن سوی پل در انتاریو است. سوال این نیست که آیا او به نیویورک خواهد آمد یا نه، بلکه این است که چه زمانی.

برای اطلاعات بیشتر، از صفحه منبع The Washington Times COVID-19 دیدن کنید.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر